Pod koniec 2017 roku na terenie wzgórza zamkowego rozpoczęła się obszerna inwestycja, która nie tylko pozwoli poznać hotel Zamek Gniew**** na nowo, ale stworzy także niezwykle warunki na rodzinne wakacje czy też niezapomniane wyjazdy we dwoje.

Co zmieniło się do tej pory?

Dotychczasowa ilość pokoi zwiększyła się o dodatkowe 17 apartamentów zamkowych. W każdym z nich przeplata się średniowieczny klimat zamkowy z nowoczesnym wyposażeniem gwarantując komfortowy wypoczynek z historyczną nutą.

Aby odwiedzający hotel Goście mogli przyjemnie spędzać wieczory o każdej porze roku, w kwietniu 2018r. do dyspozycji oddana została kręgielnia oraz klub „Karczma Zamkowa”, które mieszczą się w podziemiach twierdzy.

Co przed nami?

We wnętrzach zamku powstanie kameralna restauracja serwująca autorskie dania Szefa Kuchni Mariusza Gachewicza. W ciepłe dni, Goście będą mogli skosztować zamkowych specjałów wypoczywając pod letnim namiotem, podziwiając przy tym piękne widoki okolicy. Dzięki swojej powierzchni (ponad 300m2) namiot będzie pełnił również funkcję powierzchni idealnej do organizacji wesel plenerowych, a także innych – nawet kameralnych uroczystości.

Z końcem wakacji, na terenie zamku uruchomiony zostanie kompleks rekreacyjny z basenem oraz gabinetami odnowy biologicznej.

W trakcie realizacji inwestycji nie zapomniano także o dzieciach – najmłodsi Goście hotelu będą mogli skorzystać z bawialni o powierzchni ponad 120m2, która przystosowana będzie również do organizacji animacji i przyjęć jak na przykład urodziny.

 

----------

Hotel Zamek Gniew**** to resort zamkowy usytuowany na malowniczym wzgórzu nad Wisłą, położony w mieście Gniew w województwie pomorskim. Od ponad 25 lat z sukcesem organizuje konferencje i eventy pośród zamkowych murów, dając swoim Gościom okazję na połączenie spotkań integracyjno-biznesowych z niezwykłą przygodą w przeszłość poprzez organizację biesiad i pokazów rycerskich na poziomie niespotykanym w innych miejscach Polski. Ponad to, dzięki dużej powierzchni zewnętrznej jaką dysponuje wzgórze zamkowe, hotel Zamek Gniew**** jest idealnym miejscem do organizacji wszelkich imprez outdoorowych, a zadaszona przestrzeń dziecińca pozwala na organizację dużych i wymagających eventów.

Poznaj pełną ofertę Hotelu Zamek Gniew tutaj

pokoje zamkowe -9
WIZ.04
pokoje zamkowe -1
pokoje zamkowe -2
 
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu