Aquapark Suwałki

Miasto
Kontakt ul. Papieża Jana Pawła II 7
16-400 Suwałki

tel.: 87 562 62 22
fax.: 87 562 62 34
e-mail: info@aquapark.suwalki.pl

Opis

Aquapark w Suwałkach jest największą inwestycją sportową wybudowaną w naszym mieście na przestrzeni ostatnich lat.

Jest to również jeden z najnowocześniejszych wodnych kompleksów rekreacyjno-sportowych w północno-wschodniej Polsce. Budowę obiektu rozpoczęto w czerwcu 2009 roku, zakończono zaś 21.12.2010 roku. Aquapark jest jednym z elementów powstałego centrum wypoczynkowo-rozrywkowego w Suwałkach, którego skład uzupełnia zlokalizowany w sąsiedztwie Suwalski Ośrodek Kultury oraz Hotel LOFT 1898.

Suwalski Aquapark już na etapie projektowania pozbawiony został barier architektonicznych i dzięki temu jest w pełni dostępny dla osób niepełnosprawnych.

Dogodna lokalizacja, łatwy dojazd, masa miejsc parkingowych, a także jakość oferowanych usług sprawiają, że Klientami Aquaparku Suwałki są nie tylko mieszkańcy miasta i regionu, ale też z graniczącej z Suwalszczyzną Litwy czy Rosji.

W naszym Aquaparku znajdą Państwo wszystko dla zdrowia, ciała i duszy.

Kompleks składa się z części rekreacyjnej i sportowej. A dodatkowo przygotowano kompleks łaźni i saunarium.

W centrum znajduje się również gastronomia, sala konferencyjna, przychodnia rehabilitacyjna, klub fitness, usługi fryzjersko-kosmetyczne, a także sklep sportowy.

Bezpośrednio przy Aquaparku znajduje się oddany do użytku w listopadzie 2015 r. Miejski Plac Zabaw, na którym umieszczone są wspaniałe atrakcje dla najmłodszych, strefa dla młodzieży oraz strefa seniora, wyposażone w nowatorski sprzęt sportowo – rekreacyjny. Ta wspaniała inwestycja powstała w ramach budżetu obywatelskiego i dzięki niepowtarzalnym atrakcjom, ścieżkom spacerowym wzdłuż strumyka stanowi doskonałe miejsce wypoczynku dla całych rodzin.

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Suwałki, Podlaskie
Papieża Jana Pawła II 7, 16-400 Suwałki
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu