Pensjonat "RAAD na Uroczysku"

Góry
Kontakt ul. Kołłątaja 3A
58-580 Szklarska Poręba

tel.: 75 717 35 71
fax.: 75 717 35 72
kom.: 698 689 973

Opis

Pensjonat "RAAD na Uroczysku" położony jest w górach w niezwykle malowniczym miejscu Szklarskiej Poręby.

Dla naszych Gości przygotowaliśmy 50 miejsc noclegowych w pokojach 2- oraz 3-osobowych, a także w 4-osobowych pokojach typu studio. Każdy pokój posiada łazienkę z toaletą i natryskiem lub wanną, telewizor LCD oraz radio CD.

Nasz obiekt posiada także jadalnię, w której mają Państwo okazję skosztować przysmaki szefa naszej kuchni. To właśnie tutaj serwowane są specjały i potrawy wegetariańskie przygotowywane na specjalne życzenie naszych Gości.

Naszych Gości zapraszamy także na deser oraz miłe wieczory do naszej kawiarni, która swym urokiem sprzyja kameralnym spotkaniom. Serwujemy tutaj napoje oraz deser, które zadowolą każde podniebienie.

Pensjonat "RAAD na Uroczysku" dysponuje także dużą salą konferencyjną, która umożliwia organizację dowolnego sympozjum. Pomieszczenie to wyposażone jest w rzutnik multimedialny oraz dodatkowy rzutnik do dokumentów, flipcharty i dobre oświetlenie wspierane przez części przeszklonych ścian.

Dodatkowo dla naszych Gości udostępniamy salę gier wyposażoną w stół do bilarda, stół do tenisa stołowego i piłkarzyki. Dodatkowo sala ta oferuje możliwość organizacji imprezy integracyjnej. Nasz obiekt posiada także saunę. 

Udogodnienia

Informacje dodatkowe

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Szklarska Poręba, Dolnośląskie
ul. Kołłątaja 3A , 58-580 Szklarska Poręba
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu