Jump Hall Wrocław

Miasto
Kontakt ul. Szybowcowa 31
54-130 Wrocław

kom.: 533 393 669
e-mail: recepcja@jumphall.pl

Opis

Jump Hall to pierwszy we Wrocławiu Park Trampolin.

Na powierzchni blisko 1500 m² znajduje się 6 różnych stref trampolin (w tym pełnowymiarowe boisko do dodgeball), sala do parkour, streetworkout, sala taneczna/sala fitness oraz ścianka wspinaczkowa. Mnóstwo zabawy dla każdego! Bez względu czy jesteś doświadczonym skoczkiem, czy też trampoliny są dla Ciebie czymś nowym, czas spędzony w naszym Parku będzie wyjątkowy!

W swojej ofercie posiadamy: zajęcia grupowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych. M.in. gimnastyka, akrobatyka, parkour. Nasza kadra to wykwalifikowani instruktorzy i trenerzy oraz animatorzy. Swoje doświadczenie sportowe przekładają na pracę z każdym klientem. W Jump Hall poza zajęciami grupowymi można skorzystać z oferty treningów indywidualnych. Dodatkowo oferujemy organizację: urodzin dla dzieci, imprez integracyjnych, wieczorów panieńskich itd.

Jesteśmy profesjonalnym Parkiem Trampolin. Konstrukcje w naszym Parku zaprojektowane są przez specjalistów z myślą o dobrej i nieurazowej zabawie. Spełniają wszystkie normy UE dotyczące bezpieczeństwa. Sam budynek SBC jest nowoczesną inwestycją co dodatkowo wpływa na komfort naszych klientów.

Jump Hall mieści się przy ulicy Szybowcowej w pobliżu Stadionu Wrocław, Parku Zachodniego i obwodnicy miasta. Punkt Jump Hall jest bardzo dobrze skomunikowany z pozostałą częścią miasta dzięki MPK (tramwaje i autobusy – przystanek około 3 minut od Jump Hall). Dla zmotoryzowanych klientów istnieje możliwość pozostawienia aut na parkingu Hali Targowej Tęcza.

Nasza hala wyposażona jest w klimatyzację, dzięki której zawsze panuje u nas idealna temperatura. Przestronne i wygodne szatnie z prysznicami dadzą poczucie komfortu, dobra muzyka, dostęp do wi-fi oraz przyjazna obsługa sprawią, że każdy klient wyjdzie od nas zadowolony!

Z trampolin mogą korzystać dzieci od 3 roku życia. Młodsze dzieci mogą spędzić czas w naszej strefie maluszka. Dla dzieci i młodzieży w wieku szkolnym mamy przygotowane specjalne zajęcia grupowe oraz innowacyjne lekcje wychowania fizycznego. Dorosłym oferujemy super rozrywkę z nauką ewolucji na trampolinach u nie tylko.

Istnieje możliwość zakupu biletów online poprzez link: https://jumphall.pl/kup-bilet/

Udogodnienia

Informacje dodatkowe

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Wrocław, Dolnośląskie
Szybowcowa 31, 54-130 Wrocław
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu