Czarter Mazury

Miasto
Kontakt ul. Pierkunowo 36
11-500 Giżycko

kom.: 694 033 699
e-mail: czarterjachty@gmail.com

Opis

CZARTER MAZURY – Jesteśmy firmą oferującą wynajem jachtów na Mazurach.

W skład naszej floty wchodzi ponad 70 jednostek żaglowych i motorowych rożnych klas. Proponujemy czarter jachtów żaglowych i motorowych z czterech mazurskich portów:  Sztynort, Giżycko,Wilkasy, Mikołajki.

Oferowane przez nas jachty spełniają najwyższe normy bezpieczeństwa i dobrą jakość obsługi. Jachty żaglowe, jachty motorowe, houseboaty. Oferta CZARTERU JACHTÓW na Mazurach jest niemal nieograniczona, a wybór odpowiedniego sprzętu niełatwy. Przed wyborem odpowiedniego sprzętu warto wiedzieć, jak wyczarterować i przygotować do rejsu jacht, żeby żeglarski weekend w Krainie Wielkich Jezior był przyjemnością pozbawioną niepożądanych przygód.

Właściwie dopiero w ostatniej kolejności warto porównać ceny, dla ułatwienia dokonania ostatecznego wyboru. Postanowiliśmy zebrać dla was  jachty czarterowe o najbardziej popularnych jachtach żaglowych i motorowych nie starszych niż 5-letnie. O dostępność jachtów warto zapytać telefonicznie lub zarezerwować bezpośrednio na stronie internetowej.

Serdecznie zapraszamy wszystkich amatorów żeglarstwa, zarówno tych wytrawnych jak i tych mniej doświadczonych. Dla wszystkich Państwa będziemy mieli satysfakcjonującą propozycję czarteru.

Udogodnienia

Informacje dodatkowe

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Giżycko, Warmińsko-Mazurskie
Pierkunowo 36, 11-500 Giżycko
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu