IRS Royal Apartments - apartament KRUGER PARK

Morze
Cena: 138,00PLN
Kontakt ul. Jaglana 6
80-749 Gdańsk
kom. 500 207 349

Opis

Apartament KRUGER PARK **** znajduje się na nowej inwestycji Nowa Motława, zaledwie 10 minut spacerkiem od Starówki Gdańska.

W najbliższym otoczeniu znajdują się liczne restauracje, obiekty kulturalno-rozrywkowe i najważniejsze zabytki miasta. Unikalna lokalizacja łączy w sobie wygodę i dostępność.

Nowa Motława to nowoczesny kompleks urbanistyczny o przemyślanej architekturze, która nawiązuje do bogatej historii miasta. Trzy budynki zwrócone kalenicami do rzeki Nowa Motława z widokiem na historyczną część Gdańska i malownicze bastiony obronne.

Apartament zachwyca wszystkich swoją przytulnością. Stworzony z dbałością o każdy najdrobniejszy szczegół sprawi, że w połączeniu z przepiękną lokalizacją, kreuje niezapomniane pobyty w Gdańsku. Warto zaznaczyć iż goście, którzy przyjeżdżają w większym gronie, mogą skorzystać z dwóch apartamentów Kruger Park oraz Cape Town, ponieważ znajdują się one naprzeciwko siebie.

Do dyspozycji naszych gości jest również strefa wellness z basenem wewnętrznym o powierzchni 80m2, saunami, jacuzzi i siłownią.

Właściciele apartamentu fascynują się podróżami, a przede wszystkim Afryką. W apartamencie można znaleźć wiele zdjęć z ich podróży do miejscowości Kruger Park oraz Cape Town, od których pochodzą nazwy apartamentów.

Udogodnienia

Informacje dodatkowe

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Gdańsk, Pomorskie
ul. Jaglana 6, 80-749 Gdańsk
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu