obserwuj facebook visiton obserwuj instagram visiton

Park Rozrywki Julinek

Miasto
Kontakt Julinek 1
05-084 Leszno k/Warszawy

tel.: 22 611 61 16

Opis

Zaledwie 30 kilometrów od centrum Warszawy w Otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego odnajdziecie spokój i ciszę oraz mnóstwo atrakcji w Parku Rozrywki Julinek.

Obiekt ten można śmiało zaliczyć do jednego z największych w Polsce, a każdego roku odwiedzają go tysiące osób spragnionych wrażeń, a także chcących odpocząć pośród malowniczych terenów. Park Rozrywki Julinek zapewni Wam to wszystko. Gwarantujemy Wam całodzienną zabawkę dla całej rodziny – tutaj nuda nie będzie miała czasu Was dopaść! Zapoznajcie się z najważniejszymi atrakcjami parku.

Park linowy Podniebny Cyrk

Na wszystkich odważnych żądnych przygód w powietrzu czeka park linowy Podniebny Cyrk z wieloma trasami i platformami, do których dojście będą utrudniały Wam rozmaite przeszkody: belki i drabinki, mosty. Podniebny Cyrk został tak zaprojektowany, aby każdy bez względu na wiek i stopień zaawansowania mógł przejść wybraną trasę i świetnie się bawić. Na najmłodsze dzieci czekają 2 specjalnie przygotowane trasy: Mały Magik i Wesoły Klaun, które dodatkowo zostały wyposażone w system asekuracji, dzięki czemu nawet małe pociechy będą mogły tutaj czuć się swobodnie i bezpiecznie. Park linowy Podniebny Cyrk to dawka zdrowej rozrywki wśród malowniczych terenów na łonie natury, gdzie każdy odetchnie świeżym powietrzem.

Kraina Dmuchańców

Wasze dzieci skrywają w sobie nieposkromione pokłady energii? Zabierzcie je do Krainy Dmuchańców w Parku Rozrywki Julinek! Tutaj na dmuchanych zjeżdżalniach i trampolinach wszystkie pociechy będą mogły się wyskakać i zmęczyć, a także świetnie się bawić. To miejsce, w którym każde dziecko poczuje się fantastycznie i pod okiem swoich czujnych rodziców nawiąże nowe znajomości z rówieśnikami, a także poprzez zabawę poprawi swoją sprawność fizyczną. Wszystko to na świeżym powietrzu pośród drzew i krzewów.

Minigolf

Minigolf w Parku Rozrywki Julinek zalicza się do jednego z najlepszych tego typu obiektów w województwie mazowieckim. Tutaj na 18 torach o różnym poziomie trudności Wasze dzieci będą mogły zmierzyć się z cyrkowymi przeszkodami i clownami broniącymi dostępu do dołków. Czy uda Wam się ich przechytrzyć? O tym przekonacie się grając w minigolfa w Julinku!

Rajdy samochodami elektrycznymi

Jednym z niewątpliwych hitów Parku Rozrywki Julinek jest tor, na którym pociechy będą mogły ścigać się elektrycznymi autami i wziąć udział w pełnym wrażeń rajdzie samochodowym. To świetna okazja do tego, żeby całą rodziną spędzić fantastyczny czas zabawy. Najmłodsze pociechy będą mogły pojeździć dwuosobowymi samochodami stylizowanymi na gokarty. Starsze dzieci i młodzież wyszaleją się podczas wyścigów wielkimi elektrycznymi Quadami i terenowymi Jeepami Raptor. W zabawie mogą wziąć udział dzieci już od 3 roku życia!

To nie koniec rozrywek, jakie Park Rozrywki Julinek przygotował dla odwiedzających. Wszystkie dzieci i ich rodzice oraz opiekunowie będą mogli wziąć udział także w animacjach i świetnie się bawić pod okiem czujnych i pomysłowych animatorów, którzy zapewnią im moc atrakcji. Tutaj dzieci będą mogły rozwinąć swoją wyobraźnie i wziąć udział w wielu grach i zabawach, które zagospodarują ich czas. Na terenie Parku Rozrywki Julinek działa także wypożyczalnia sprzętu sportowego, z której mogą skorzystać zarówno dorośli, jak i pociechy, i wspólnie zwiedzić niezwykłe tereny Kampinoskiego Parku Narodowego. To będzie niezapomniany dzień pełen wrażeń!

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Leszno, Mazowieckie
Julinek 1, 05-084 Leszno k/Warszawy
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu