IRS Royal Apartments - Apartament DeLite Brick

Morze
Cena: 187,00PLN
Kontakt Chmielna
80-748 Gdańsk
kom. 500 207 349

Opis

W samym sercu Gdańska, nieopodal najważniejszych atrakcji turystycznych miasta, przy ulicy Chmielnej zlokalizowany został komfortowy, przytulny apartament.

Lokalizacja obiektu, oddalona niespełna kilometr od Traktu Królewskiego, wzdłuż którego umiejscowione są najważniejsze zabytki Głównego Miasta, m.in. Zielona Brama, Ratusz Głównego Miasta, Dwór Artusa, Fontanna Neptuna, czy Bazylika Mariacka. Dopełnieniem urokliwego klimatu tego obiektu jest przepiękny widok na rzekę Motławę, która oferuje niezwykłe walory krajobrazowe - nie tylko magicznie odbija panoramę starówki, ale jest też czynnym szlakiem wodnym, wzdłuż którego kursują tramwaje wodne oraz cumują jachty. 

Oprócz atrakcji wielkomiejskiego życia przed gośćmi Apartamentu pojawia się również możliwość wyciszenia i odpoczynku w przyjaznym otoczeniu licznych kawiarni, eleganckich restauracji czy urokliwych terenów zielonych. W odległości niespełna 1,5km od obiektu funkcjonują również Filharmonia Bałtycka, teatry, scena operetkowa, letnia scena muzyczna oraz multipleksy.

Nowoczesne wnętrze apartamentu oddaje charakter lokalizacji. Cegła na ścianach oraz ozdoby sprawiają, że możemy poczuć się jak dawni Gdańszczanie, a nowoczesne umeblowanie tylko podkreśla jego wysmakowany styl.

Zaletą takiej lokalizacji jest malowniczy widok a to dzięki maksymalnie dużym, nasłonecznionym oknom w apartamencie. To właśnie położenie - w centrum, a jednocześnie w wolnej od miejskiego zgiełku oazie zieleni - czyni to miejsce niezwykłym.

 

Poranna kawa na tarasie z widokiem na wieże gdańskich kościołów i wijącą się w dole Motławę? To wymarzony początek dnia.

 

Udogodnienia

Informacje dodatkowe

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Gdańsk, Pomorskie
Chmielna, 80-748
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu