Mazurski Domek

Poza Miastem
Mazurski Domek
Kontakt Kosewo 49
11-700 Mrągowo

tel.: 89 742 43 55
kom.: 502 762 559

Opis

Domki letniskowe umiejscowione są na terenie dużej posesji we wsi Kosewo, znajdującej się w samym sercu Mazur, na terenie Mazurskiego Parku Krajobrazowego.

Pragniemy zaoferować Państwu trzy niezwykle funkcjonalne drewniane domki letniskowe. Domki powstały dość niedawno i są nowe, w pełni wyposażone. Każdy z nich zawiewa kuchnię z wyposażeniem, sprzęt RTV-SAT, komplet pościeli oraz dużą łazienkę z prysznicem. Maksymalnie każdy z domków może pomieścić 6 osób.

Ponadto do Państwa dyspozycji udostępniamy: parking, dużą altenę nad stawem z rybami, boisko do siatkówki, 2 stawy do połowu ryb, sprzęt sportowy i wycieczkowy, łódź turystyczną i do połowu ryb.

Na terenie Mazurskiego Parku Krajobrazowego gdzie znajdują się nasze domki mogą Państwo spotkać rzadkie gatunki zwierząt i roślin. Jest to idealne miejsce do pieszych wędrówek oraz wycieczek rowerowych. W bezpośrednim sąsiedztwie domków znajdują się 3 jeziora: Juksty, Probarskie oraz Kuc.

We wsi gdzie znajdują się nasz domki są liczne bary, sklepu, restauracja, kościół, wypożyczalnia sprzętu wodnego, stadnina koni, kilka plaż i wiele innych atrakcji. 

Udogodnienia

Informacje dodatkowe

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Mrągowo, Warmińsko-Mazurskie
Kosewo 49, 11-700
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu