SUDECKA CHATKA k/Karpacza

Las
Cena: 80,00PLN
Kontakt tel. 75 718 38 86
Gruszków 82
58-533 Gruszków
woj. dolnośląskie

Opis

Jeśli szukasz ciekawego zakątka na relaksujący wypad za miasto, chcesz wypocząć w ciszy i spokoju przyjedź do Gruszkowa w Rudawskim Parku Krajobrazowym

w sąsiedztwie Karkonoszy.  Do wioski, nieopodal Karpacza – u stóp Skalnika 945m n.p.m. – zaprasza SUDECKA CHATKA.

Oferujemy całoroczne noclegi w korzystnych cenach i bardzo elastycznych warunkach: istnieje możliwość wynajęcia całego domku lub poszczególnych sypialni jak również pojedynczego noclegu dla turystów podróżujących po szlaku turystycznym.

Atrakcyjne miejsce oraz malownicze krajobrazy zachęcają do aktywnego spędzania czasu. Liczne szlaki turystyczne Rudaw Janowickich i Karkonoszy to propozycja dla miłośników górskich wędrówek i spacerów. Ta część Sudetów to raj dla amatorów kolarstwa górskiego oraz dla mniej wprawnych cyklistów. W SUDECKIEJ CHATCE zaplanujesz całodzienną trasę turystyczno-rowerową, połączoną ze zwiedzaniem zabytków i odwiedzeniem atrakcyjnych punktów widokowych.

Jeśli szukasz mocnych wrażeń spróbuj swoich sił na skale wspinaczkowej Sokolik. W sąsiedniej wsi możesz doskonalić umiejętności hippiczne. Bliskość rzeki Bóbr, jej czystość oraz walory krajobrazowe czynią z niej atrakcyjne miejsce dla wędkarzy. Artyści odnajdą w okolicach Gruszkowa przepiękne plenery.

Sąsiedztwo Uzdrowiska Cieplice (20 min. od Gruszkowa) lub polskiego Monte Baden Jelenia Struga (7 min.) umożliwi ci skorzystanie z zabiegów balneologicznych, opartych na wodach leczniczych czerpanych z głębin ziemi. Zamarzy Ci się pobyt w renomowanym kurorcie, to w ciągu 10 minut dojedziesz do Karpacza. Tam niczym na zakopiańskich Krupówkach spotkasz tłum turystów. Miłośnicy białego szaleństwa mogą korzystać z uroków zimy na stokach Karkonoszy o różnym stopniu trudności.

Możliwość rezerwacji:

  • całego domku 3 sypialnie (8 miejsc noclegowych) do wyłącznej dyspozycji - cena od 250 zł/dobę
  • sypialni 2 osobowej - cena od 80 zł/dobę
  • sypialni 4 osobowej - cena od 140 zł/dobę
  • miejsca noclegowego w pokoju - cena od 35 zł/dobę
  • śniadania - cena od 15 zł
  • obiado-kolacji - cena od 25 zł

Udogodnienia

Informacje dodatkowe

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja


Gruszków 82, 58-533 Gruszków
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu