Hotel Diament**

Góry
Kontakt ul. Kilińskiego 22
58-580 Szklarska Poręba
tel. 75 717 49 36
kom. 609 542 402

Opis

Hotel Diament posiada korzystną lokalizację. Znajduje się w pobliżu malowniczych górskich szlaków Karkonoskiego Parku Narodowego.

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy 15 przestronnych pokoi 2- oraz 3-osobowych o wysokim standardzie. Wszystkie nasze pokoje wyposażone są w pełen węzeł sanitarny, TV-Sat, telefon, lodówkę oraz czajnik elektryczny. Pokoje posiadają także dostęp do bezprzewodowego Internetu Wi-Fi. Każdy z naszych pokoi charakteryzuje się inną kolorystyką, a zachowując ciepłe barwy w pokojach staraliśmy się aby każdy z naszych Gości czuł się w nich jak w domu.

Nasz hotel posiada także restauracji, gdzie zapraszamy naszych Gości na pyszne śniadania w formie bufetu. W długie zimowe wieczory zapraszamy do spędzenia miłych chwil w blasku kominka przy grzanym winie lub na partyjkę bilarda i zimne piwo. W restauracji istnieje możliwość zorganizowania kolacji integracyjnej, biesiady z pieczonym prosiakiem, dzikiem i innym mięsiwem podawanym w iście rycerskim charakterze.

Dodatkowo naszym Gościom oferujemy nocleg w Domku Myśliwskim znajdującym się w bezpośrednim sąsiedztwie hotelu. Domek ten przeznaczony jest dla maksymalnie 8 osób. W domku znajdują się:
- trzy sypialnie 2-osobowe, 
- w przedsionku między pokojami dwie rozkładane sofy,
- dwie łazienki,
- salon z kominkiem połączony z kuchnią w pełni wyposażoną. 

Udogodnienia

Informacje dodatkowe

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Szklarska Poręba, Dolnośląskie
ul. Kilińskiego 22, 58-580 Szklarska Poręba
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu