Hotel Diament Plaza Katowice****

Miasto
Cena: 272,00PLN
Kontakt ul. Dworcowa 9
40-012 Katowice
tel. +48 32 746 70 00

Opis

Czterogwiazdkowy Hotel Diament Plaza Katowice**** to noclegi w centrum Katowic dla Klienta klasy Business.

Znajdujemy się w bezpośrednim sąsiedztwie Urzędu Miasta, filhramonii a przede wszystkim głównego dworca kolejowego w Katowicach. Podróże służbowe nie muszą się więcej kojarzyć z gigantycznymi korkami w mieście - do Katowic dostaną się Państwo bowiem pociągiem w komfortowych warunkach a następnie udadzą bezpośrednio do jednego z najbardziej komfortowych hoteli w centrum miasta.

Wyjątkowy klimat naszego hotelu tworzą jego zabytkowe elementy architektoniczne w połączeniu z nowoczesnymi wnętrzami. Na gości szukających kulinarnych doznań czeka niepowtarzalne menu Restauracji "Pieprzem i solą".

Całokształtu dopełniają oczywiście przestrzenne i wygodne pokoje hotelowe, które są doskonałym rozwiązaniem zarówno na dłuższy nocleg w Katowicach jak i na jednodniowe pobyty służbowe. Jako hotel b2b przygotowaliśmy dla naszych Gosci również ofertę konferencyjną z trzema salami na łączną ilosć 70 uczestników.

Nasz personel jest dostępny do Państwa dyspozycji przez całą dobę. W przypadku wystąpienia konieczności pozostawienia bagaży w bezpeicznym miejscu czy zamówienia usług specjalnych - trasfer na lotnisko, taksówka, bilet do kina lub do filharmonii - prosimy o kontakt. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.

Udogodnienia

room service
obiekt chroniony
obiekt monitorowany
parking na terenie obiektu
łóżka podwójne
łóżka pojedyncze
pokoje dla niepalących
prysznice w pokojach
TV satelitarna
TV kablowa
klimatyzacja w przestrzeniach wspólnych
klimatyzacja w pokojach
wi-fi
internet kablowy
restauracja w obiekcie
sejf na recepcji
fitness

Informacje dodatkowe

Udogodnienia Room service, COM_DJCLASSIFIEDS_OBIEKT_CHRONIONY, COM_DJCLASSIFIEDS_OBIEKT_MONITOROWANY, COM_DJCLASSIFIEDS_PARKING_NA_TERENIE_OBIEKTU, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_PODWóJNE, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_POJEDYNCZE, COM_DJCLASSIFIEDS_POKOJE_DLA_NIEPALąCYCH, COM_DJCLASSIFIEDS_PRYSZNICE_W_POKOJACH, COM_DJCLASSIFIEDS_TV_SATELITARNA, COM_DJCLASSIFIEDS_TV_KABLOWA, COM_DJCLASSIFIEDS_KLIMATYZACJA_W_PRZESTRZENIACH_WSPóLNYCH, COM_DJCLASSIFIEDS_KLIMATYZACJA_W_POKOJACH, COM_DJCLASSIFIEDS_WI-FI, COM_DJCLASSIFIEDS_INTERNET_KABLOWY, COM_DJCLASSIFIEDS_RESTAURACJA_W_OBIEKCIE, COM_DJCLASSIFIEDS_SEJF_NA_RECEPCJI, COM_DJCLASSIFIEDS_FITNESS
Podstawowe informacje
Nocleg
Biznes/Eventy
Opinie
Lokalizacja
Godzina zameldowania / rozpoczęcia pobytu14:00
Godzina wymeldowania / zakończenia pobytu12:00
Opłata parkingowa50zł / doba
Łączna ilość pokoi44
Łączna ilość apartamentów1
Pokój kategoria 19 pokoi jednoosobowych typu Comfort
Pokój kategoria 231 pokoi dwuosobowych typu Comfort
Apartament kategoria 14 Junior Suite
Apartament kategoria 21 Apartament
Wyposażenie pokojuklimatyzacja, wygodne biurko do pracy, TV LED, telefon, minibar, zestaw do parzenia kawy i herbaty, bezpłatny dostęp do Internetu, łazienka z prysznicem lub wanną, suszarka do włosów
Oferta organizacji imprez i eventówHotel Diament Plaza Katowice**** to świetnie zlokalizownay hotel w centrum Katowic. Organizacja szkoleń, konferencji, seminariów czy spotkań rekrutacyjnych to dla nas czysta przyjemność. Do tego celu przygotowaliśmy trzy klimatyzowane sale konferencyjne, mogące pomieścić łącznie do 70 osób. Tym samym mają Państwo pewność, że każde spotkanie czy konferencja odbędzie się w kameralnym, zamkniętym gronie. Każda sala posiada bezpłatny dostęp do Internetu zapewniamy również kompleksową obsługę techniczną i gastronomiczną spotkań (przerwy kawowe, lunch) oraz organizację imprez towarzyszących.

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Katowice, Śląskie
ul. Dworcowa 9, 40-012 Katowice
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu