Batalion Zachód - Paintball Żary

Miasto
Kontakt Pole Leśne Kadłubia
68-200 Żary

kom.: 782 669 135
e-mail: BatalionZachod@gmail.com

Opis

Zapraszamy przez cały rok, dni w tygodniu. Zadzwoń lub napisz, wybierz termin i baw się z nami!

Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że imprezy organizowane u nas stają się niepowtarzalne, pełne adrenaliny i dobrej zabawy! Stawiamy na bezpieczeństwo i wysoką jakość! Sprzęt u nas jest zawsze najlepiej przygotowany, kulki świeże i z górnej półki, dzięki czemu unikniesz bolesnych siniaków, jak na tanich kulkach u konkurencji. Dla nas ważny jest każdy klient!

W szerokiej ofercie i przygotowanych pakietach, każdy znajdzie coś dla siebie. Nie boimy się żadnych wyzwań. Wieczór kawalerski, urodziny, przyjęcie niespodzianka?

Z nami zorganizujesz wszystko i wszędzie! 

"LEŚNA   BAZA    WOJSKOWA "   

Teren podzielony jest na kilka stref, tak by każdy z graczy mógł znaleźć to co lubi najbardziej. Całość stwarza ciekawy, nieco militarny klimat.

TEREN BAZY

Sztab w lesie przeznaczony do defensywnych scenariuszy. Dobrze ufortyfikowany budynek dowodzenia zapewnia bezpieczny azyl, otoczony okopami, workami z piaskiem    oraz wartowniami jest idealnym miejscem  do obrony.

TEREN RUIN

Gęsto rozstawione pozostałości budynków łączą ze sobą scenariusze defensywne z bardziej dynamicznymi.
Dobrze ufortyfikowane miejsce może zamienić się w bezpieczną bazę. Zasieki w około i worki z piaskiem umożliwiają skuteczną obronę, ale też wyprowadzenie porządnej ofensywy.

TEREN W ŚRODKU POLA

Bardziej dynamiczny środek pola pełen jest najróżniejszych przeszkód. Pojazdy, choć niesprawne, doskonale nadają się do prowadzenia ostrzału. Przeszkody z drewna w różnych formach świetnie wpasowują się w paintballowe realia, umożliwiając szybkie przemieszczanie się po polu unikając kulek.Stale zwiększamy dynamikę i różnorodność, wkrótce pojawi się również Czołg!

POLE   SPEEDBALLOWE

Paintball to nie tylko taktyczne podchody, ale też sport - Speedball, cechujący się szybkimi rozgrywkami na mniejszym, gęsto obłożonym zasłonami polu. Dla miłośników speedballowego szaleństwa, a także dla osób chcących spróbować tej odmiany, przygotowaliśmy amatorskie pole, które daje możliwość wstrzelenia się w ten wyjątkowo aktywny sport.

STREFA    BEZPIECZNA

To miejsce, gdzie każdy z graczy może odpocząć i przygotować się do kolejnej rundy zmagań. To tu można uzupełnić w markerze powietrze i amunicję, a także zregenerować siły. Stoły i ławki pozwalają na wygodne korzystanie z przerw w grze. Atmosferę podkręca muzyka, stale płynąca z głośników.

MIEJSCE   NA   OGNISKO

Każdy z uczestników może w trakcie lub po grze, zupełnie za darmo, skorzystać z przygotowanego miejsca na ognisko. Otoczone ławkami i stołami daje możliwość komfortowego rozgrzania się lub przygotowania posiłku. Mamy też dla Was kijki do pieczenia kiełbasek nad ogniskiem, by można było zostać u nas dłużej po grze i jeszcze raz przeżywać emocjonujący dzień z Paintballem!

Udogodnienia

Informacje dodatkowe

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Żary, Lubuskie
Pole Leśne Kadłubia, 68-200 Żary
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu