Rajski Gościniec

Las
Kontakt Rajskie 4
38-613 Wołkowyja
tel. 606 833 107

Opis

Gospodarstwo agroturystyczne w Bieszczadach, położone w zacisznej i przepięknej dolinie Rajskiego, osłoniętej przez zalesione stoki Barandy.

Pobyt w Rajskim Gościńcu będzie szczególną rozkoszą dla tych, którzy kochają dziką przyrodę, lubią obserwować ptaki i dzikie zwierzęta, zbierają grzyby i zioła oraz inne dary lasu, uprawiają narciarstwo (cross-country), wędkują, jeżdżą na rowerach, chodzą po górach, uwielbiają ciszę, a przy tym nie zapominają, że dobry wypoczynek to także wygodny, przestronny i dobrze wyposażony pokój. Jeżeli nie lubisz pośpiechu i tłoku, przyjemność sprawia Ci grillowanie, długie nocne posiedzenia przy ognisku pod rozgwieżdżonym niebem, kochasz przestrzeń i brak ograniczeń to Rajski Gościniec jest miejscem stworzonym właśnie dla Ciebie.

Gospodarstwo stanowi również doskonałe miejsce dla dzieci bez względu na ich wiek, o czym decyduje przede wszystkim bezpieczna okolica, świeże powietrze, ogromne przestrzenie, możliwość zakosztowania wiejskiego życia.

Dodatkowo zachwyci Cię przepiękny, ogromny salon z kominkiem na chłodniejsze wieczory, zaprojektowany przez wyjątkowego bieszczadzkiego artystę Tomasza Żyto - Żmijewskiego.

Udogodnienia

plac zabaw dla dzieci
pranie na miejscu
prysznice w pokojach
TV kablowa

Informacje dodatkowe

Udogodnienia Plac zabaw dla dzieci, Pranie na miejscu, COM_DJCLASSIFIEDS_PRYSZNICE_W_POKOJACH, COM_DJCLASSIFIEDS_TV_KABLOWA
Nocleg
Atrakcje dodatkowe
Opinie
Lokalizacja
Pokoje cena od40 PLN
Apartamenty cena od170 PLN
Wyposażenie pokojuŁazienka, TV, radio czajnik
Wyposażenie apartamentuDwa połączone pokoje z łazienką
Aktywności wewnętrzneDuży salon z kominkiem
Aktywności zewnętrznePrzestronny ogród, kamienny gril, miesjce na ognisko
Dodatkowe udogodnienia w obiekciePralnia, W pełni wyposażona kuchnia, możliwość zamówienia cateringu z zaprzyjźnionego ośrodka wypoczynkowego

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Wołkowyja, Podkarpackie
Rajskie 4, 38-613
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu