Sabat Krajno

Miasto
Kontakt Krajno Zagórze 43C
26-008 Górno

kom.: 505 505 654
e-mail: kontakt@sabatkrajno.pl

Opis

Sabat Krajno to Park Rozrywki oraz Miniatur znajdujący się w Krajnie.

W ofercie Parku Rozrywki i Miniatur Sabat Krajno na odwiedzających czeka:

- Ośrodek Narciarski SABAT

Najdłuższe trasy zjazdowe w centralnej Polsce, dwa wyciągi talerzykowe oraz nowoczesny wyciąg taśmowy do bezstresowej nauki. Profesjonalna szkoła narciarska, w pełni wyposażona wypożyczalnia oraz doskonale przygotowane i oświetlane trasy. Stok narciarski „Sabat” 425m.npm. znajduje się w otulinie Świętokrzyskiego Parku Narodowego u podnóża Łysicy 612m.npm. najwyższego wzniesienia w Górach Świętokrzyskich.

- Aleja Miniatur "Wonderful World"

Aleja Miniatur udostępnia podróż po całym świecie w zaledwie kilka godzin! Tutaj przeniesiesz się prawie na wszystkie kontynenty świata aby poznać kulturę i architekturę z najróżniejszych zakątków globu. W parku znajdują się miniatury najsłynniejszych budowli świata oraz niezwykłych miejsc stworzonych przez naturę. Prawie wszystkie miniatury zostały wykonane w skali 1:25. Szczególnym wyjątkiem jest Watykańska Bazylika Świętego Piotra, która jako jedyna w Europie została wykonana w skali 1:13. Na terenie Alei znajdują się również jedyne w Europie miniatury nieistniejących już wież World Trade Center mierzące z iglicą ok. 20 metrów wysokości (skala 1:25). Aleja Miniatur jest w ciągłej rozbudowie a jej zbiór to już ponad 50 budowli!

- 6 wymiarów rozrywki

Dwie dwunastoosobowe sale, aż do 12 różnych efektów, 15 filmów do wyboru. Przejedź się po lasach Amazonii, odwiedź opuszczony szpital albo zmierz się z Halloweenowym stworem. To wszystko oraz wiele więcej oferuje Kino 6D.

- Lunapark

Lunapark zagwarantuje dobrą zabawę całej rodzinie. Na najmłodszych czekają takie atrakcje jak strefa dmuchanych zamków z 7 metrową zjeżdżalnią czy dmuchaną dżunglą, elektryczne łódeczki i bawialnia w postaci stacji kosmicznej. Autodrom, karuzela Crazy Yacht imitująca sztorm, Eurobungee oraz Rollercoaster Universal zadowolą miłośników mocniejszych wrażeń. A to jeszcze nie wszystko !

- Park Linowy

Jeden z największych parków linowych w Polsce, zbudowany w całości na palach. Cztery zróżnicowane poziomy trudności pozwolą na przetestowanie swoich umiejętności starszym jak i najmłodszym. Trasa dziecięca dostępna dla dzieci od 3 roku życia ! Zjazd tyrolski o długości prawie 100 metrów!

Sercem ośrodka jest dwupoziomowa restauracja, Magia Sabatu, gwarantująca dobrą kuchnię i miłą obsługę. Restauracja Magia Sabatu to unikalne miejsce, z klimatyzowanymi salami oraz pięknym widokiem na Park Rozrywki i Miniatur, stanowiące bardzo atrakcyjną oprawę dla spotkań w gronie rodziny, przyjaciół czy też partnerów biznesowych. Na terenie ośrodka znajduje się także Chata Grillowa wraz z altanami dla ponad 150 osób, liczne punkty gastronomiczne oraz punkt sprzedaży pamiątek.

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Górno, Świętokrzyskie
Krajno Zagórze 43C, 26-008 Górno
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu