Hotel New Skanpol***

Morze
Kontakt ul. Dworcowa 10
78-100 Kołobrzeg
tel. +48 94 352 82 11

Opis

Duński hotel nad polskim morzem.

Historia hotelu New Skanpol od początku powstania wiąże się ze Skandynawią. Obiekt został wybudowany w kooperacji ze Szwedami a jego nazwę będącą złączeniem dwóch słów: SKAN-dynawia i POL-ska wyłoniono w drodze konkursu. 20 lat temu obiekt przeszedł w posiadanie duńskich inwestorów, co tylko umocniło skandynawskie więzi. Obecny wystrój hotelu zaprojektował znany duński designer Bo Bonfils. Z jego inicjatywy i przy wsparciu Muzeum w Wilanowie powstała galeria polskiego plakatu. Ekspozycja zajmuje część  holu recepcyjnego oraz kawiarnię.

New Skanpol to najbardziej rozpoznawalny hotel w Kołobrzegu - hotel, do którego wraca się z prawdziwą przyjemnością, nie tylko na wakacje.

Udogodnienia

basen
sauna fińska
room service
usługa prania
prasowanie na życzenie
obiekt monitorowany
parking na terenie obiektu
łóżka podwójne
łóżka pojedyncze
prysznice w pokojach
TV satelitarna
spa
gabinet masażu
gabinet zabiegowy
winda
klimatyzacja w przestrzeniach wspólnych
wi-fi
restauracja w obiekcie
night club
sklepik
sejf na recepcji
zwierzęta mile widziane
bilard
jacuzzi
całodobowa recepcja
przechowalnia bagażu
udogodnienia dla osób niepełnosprawnych

Informacje dodatkowe

Udogodnienia Basen, COM_DJCLASSIFIEDS_SAUNA_FIńSKA, Room service, COM_DJCLASSIFIEDS_USłUGA_PRANIA, COM_DJCLASSIFIEDS_PRASOWANIE_NA_żYCZENIE, COM_DJCLASSIFIEDS_OBIEKT_MONITOROWANY, COM_DJCLASSIFIEDS_PARKING_NA_TERENIE_OBIEKTU, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_PODWóJNE, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_POJEDYNCZE, COM_DJCLASSIFIEDS_PRYSZNICE_W_POKOJACH, COM_DJCLASSIFIEDS_TV_SATELITARNA, COM_DJCLASSIFIEDS_SPA, COM_DJCLASSIFIEDS_GABINET_MASAżU, COM_DJCLASSIFIEDS_GABINET_ZABIEGOWY, COM_DJCLASSIFIEDS_WINDA, COM_DJCLASSIFIEDS_KLIMATYZACJA_W_PRZESTRZENIACH_WSPóLNYCH, COM_DJCLASSIFIEDS_WI-FI, COM_DJCLASSIFIEDS_RESTAURACJA_W_OBIEKCIE, COM_DJCLASSIFIEDS_NIGHT_CLUB, COM_DJCLASSIFIEDS_SKLEPIK, COM_DJCLASSIFIEDS_SEJF_NA_RECEPCJI, COM_DJCLASSIFIEDS_ZWIERZęTA_MILE_WIDZIANE, COM_DJCLASSIFIEDS_BILARD, COM_DJCLASSIFIEDS_JACUZZI, COM_DJCLASSIFIEDS_CAłODOBOWA_RECEPCJA, COM_DJCLASSIFIEDS_PRZECHOWALNIA_BAGAżU, COM_DJCLASSIFIEDS_UDOGODNIENIA_DLA_OSóB_NIEPEłNOSPRAWNYCH
Podstawowe informacje
Nocleg
Atrakcje dodatkowe
SPA
Biznes/Eventy
Opinie
Lokalizacja
Godzina zameldowania / rozpoczęcia pobytuod 14:00
Godzina wymeldowania / zakończenia pobytudo 12:00
Restauracja 1Restauracja Skandynawia
Restauracja 2Bar Jensen
Restauracja 3Kawiarnia hotelowa
Dla niepełnosprawnychCzęść pokoi jest dostosowana dla osób na wózkach inwalidzkich.
Opłata parkingowaParking publiczny jest dostępny na miejscu (nie jest konieczna rezerwacja) w cenie 30 PLN za dzień.
Łączna ilość pokoi164
Łączna ilość apartamentów4
Pokój kategoria 1Pokój jednoosobowy
Pokój kategoria 2Pokój jednosobowy z balkonem i możliwością dostawki
Pokój kategoria 3Pokój dwuosobowy
Pokój kategoria 4Pokój typu Studio
Apartament kategoria 1Apartament
Wyposażenie pokojuWszystkie pokoje są wyposażone w telefon, telewizor, bezpłatne, bezprzewodowe łącze internetowe, łazienkę z prysznicem i WC.
Wyposażenie apartamentuApartamenty składają się z części mieszkalnej i sypialnej, oprócz standardowego wyposażenia posiadają dodatkową toaletę oraz lodówkę.
Co jest wliczone w cenie noclegu?W cenę noclegu wliczone zostało śniadanie.
Aktywności wewnętrzneSala fitness, tenis stołowy
Dodatkowe udogodnienia w obiekcieSalon fryzjerski, Sala zabaw dla dzieci, bankomat, terminal płatniczy, wypożyczalnia samochodów,
Oferta SPASPA nad morzem to gwarancja relaksu i wypoczynku. Zabiegi w naszym Wellness Center pozwolą się odprężyć i "naładować" pozytywną energią: zapraszamy do skorzystania z systemu zabiegów odmładzających, zabiegów na stopy, zabiegów kosmetycznych i fizjoterapeutycznych.
Oferta biznesowaPlanują Państwo konferencje w Kołobrzegu? Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą. Hotel posiada 5 sal konferencyjnych. Na antresoli zlokalizowane są dwie duże sale konferencyjne: Zelandia i Jutlandia. Łącznik między nimi jest przeznaczony do serwowania bufetów kawowych. Bezpośrednio z obu tych sal można wyjść na taras z widokiem na park, jest to również miejsce, gdzie wolno palić. 3 mniejsze sale Fionia znajdują się na I, II, III piętrze hotelowym i mogą pomieścić max. do 40 osób. Dostępne wyposażenie: klimatyzacja, światło dzienne z możliwością zaciemnienia, stałe łącze internetowe, projektor multimedialny (do wynajęcia za opłatą 300 PLN / dzień) oraz sprzęt do obsługi konferencji: tablica suchościeralna, flipchart, rzutnik pisma, nagłośnienie.

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Kołobrzeg, Zachodniopomorskie
ul. Dworcowa 10, 78-100 Kołobrzeg
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu