Tajemnice Starej Piekarni

Miasto
Kontakt ul. Piłsudskiego 20
89-600 Chojnice

kom.: 577 204 158
e-mail: biuro@tajemnicestarejpiekarni.pl

Opis

TAJEMNICE STAREJ PIEKARNI to nazwa chojnickiego escape room’u.

Określenie to nie jest przypadkowe, gdyż w budynku w którym się znajduje, istniała kiedyś piekarnia. Parę lat budynek stał opuszczony, jednak teraz jest pełen tajemnic i zagadek. Ma swój specyficzny klimat, dlatego już na samym wejściu podoba się odwiedzającym.

Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą: escape room to gra na żywo. Uczestnicy zostają zamknięci w pomieszczeniu, na określony czas. Razem, wspólnymi siłami muszą się wydostać z pokoju. Przez rozwiązywanie zagadek, odkrywanie tajemnic, poszukiwanie kluczy, kłódek, rekwizytów, schowków, układanek, szyfrów. Wyjście samemu z pokoju daje mnóstwo satysfakcji, jednak nielicznym grupą się to udaje. Dlatego nad grą czuwa cały czas tzw. Mistrz Gry.

Escape room – Tajemnice Starej Piekarni posiada trzy pokoje: Wyzwanie Pana Piły, Opuszczony szpital i pokój reprezentacji Polski. Pierwsze dwa są utrzymane w klimacie horroru, co dodaje dreszczyku przy rozwiązywaniu zagadek. Trzeci pokój jak już wspomnieliśmy to pokój reprezentacji Polski. Jest to pokój przygodowy nawiązujący do naszej kadry w piłce nożnej i zbliżającego się mundialu w Rosji. W tym pokoju głównym zadaniem jest znalezienie jedenastu piłkarzy naszej kadry. Trener A. Nawałka niedługo musi wylatywać do Rosji, jednak zagubił swoich piłkarzy.

Właściciele TSP mówią, że niedługo kolejna zmiana jednego z pokoi, czyli Opuszczonego szpitala na Nawiedzony szpital. Co ma go wyróżniać? Większy, bardziej klimatyczny, a dla osób chcących większej adrenaliny będzie dodatkowa opcja – hardcore, która będzie wzbogacona o efekty specjalne ;).

Warto wspomnieć, że od niedawna firma TSP oferuje wypożyczanie stroi. Firma dysponuje strojami dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych. Można tu otrzymać przebranie wilkołaka, gladiatora czy zakonnika.

Dlatego, jeśli chcą Państwo w kreatywny sposób spędzić czas z rodziną i znajomymi. Wybrać się w nietypowe miejsce na urodziny, wieczór kawalerski/panieński albo komuś podarować zaskakujący prezent. Do tego lubią Państwo zagadki wymagające spostrzegawczości, logicznego myślenia, sprytu. To nie pozostaje nic innego jak odwiedzić jedyny ESCAPE ROOM w Chojnicach.

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Chojnice, Pomorskie
Piłsudskiego 20, 89-600 Chojnice
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu