HOTEL - RESTAURACJA "SAGA" **

Miasto
Kontakt ul. Poznańska 32
ZAMOŚĆ k/BYDGOSZCZY,
89-200 SZUBIN
tel./fax 52 384 00 01
kom. 601 960 905
email: restauracja@hotelsaga.pl

Opis

Pyszne jedzenie, miła atmosfera!

Nasz Hotel posiada 12 pokoi każdy z osobną łazienką (prysznic, toaleta) i telewizorem (telewizja satelitarna). Mamy do dyspozycji pokoje jedno-, dwu- i trzy – osobowe. Pokoje są położone od strony ogrodu, nie dociera więc tam hałas od strony ulicy. W maksymalnym ustawieniu możemy przenocować 30 osób. Goście hotelowi mogą bezpłatnie korzystać z zamykanego wewnętrznego parkingu, sauny i bilarda. W całym obiekcie dostępny jest bezprzewodowy Internet dla wszystkich naszych klientów. Goście mogą posilić się w naszej Restauracji. Do ich dyspozycji jest również obszerny i zaciszny ogród gdzie mogą odpocząć po całym dniu pracy. Hotel czynny jest całą dobę.

Udogodnienia

sauna fińska
parking na terenie obiektu
łóżka podwójne
łóżka pojedyncze
prysznice w pokojach
TV satelitarna
wi-fi
restauracja w obiekcie
sejf na recepcji
bilard
całodobowa recepcja
udogodnienia dla osób niepełnosprawnych

Informacje dodatkowe

Udogodnienia COM_DJCLASSIFIEDS_SAUNA_FIńSKA, COM_DJCLASSIFIEDS_PARKING_NA_TERENIE_OBIEKTU, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_PODWóJNE, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_POJEDYNCZE, COM_DJCLASSIFIEDS_PRYSZNICE_W_POKOJACH, COM_DJCLASSIFIEDS_TV_SATELITARNA, COM_DJCLASSIFIEDS_WI-FI, COM_DJCLASSIFIEDS_RESTAURACJA_W_OBIEKCIE, COM_DJCLASSIFIEDS_SEJF_NA_RECEPCJI, COM_DJCLASSIFIEDS_BILARD, COM_DJCLASSIFIEDS_CAłODOBOWA_RECEPCJA, COM_DJCLASSIFIEDS_UDOGODNIENIA_DLA_OSóB_NIEPEłNOSPRAWNYCH
Nocleg
Podstawowe informacje
Biznes/Eventy
Opinie
Lokalizacja
Łączna ilość pokoi12
Pokój kategoria 1Pokój jednoosobowy
Pokój kategoria 2Pokój dwuosobowy
Pokój kategoria 3Pokój trzyosobowt
Wyposażenie pokojuKażdy z pokoi posiada osobną łazienką (prysznic, toaleta) i telewizor (telewizja satelitarna).
Języki jakimi posługuje się personelpolski, angielski
Oferta biznesowaHotel – Restauracja SAGA ** organizuje wszelkiego typu uroczystości począwszy od obiadów dla kilku osób, poprzez wesela (zarówno te małe na 30 osób jak i duże na 120 osób) , skończywszy na balach dla 220 osób. Dzięki kilku salom, dużemu ogrodowi, nowocześnie wyposażonej kuchni i fachowemu personelowi uroczystości organizowane w naszym lokalu na długo zapadają w pamięci Gości. Organizujemy: bale, wesela, komunie, urodziny, chrzciny, rocznice, spotkania rodzinne, spotkania klasowe, studniówki, imprezy firmowe, szkolenia, biesiady z ogniskiem, stypy oraz inne, zgodne z wymaganiami klienta.

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Zamość /Bydgoszczy, Kujawsko-Pomorskie
ul. Poznańska 32, 89-200 Szubin
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu