Zielona Chata

Morze
Kontakt ul. Ostrołęcka 10
72-346 Pobierowo
tel. 48 91 4615042
tel. kom. 601701613

Opis

Ekologiczna Chata, która znajduje się w najpiękniejszej nadmorskiej miejscowości - Pobierowo.

Pobierowo jest położone w dwustuletnim sosnowym lesie nadmorskim i już przed wojną było bardzo atrakcyjnym miejscem wypoczynku.

Na północnej rubieży tego lasu, na wydmie utwierdzonej (zadrzewionej i porośniętej runem) w bezpośredniej bliskości morza, zbudowaliśmy naszą ekologiczną, przyjazną człowiekowi chatę.

„Zielona Chata” jest usytuowana w nadmorskim lesie w strefie bezpośredniego wpływu morza, od plaży oddziela ją 30-to metrowej szerokości pas sosnowego lasu.
Jest to strefa bardzo spokojna i cicha, gdzie docierają jedynie stłumione przez las odgłosy plaży i szumu morza.
Przebywanie w "Zielonej Chacie" w inhalującej atmosferze, przesyconej olejkami eterycznymi stuletniego sosnowego lasu oraz morskimi aerozolami jest bardzo korzystne dla wszystkich w niej przebywających.

Historia „Zielonej Chaty” sięga roku 1995-go kiedy to nabyliśmy z zasobów upadającego FWP, przekazanych do Gminy Rewal i wystawionych na przetarg publiczny najmniej okazały z wystawionych na sprzedaż tak zwany „domek funduszowski” przy ul. Ostrołęckiej 2 wraz z działką leśną o powierzchni ok. 1000 mkw. Nabytek ten kupiłem można powiedzieć całkowicie „w ciemno”, nie widząc go wcześniej ani nie znając jego lokalizacji, gdyż na przetarg wybrałem się z myślą o zupełnie innej działce, w zupełnie innym miejscu.
Jednak po wyciągnięciu „kota z worka” okazało się że zarówno miejsce jak i jego lokalizacja są przeurocze. Jedynie domek nie budził naszego entuzjazmu.

Nieśmiałe próby rewitalizacji domku zaowocowały decyzją o budowie nowej „ekologicznej chaty” co dokonało się w latach 1998 – 1999.

Udogodnienia

plac zabaw dla dzieci
sauna fińska
pranie na miejscu
parking na terenie obiektu
łóżka podwójne
łóżka pojedyncze
pokoje dla niepalących
TV satelitarna
zwierzęta mile widziane
dostępne żelazko i deska do prasowania
teren ogrodzony
taras
zakaz palenia w całym obiekcie
miejsce na ognisko lub grilla
plaża blisko obiektu

Informacje dodatkowe

Udogodnienia Plac zabaw dla dzieci, COM_DJCLASSIFIEDS_SAUNA_FIńSKA, Pranie na miejscu, COM_DJCLASSIFIEDS_PARKING_NA_TERENIE_OBIEKTU, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_PODWóJNE, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_POJEDYNCZE, COM_DJCLASSIFIEDS_POKOJE_DLA_NIEPALąCYCH, COM_DJCLASSIFIEDS_TV_SATELITARNA, COM_DJCLASSIFIEDS_ZWIERZęTA_MILE_WIDZIANE, COM_DJCLASSIFIEDS_DOSTęPNE_żELAZKO_I_DESKA_DO_PRASOWANIA, COM_DJCLASSIFIEDS_TEREN_OGRODZONY, COM_DJCLASSIFIEDS_TARAS, COM_DJCLASSIFIEDS_ZAKAZ_PALENIA_W_CAłYM_OBIEKCIE, COM_DJCLASSIFIEDS_MIEJSCE_NA_OGNISKO_LUB_GRILLA, COM_DJCLASSIFIEDS_PLAżA_BLISKO_OBIEKTU
Podstawowe informacje
Nocleg
Opinie
Lokalizacja
SpecjalizacjaMiejsce przyjazne dzieciomMiejsce rodzinne
Klimat miejscaSpecyficzny klimat przesycony morskimi aerozolami i zapachem sosnowego lasu.
Języki jakimi posługuje się personelNiemieck,i angielski, rosyjski.
Łączna ilość pokoi3 sypialnie
Wyposażenie domkuDom jest w pełni wyposażony.

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Pobierowo, Zachodniopomorskie
Ostrołęcka , 72-346 Pobierowo
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu