Dream Park Ochaby

Miasto
Kontakt ul. Hodowlana 2
43-430 Ochaby Wielkie

tel.: 33 851 05 55
kom.: 665 201 051
kom.: 665 201 062

Opis

Zapewne większość z Was nie słyszała o niewielkiej wsi Ochaby Wielkie położonej na południu Polski, kilkadziesiąt kilometrów od granicy z Czechami.

Ale nawet jeśli nie znacie tej miejscowości to powinniście ją odwiedzić ze względu na niezwykły park rozrywki Dream Park Ochaby, w którym znajdziecie mnóstwo atrakcji dla każdego bez względu na wiek. Na ponad 5 hektarach terenu porastającego zielenią, drzewami, na łonie natury fantastycznie spędzicie swój wolny czas razem z rodziną czy znajomymi. Zapoznajcie się z najciekawszymi atrakcjami Dream Park Ochaby.

Park dinozaurów

Prawdziwe prehistoryczne okazy gadów to nie lada atrakcja dla pociech oraz dorosłych, którzy przez chwilę mogą cofnąć się do czasów dzieciństwa. W Dream Park Ochaby spotkacie ryczące dinozaury machające ogonami, które mierzą nawet 8 metrów oraz szkielety wybranych olbrzymów zamieszkujących Ziemię ponad 65 milionów lat temu. Dobra zabawa gwarantowana!

Park miniatur

Chcecie w jeden dzień odbyć niezwykłą podróż dookoła świata i zwiedzić 6 kontynentów? Zobaczyć na własne oczy największe zabytki świata – Operę w Sydney, piramidy czy ateński Akropol? W parku miniatur Dream Park Ochaby wszystko jest możliwe! W ciągu zaledwie jednego dnia przeniesiecie się do największych krajów na Ziemi i zobaczycie miniaturowe wersje światowych perełek architektonicznych. To nie tylko frajda dla małych i dużych, ale również świetna lekcja geografii.

Dom do góry nogami

Już na pierwszy rzut oka widać, że dom znajdujący się w Dream Park Ochaby to nie jest zwykły budynek. Cała konstrukcja domu oraz jego wykończenie odwrócone są do góry nogami. Już po przekroczeniu progu tego domu Wasz błędnik oszaleje, a mózg będzie Wam podpowiadał, że znajdujecie się w nietuzinkowym miejscu. Tutaj na własne oczy zobaczycie garaż i samochód zaparkowany na podjeździe, który sprawia wrażenie jakby wisiał w powietrzu oraz łazienkę i salon, w których elementy wykończenia i wystroju znajdują się na suficie. To jedyna w swoim rodzaju okazja żeby zobaczyć wszystko zrobione na opak.

Power tower - Wieża mocy

Wieża mocy to atrakcja dla każdego, kto uwielbia dreszczyk emocji. Poczujecie się tutaj jak James Bond w jednej ze swoich ekstremalnych akcji. Nie musicie jednak skakać ze spadochronem żeby poziom adrenaliny w Waszej krwi się podniósł. Na Wieży mocy znajdziecie dwie atrakcje. Dzięki pierwszej z nich poczujecie się jakbyście skakali na bungee, a druga pozwoli Wam przenieść się do filmu akcji zjeżdżając na linie. Niesamowite emocje gwarantowane!

Kino 6D

Tutaj również poczujecie się jak bohaterowie filmu. Wszystko za sprawą kina 6D z niezwykłymi efektami specjalnymi, które sprawią, że wejdziecie w świat filmowej fabuły. Tutaj poczujecie wiatr we włosach, padający deszcz i zapachy, dzięki którym znajdziecie się w samym środku akcji.

Zwierzęta w Dream Park Ochaby

Na terenie Dream Park Ochaby spotkacie się z wieloma gatunkami zwierząt. W oceanarium prehistorycznym będziecie mieli okazję zobaczyć gady sprzed milionów lat w ich naturalnej wielkości i wziąć udział w interaktywnych zabawach, które wprowadzą Was w niezwykły, wodny świat. Na specjalnie przystosowanych wybiegach obejrzycie także dzikie koty – lygrysa, pumę czy rysie, Króla Juliana we własnej osobie, czyli lemura oraz małpy zamieszkujące Madagaskar, jak również inne tropikalne zwierzęta takie, jak: boa, pytony, żmije czy ptaszniki zamieszkujące terraria Dream Park Ochaby.

Park rozrywki we wsi Ochaby Wielkie to nie lada frajda dla rodzin z dziećmi, które mogą spędzić tu fantastycznie wolny czas podczas weekendu czy wakacji. Dodatkowo, poza wspomnianymi atrakcjami, na terenie Dream Park Ochaby znajduje się również park linowy, eurobungee, strzelnica, basen, a także place zabaw, trampoliny czy dmuchane zjeżdżalnie, które umilą czas najmłodszym dzieciom. Dzięki tak bogatej ofercie Dream Park Ochaby to doskonałe miejsce dla dzieci, młodzieży, jak i dorosłych. Jeden park – kilkadziesiąt niezapominanych atrakcji dla Ciebie i Twojej rodziny!

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Ochaby Wielkie, Śląskie
ul. Hodowlana 2, 43-430 Ochaby Wielkie
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu