Sady Klemensa - Rodzinny Park Rozrywki i Wypoczynku

Miasto
Kontakt Podskarbice Szlacheckie 1
96-232 Podskarbice Szlacheckie

kom.: 576 648 660
e-mail: info@sadyklemensa.pl

Opis

Sady Klemensa to rodzinny park rozrywki oraz wypoczynku położony w pobliżu Rawy Mazowieckiej.

To niezwykłe miejsce, gdzie odwiedzający będą mieli okazję podziwiać różne oblicza natury: drzewa owocowe obfitujące w czerwone soczyste jabłka, krzaki owocowe tj. agrest, miododajne zioła, las brzozowy i las iglasty pachnący świerkami.

Te wszystkie różnorodne drzewa i rośliny egzystują na jednej powierzchni ok. 5 hektarów przystosowanej do odwiedzania przez rodziny z dziećmi, gdzie moc atrakcji zadowoli z pewnością najbardziej wymagających.

Dużo miejsca w parku zostało przeznaczone na strefy relaksu, a cisza i spokój oraz piękna okolica bez wątpienia pozytywnie wpłyną na dobry nastrój odwiedzających.

Przy projektowaniu Parku zwrócono szczególną uwagę na zachowanie jak największych naturalnych miejsc zacienionych, które pozwolą schronić się przed słońcem i upałem. Pozostawiono stare drzewa, krzewy, dojrzałą roślinność, aby chroniła odwiedzających i zdobiła w naturalny sposób park.

Ze względów bezpieczeństwa naszych najmłodszych gości, na terenie Parku Rozrywki prosimy o nierozpalanie własnych grilli oraz o niepozostawianie bez opieki swoich czworonożnych przyjaciół.

Dobra zabawa na łonie natury!

Lokalizacja Parku

Podskarbice Szlacheckie w powiecie rawskim zostały wybrane na usytuowanie Sadów Klemensa Rodzinnego Parku Rozrywki i Wypoczynku przede wszystkim ze względu na czyste, nieskażone środowisko. Jest to obszar rolniczy, a sady zajmują 45% powierzchni rolnej gminy. Uprawiane są głównie jabłonie i wiśnie, a w miejscu gdzie obecnie jest Rodzinny Park kilkadziesiąt lat temu funkcjonowały prawdziwe sady. Można jeszcze dzisiaj podziwiać część drzew i krzewów owocowych.

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Podskarbice Szlacheckie, Łódzkie
Podskarbice Szlacheckie 1, 96-232 Podskarbice Szlacheckie
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu