Hotel Logos**

Miasto
Kontakt ul. Kościuszki 120
16-400 Suwałki
tel. 87 566 69 00

Opis

Zapraszamy do Hotelu Logos **.
Logos to komfortowy hotel położony w centrum Suwałk. Oferujemy Państwu niezapomniany odpoczynek w miejscu pełnym przyrody oraz fascynującej historii.

Malownicze zakątki, przestronne pokoje, eleganckie sale bankietowe, profesjonalne sale konferencyjne, przytulna restauracja oraz stylowy bar – wszystko to znajdziecie Państwo w naszym hotelu.

Staramy się, aby każdy gość czuł się u nas swobodnie, a chwile spędzone w naszym hotelu były dla niego wyjątkowe. Zapraszamy do odwiedzenia Hotelu Logos **, w którym pobyt jest doskonałą okazją nie tylko do niczym niezakłóconego odpoczynku, ale także do poznawania zachwycających uroków Suwalszczyzny.

 

Udogodnienia

usługa prania
prasowanie na życzenie
parking na terenie obiektu
łóżka podwójne
łóżka pojedyncze
prysznice w pokojach
TV satelitarna
wi-fi
sejf na recepcji
zwierzęta mile widziane
całodobowa recepcja
przechowalnia bagażu
udogodnienia dla osób niepełnosprawnych

Informacje dodatkowe

Udogodnienia COM_DJCLASSIFIEDS_USłUGA_PRANIA, COM_DJCLASSIFIEDS_PRASOWANIE_NA_żYCZENIE, COM_DJCLASSIFIEDS_PARKING_NA_TERENIE_OBIEKTU, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_PODWóJNE, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_POJEDYNCZE, COM_DJCLASSIFIEDS_PRYSZNICE_W_POKOJACH, COM_DJCLASSIFIEDS_TV_SATELITARNA, COM_DJCLASSIFIEDS_WI-FI, COM_DJCLASSIFIEDS_SEJF_NA_RECEPCJI, COM_DJCLASSIFIEDS_ZWIERZęTA_MILE_WIDZIANE, COM_DJCLASSIFIEDS_CAłODOBOWA_RECEPCJA, COM_DJCLASSIFIEDS_PRZECHOWALNIA_BAGAżU, COM_DJCLASSIFIEDS_UDOGODNIENIA_DLA_OSóB_NIEPEłNOSPRAWNYCH
Podstawowe informacje
Nocleg
Atrakcje dodatkowe
Biznes/Eventy
Opinie
Lokalizacja
Godzina zameldowania / rozpoczęcia pobytuod 14:00
Godzina wymeldowania / zakończenia pobytudo 12:00
Języki jakimi posługuje się personelpolski, angielski, niemiecki, rosyjski
Restauracja 1Restauracja hotelowa
Opłata parkingowaParking prywatny jest dostępny na miejscu (nie jest konieczna rezerwacja) w cenie 17 PLN za dzień.
Łączna ilość pokoi31
Pokój kategoria 1Pokój Standard
Pokój kategoria 2Pokój Studio
Wyposażenie pokojuW pokojach znajduje się biurko z lampką do pracy, łóżko z komfortowym materacem do wypoczynku, stolik, krzesła oraz lustro. Dodatkowo bezpłatny Internet Wi-Fi, telewizor, telefon, radio, łazienka z prysznicem, lusterko do makijażu, kosmetyki, butelka wody mineralnej, suszarka do włosów, w pokojach czteroosobowych dodatkowo znajduje się lodówka oraz łóżko – dostawka.
Aktywności wewnętrzneFryzjer / salon piękności
Aktywności zewnętrzneNordic walking, jazda na rowerze, narciarstwo biegowe
Oferta biznesowaJeśli poszukujecie Państwo miejsca na zorganizowanie profesjonalnej konferencji w Suwałkach, nasze sale sprawdzą się doskonale. Ich przestronne wnętrza oraz sprzęt multimedialny sprawi, że zarówno duże, jak i kameralne wydarzenia firmowe będą przebiegać w odpowiedniej atmosferze. W naszej ofercie znajduje się także przygotowywanie seminariów i spotkań okolicznościowych. Dbamy o to, aby każda konferencja przebiegała u nas na najwyższym poziomie, a jej uczestnicy mogli pracować w komfortowych warunkach. Nasza oferta konferencyjna: dwie sale konferencyjno – szkoleniowe, bezpłatny internet Wi-Fi, sprzęt (rzutnik multimedialny, ekran, nagłośnienie, 2 bezprzewodowe mikrofony, flipchart), parking strzeżony, przerwa kawowa, lunch, nocleg dla uczestników spotkania.

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Suwałki, Podlaskie
ul. Kościuszki 120, 16-400 Suwałki
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu