Dom Letni Orchidea oraz Domy całoroczne Jaśmin i Lilia

Nad Wodą
Cena: 380,00PLN
Kontakt ul. Kubusia Puchatka 14
19-311 Chrzanowo gmina Ełk
tel. 603 888 082

Opis

Serdecznie zapraszamy do kompleksu mazurskich domów i apartamentów w miejscowości Chrzanowo nad jeziorem Sunowo k/Ełku.

Nasz dom letni i apartamenty znajdują się w centrum Mazur, niedaleko Puszczy Piskiej na skraju Mazurskiego Parku Krajobrazowego. Wyróżnia je prywatna plaża, dostęp do czystego i ciepłego jeziora, komfortowe warunki, bezprzewodowy internet, Smart TV, chata grillowa nad jeziorem, sprzęt wodny, rowery i wiele innych atrakcji...  W pobliżu istnieje możliwość jazdy konnej, uprawiania sportów wodnych, nauki nurkowania. W okolicy znajduje się oznakowana ścieżka rowerowa - Szlak Mazur Garbatych wiodącą aż do Gołdapi o długości ok. 135 km. Dla turystów pieszych i rowerowych przebiega tutaj Szlak wokół jez. Selmęt Wielki. Można również odbyć podróż Ełcką Koleją Wąskotorową.

 

Udogodnienia

plac zabaw dla dzieci
usługa prania
pranie na miejscu
obiekt chroniony
obiekt monitorowany
parking na terenie obiektu
parking niedaleko obiektu
łóżka podwójne
łóżka piętrowe
łóżka pojedyncze
pokoje dla niepalących
pokoje z balkonem
pokoje z tarasem
prysznice w pokojach
TV satelitarna
wi-fi
zwierzęta mile widziane
dostępne żelazko i deska do prasowania
teren ogrodzony
całodobowa recepcja
przechowalnia bagażu
ogród

Informacje dodatkowe

Udogodnienia Plac zabaw dla dzieci, COM_DJCLASSIFIEDS_USłUGA_PRANIA, Pranie na miejscu, COM_DJCLASSIFIEDS_OBIEKT_CHRONIONY, COM_DJCLASSIFIEDS_OBIEKT_MONITOROWANY, COM_DJCLASSIFIEDS_PARKING_NA_TERENIE_OBIEKTU, COM_DJCLASSIFIEDS_PARKING_NIEDALEKO_OBIEKTU, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_PODWóJNE, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_PIęTROWE, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_POJEDYNCZE, COM_DJCLASSIFIEDS_POKOJE_DLA_NIEPALąCYCH, COM_DJCLASSIFIEDS_POKOJE_Z_BALKONEM, COM_DJCLASSIFIEDS_POKOJE_Z_TARASEM, COM_DJCLASSIFIEDS_PRYSZNICE_W_POKOJACH, COM_DJCLASSIFIEDS_TV_SATELITARNA, COM_DJCLASSIFIEDS_WI-FI, COM_DJCLASSIFIEDS_ZWIERZęTA_MILE_WIDZIANE, COM_DJCLASSIFIEDS_DOSTęPNE_żELAZKO_I_DESKA_DO_PRASOWANIA, COM_DJCLASSIFIEDS_TEREN_OGRODZONY, COM_DJCLASSIFIEDS_CAłODOBOWA_RECEPCJA, COM_DJCLASSIFIEDS_PRZECHOWALNIA_BAGAżU, COM_DJCLASSIFIEDS_OGRóD
Nocleg
Podstawowe informacje
Atrakcje dodatkowe
Film
Opinie
Lokalizacja
Łączna ilość pokoi3
Łączna ilość apartamentów4
Apartament kategoria 1Apartament dwupoziomowy Jaśmin
Apartament kategoria 2Apartament dwupoziomowy Lilia
Łączna ilość domków1
Apartamenty cena odod 380 PLN/doba W sezonie wysokim wynajmujemy tylko na okresy siedmiodniowe w systemie od „soboty do soboty”.
Domki cena odod 380 PLN/doba W sezonie wysokim wynajmujemy tylko na okresy siedmiodniowe w systemie od „soboty do soboty”
Wyposażenie apartamentuKuchnia wyposażona jest w lodówkę, płytę ceramiczną, kuchenkę mikrofalową, komplet naczyń, garnków itp.). Łazienka z natryskiem, wc, umywalką i meblami łazienkowymi. Na parterze znajduje się salon z kuchnią z możliwością spania dla 2 osób. Wyposażenie: meble kuchenne, stół, ławy, WIFI, SmartTV, czajnik elektryczny, toster, ekspres do kawy. Z salonu wychodzi się na przestronny taras z widokiem na jezioro, las i okolice, na wprost - jezioro. Taras oświetlony, wyposażony w meble ogrodowe. Na piętrze - dwie sypialnie 2 osobowe, jedno łóżko piętrowe dla dzieci. Razem miejsce dla 8 osób. Sypialnie wyposażone są w nowe łóżka drewniane z wygodnymi materacami, kołdry i poduszki.
Wyposażenie domkuKuchnia wyposażona jest w lodówkę, kuchnię gazową z piekarnikiem, kuchenkę mikrofalową, komplet naczyń itp.). Łazienka z natryskiem, wc, bidetem, umywalką i meblami łazienkowymi. Na parterze znajduje się salon z kuchnią z możliwością spania dla 2 osób. Wyposażenie: meble kuchenne, stół, ława, TV, czajnik elektryczny. Z salonu wychodzi się na przestronny taras z widokiem na jezioro, las i okolice, na wprost - jezioro. Taras oświetlony, wyposażony w meble ogrodowe. Na piętrze - trzy sypialnie 2 osobowe. Razem miejsce dla 8 osób. Sypialnie wyposażone są w nowe łóżka drewniane z wygodnymi materacami, kołdry, poduszki, ręczniki.
Co jest wliczone w cenie noclegu?Cena obejmuje zakwaterowanie z możliwością użytkowania całego wyposażenia domku oraz przylegającej działki.
Godzina zameldowania / rozpoczęcia pobytuod 16:00
Godzina wymeldowania / zakończenia pobytudo 10:00
Akceptowane formy płatnościgotówka, przelew bankowy
Możliwe formy rezerwacjiZachęcamy do rezerwacji przez VisitOn.pl, telefonicznie, elektronicznie na podany adres e-mail. Rezerwacja terminu wymaga wpłaty 50% kwoty za pobyt w terminie 24 godzin od wstępnego jej potwierdzenia przez serwis namazury.net.pl. Po przyjeździe i odebraniu domku należy dopłacić pozostałe 50 % plus kaucję zwrotną w wysokości 400 zł .
Doplata za dzieciDomy i apartamenty są wynajęte na określona liczbę osób (dom max 8, apartament max 8 – wliczając w to dzieci).
Klimat miejscaPrywatna plaża, czyste i ciepłe jezioro, piękno mazurskiej przyrody, komfortowe warunki, bezprzewodowy internet, Smart TV, chata grillowa nad jeziorem, sprzęt wodny,rowery i wiele innych atrakcji.....
Języki jakimi posługuje się personelpolski, angielski, niemiecki
Dla niepełnosprawnychObiekt przystosowany dla osób niepełnosprawnych.
Opłata parkingowaParking bezpłatny na terenie obiektu.
Aktywności zewnętrznePiesze wycieczki, wycieczki rowerowe, nordic walking, nart biegowe, sporty wodne, wędkarstwo,
Dodatkowe udogodnienia w obiekcieWypożyczalnia sprzętu wodnego, czarter jachtu, sprzęt do grillowania, miejsce na ognisko, bezpośredni dostęp do plaży, pomost

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Chrzanowo gm. Ełk, Warmińsko-Mazurskie
ul. Kubusia Puchatka 14, 19-311 Chrzanowo gmina Ełk
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu