Afrodyta

Morze
Afrodyta
Kontakt ul. Piastów 7
76-032 Mielno

tel.: 94 318 92 17
fax.: 94 318 94 63
kom.: 606 438 911

Opis

Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy AFRODYTA to idealne miejsce do udanego wypoczynku, znajduje się na rozległym zielonym terenie.

Naszym Gościom oferujemy 120 miejsc noclegowych w przestronnych pokojach 2-, 3- oraz 4-osobowych z łazienkami oraz TV. Do Państwa dyspozycji oddajemy także rozległy teren rekreacyjny z boiskiem do siatkówki, placem zabaw dla dzieci oraz miejscem na grilla, w sosnowym parku, położonym bezpośrednio przy plaży. Posiadamy także restaurację, kawiarnię oraz salę klubową.

Nasz ośrodek dysponuje także nowoczesną salą bankietowo-restauracyjną na 80 osób oraz salą konferencyjną na 120 osób, wyposażoną w profesjonalny sprzęt audio-video, pozwalającą na zorganizowanie spotkań i imprez, zarówno biznesowych, integracyjnych, jak i okolicznościowych.

Posiadamy również bogatą bazę do prowadzenia zabiegów rehabilitacyjnych i jesteśmy przystosowani do zakwaterowania osób niepełnosprawnych. Przez cały rok organizujemy turnusy rehabilitacyjne dla osób indywidualnych i grup zorganizowanych. Naszym Gościom umożliwiamy korzystanie z zabiegów zdrowotnych w nowoczesnym i obszernym kompleksie odnowy biologicznej.

W sezonie letnim zapewniamy dla dzieci opiekę animatora, który uatrakcyjni wolny czas poprzez organizowanie gier, konkursów, zabaw sportowych, plastycznych i muzycznych. Postaramy się zachwycić Państwa naszą kuchnią, która z pewnością zaspokoi gusta kulinarne najwybredniejszego smakosza. 

Udogodnienia

Informacje dodatkowe

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Mielno, Zachodniopomorskie
ul. Piastów 7, 76-032
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu