Stajnia Duet

Miasto
Kontakt Tomiszowice 44
42-320 Niegowa

kom.: 507 969 065
e-mail: kontakt@stajniaduet.pl

Opis

Stajnia Duet powstała w 2016 roku.

Zlokalizowana jest na terenie malowniczej Jury Krakowsko-Częstochowskiej, w pobliżu Żarek, Myszkowa, Zawiercia oraz zamków w Mirowie i Bobolicach. Została stworzona z pasji a nie na podstawie biznesplanów.

Naszym celem jest stworzenie miejsca, w którym panuje prawdziwie rodzinna atmosfera, umożliwiająca relaks wśród tych pięknych zwierząt, a jednocześnie stajni, w której można poznać sportową stronę jeździectwa i nauczyć się prawdziwej komunikacji z końmi.

W ofercie znajdują się oprowadzanki dla najmłodszych, nauka jazdy konnej dla początkujących, wyjazdy w teren, treningi sportowe z możliwością wyjazdów na zawody, sesje zdjęciowe, warsztaty jeździeckie, "wakacje w siodle" oraz organizacja imprez indywidualnie ustalanych (np. urodziny). Istnieje możliwość zakupu bonu podarunkowego. 

Instruktorka jest ciągle startującą zawodniczką stale podnoszącą swoje umiejętności w dyscyplinie ujeżdżenia oraz skoków przez przeszkody, nastawioną na pozytywne metody treningu oparte na współpracy. Startowała także w zawodach ujeżdżeniowych w damskim siodle.

Nawiązuje świetny kontakt z maluchami, pracuje z dziećmi już od 3-go roku życia.

Z całą pewnością na treningach spotkają się Państwo z bardzo indywidualnym podejściem do swoich problemów oraz z ogromną cierpliwością i wyrozumiałością.

Nasze konie są w stałym treningu, dzięki czemu są bezpieczne oraz przygotowane do szkolenia początkujących jeźdźców, aktualnie do poziomu klasy P/N w ujeżdżeniu i L w skokach.

Całymi dniami chodzą po pastwiskach, co sprawia, że są zrelaksowane i chętne do współpracy. Ich dobro jest tutaj najważniejsze.

Oprócz koni teren stajni zamieszkują zabawne kózki, kury, króliki, koty oraz zwariowane psiaki.

Osoby towarzyszące jeźdźcom mogą obserwować treningi na ławeczce przy maneżu lub poczekać w budynku pijąc herbatkę i korzystając z darmowego WiFi. Do dyspozycji gości jest wc i prysznic.

Godziny otwarcia:

  • 8:00-20:00, 7 dni w tygodniu (także święta), zalecane telefoniczne umawianie wizyty

https://www.facebook.com/stajniaduet/

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Niegowa, Śląskie
Tomiszowice 44, 42-320 Niegowa
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu