Hardworkers Team S.C.

Miasto
Kontakt ul. Charz A 21
24-150 Nałęczów

kom.: 693 230 787
kom.: 509 185 045
e-mail: info@hardworkers.pl

Opis

Hardworkers Team to firma, która powstała w 2008 roku i została utworzona przez dwóch pilotów – pasjonatów sportu balonowego.

Wiodącą ofertą naszej firmy są loty widokowe balonem na ogrzane powietrze, które realizujemy na terenie Województwa Lubelskiego w malowniczych okolicach Kazimierza Dolnego, Nałęczowa, Janowca, Lubliny oraz doliny Wisły. Niezapomniane wrażenia zapewni Państwu lot widokowy balonem, który jest pragnieniem wielu dzieci i niespełnionym marzeniem osób dorosłych.

Z kosza balonu przemieszczającego się po niebie w majestatyczny sposób nawet na wysokości 2000m można swobodnie rozkoszować się widokami rozpościerającymi się aż po horyzont. Warunki pogodowe umożliwiają loty rano i wieczorem, dzięki temu nasi pasażerowie mogą podziwiać niezapomniane wschody i zachody słońca.

W naszej ofercie znajdą Państwo następujące opcje:

  • Loty indywidualne – to „kameralny” lot 2-osobowym balonem. Daje możliwość wykupienia biletu po atrakcyjnej cenie i w szybkim czasie realizację usługi uwzględniając wyłącznie warunki pogodowe. Minimalna ilość na lot jednorazowy nie może być mniejsza niż 2 osoby.
  • Loty grupowe – to idealna propozycja dla tych, którzy chcą zintegrować zespół podczas szkolenia i wyjazdu firmowego. Za lot grupowy uznajemy usługę dla grupy zorganizowanej większej niż 7 osób.
  • Imprezy plenerowe – to usługa skierowana do osób organizujących spotkania integracyjne, pikniki i festyny dla grup lub imprezy masowe w plenerze. Zakotwiczony na linach balon służy zarówno do podnoszenia pasażerów w koszu jak również jest wspaniałą atrakcją wizualną imprezy, ponieważ po zapadnięciu zmroku zmienia się w wielką ognistą kulę co chwila świecącą niczym ogromny lampion.
  • Imprezy okolicznościowe – to wyśmienita okazja do tego, aby uczynić rodzinne wydarzenie nadzwyczajnym i niezapomnianym: ślub, komunię, urodziny lub imieniny najbliższych.
  • Zaręczyny – to oferta skierowana do tych, którzy planują niezapomnianą ceremonię zaręczyn, czy też potrzebują pomocy w organizacji tego wydarzenia.

Udogodnienia

Informacje dodatkowe

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Nałęczów, Lubelskie
Charz A 21, 24-150 Nałęczów
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu