Słoneczne Dęby Domki w Dębinie

Morze
Cena: 180,00PLN
Kontakt Dębina ul. Klifowa 13
76-211 Rowy
kom. 503-641-417

Opis

,,Słoneczne Dęby" - komfortowe apartamenty w Dębinie.

Do dyspozycji naszych Gości przygotowaliśmy obiekt o bardzo wysokim standardzie położony w nadmorskiej letniskowej wsi Dębina. Jej wybrzeże charakteryzuje się jednymi z największych klifów w Polsce, szerokimi piaszczystymi plażami oraz bliskością Słowińskiego Parku Narodowego i jeziora Gardno.

Nasze apartamenty zapewnią każdemu z Gości komfort potrzebny do zasłużonego relaksu i zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wymagającego Klienta.

W okolicy miejsca naszego zamieszkania znajduje się restauracja, liczne sklepy oraz łatwy dostęp do komunikacji.  Każdy kto zapragnie udać się nad morze będzie musiał pokonać odległość -  350 m do klifu lub ok. 800 m do głównego zejścia.

W obiekcie istnieje możliwość skorzystania z niestrzeżonego parkingu, placu zabaw i rowerów dla dzieci. Do Państwa dyspozycji jest również miejsce na grilla i ognisko.

Zapraszamy Państwa do strefy komfortu gwarantowanej w wyjątkowej Dębinie na ulicy Klifowej 13, gdzie właścicielem domu jest -  Pani Krystyna Burda.

Udogodnienia

plac zabaw dla dzieci
parking na terenie obiektu
łóżka podwójne
łóżka pojedyncze
pokoje dla niepalących
pokoje z balkonem
prysznice w pokojach
TV satelitarna
wi-fi
zwierzęta mile widziane
dostępne żelazko i deska do prasowania
teren ogrodzony
miejsce do gry w siatkówkę
ogród
zakaz palenia w całym obiekcie
miejsce na ognisko lub grilla

Informacje dodatkowe

Udogodnienia Plac zabaw dla dzieci, COM_DJCLASSIFIEDS_PARKING_NA_TERENIE_OBIEKTU, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_PODWóJNE, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_POJEDYNCZE, COM_DJCLASSIFIEDS_POKOJE_DLA_NIEPALąCYCH, COM_DJCLASSIFIEDS_POKOJE_Z_BALKONEM, COM_DJCLASSIFIEDS_PRYSZNICE_W_POKOJACH, COM_DJCLASSIFIEDS_TV_SATELITARNA, COM_DJCLASSIFIEDS_WI-FI, COM_DJCLASSIFIEDS_ZWIERZęTA_MILE_WIDZIANE, COM_DJCLASSIFIEDS_DOSTęPNE_żELAZKO_I_DESKA_DO_PRASOWANIA, COM_DJCLASSIFIEDS_TEREN_OGRODZONY, COM_DJCLASSIFIEDS_MIEJSCE_DO_GRY_W_SIATKóWKę, COM_DJCLASSIFIEDS_OGRóD, COM_DJCLASSIFIEDS_ZAKAZ_PALENIA_W_CAłYM_OBIEKCIE, COM_DJCLASSIFIEDS_MIEJSCE_NA_OGNISKO_LUB_GRILLA
Podstawowe informacje
Nocleg
Atrakcje dodatkowe
Opinie
Lokalizacja
SpecjalizacjaMiejsce przyjazne dzieciomMiejsce rodzinne
Godzina zameldowania / rozpoczęcia pobytuod 15:00
Godzina wymeldowania / zakończenia pobytudo 11:00
Opłata za zwierzę w pokojuObiekt przyjmuje zwierzęta domowe za dodatkową opłatą w kwocie 25 zł / doba.
Akceptowane formy płatnościgotówka, przelew bankowy dla zaliczek
Możliwe formy rezerwacjiZachęcamy do rezerwacji przez formularz VisitON, telefonicznie, za pośrednictwem poczty elektronicznej. Warunkiem koniecznym dla dokonania wiążącej prawnie obiekt rezerwacji jest uiszczenie przez rezerwującego pobyt Gościa zadatku w wysokości min. 30% całkowitej wartości rezerwowanego pobytu. Zaliczka powinna być wpłacona w ciągu 3 dni lub w wyznaczonym terminie, w formie gotówki lub przelewu. Pozostała kwota płatna bezpośrednio przy zakwaterowaniu. Dodatkowo należy uwzględnić opłatę klimatyczną, która w 2017R. wynosi 2,17 zł od osoby za jeden dzień pobytu.
Bezkosztowa anulacjaW przypadku rezygnacji z rezerwacji zadatek nie podlega zwrotowi. Obciążenie to jest traktowane, jako kara umowna za niewykonanie zobowiązania polegającego na złożeniu przez osobę rezerwującą stosownego oświadczenia woli o zawarciu umowy. Przy wcześniejszym wyjeździe Gościa nie zwraca się kosztów jednostronnego odstąpienia od umowy.
Języki jakimi posługuje się personelpolski
Restauracja 1W pełni wyposażone aneksy kuchenne umożliwiają samodzielne przygotowanie posiłków w każdym z apartamentów. W okolicy miejsca naszego zamieszkania znajduje się restauracja z możliwością wykupienia żywienia oraz sklepy.
Opłata parkingowaBezpłatny niestrzeżony parking na terenie obiektu.
Łączna ilość apartamentów4
Apartamenty cena od180 PLN / doba / apartament
Wyposażenie apartamentuKażdy apartament przygotowany jest na 5 osób. Do dyspozycji gości pozostają łazienki, telewizory, tv, mikrofalówka, czajnik, naczynia, lodówka, balkon, zapewniamy także dostęp do Internetu, aneksu kuchennego.
Aktywności zewnętrznewycieczki piesze i rowerowe, jogging, nordic walking, sporty wodne, wędkarstwo, badmington, gry zespołowe tj. siatkówka
Dodatkowe udogodnienia w obiekcieMożliwość dostawki w apartamentach w cenie 60 PLN / osoba / doba. Udogodnienia dla rodzin z dziećmi (plac zabaw z piaskownicą, huśtawkami, zjeżdzalnią i trampoliną).

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Rowy, Pomorskie
Dębina ul. Klifowa 13, 76-211 Rowy
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu