Miasto Myszy - Wyjątkowa atrakcja w Kołobrzegu

Morze
Kontakt ul. Morska 2, 78-100 Kołobrzeg

(w podziemiach Rezydencji Kapitańskiej, 50 m od Latarni Morskiej
vis a vis statków wycieczkowych – budynek z czerwonej cegły)

Opis

Idealne miejsce na dziecięcą przygodę

Spędzasz lato w Kołobrzegu? Obojętnie czy powodem jest niespotykana sytuacja zdrowotna w kraju czy też wieloletnia tradycja polskie morze jest idealnym miejsce do spędzenia wakacji. W Kołobrzegu znajdziesz piękne, piaszczyste i szerokie plaże. Wygodny dostęp do kąpieli morskich, a także wyjątkowe molo. Jest to jedno z najpopularniejszych miejsc na polskim wybrzeżu, które co roku odwiedzają tysiące turystów.

 

Czas w Kołobrzegu spędzisz nie tylko na nadmorskiej plaży

Jednak Kołobrzeg to nie tylko polskie morze, ale wiele dodatkowych atrakcji w samym mieście i okolicy. Miasto zachęca do długich spacerów i zwiedzania okolicznych zabytków.

Dla turystów idealnymi miejscami będą Latarnia Morska, Port morski, Port jachtowy, Muzeum Oręża Polskiego, Park Linowy czy Miejski Szlak Fortyfikacji. Każda z tych atrakcji to bardzo znany punkt na polskiej mapie atrakcji turystycznych. Odwiedza je bardzo dużo osób, a wiele z nich wraca tam kilkukrotnie.

Większość z tych atrakcji znajduje się jednak na powietrzu. Musimy pamiętać, że nadmorska pogoda potrafi płatać figle i powinniśmy się zastanowić jakie atrakcje przygotować dla rodziny na deszczowe dni, które mogą nam się przytrafić podczas urlopu.

 

Jak spędzisz czas w Kołobrzegu w deszczowy dzień?

W tego typu dni najczęściej ludzie wybierają się w Kołobrzegu do Aquaparku lub Oceanarium. Są to najbardziej znane atrakcje turystyczne, które idealnie nadadzą się do zwiedzania podczas kiepskiej pogody. Bardzo często jednak są one odwiedzane przez turystów już w pierwszych dniach pobytu.

Co zrobić kiedy większość atrakcji została już odwiedzona, dzieci się nudzą, a pogoda nie dopisuje?

 

Idealne miejsce na dziecięcą przygodę - Miasto Myszy

Proponujemy wizytę w Mieście Myszy. Jest to wyjątkowe miejsce na mapie Kołobrzegu. Znajduje się ono na ulicy Morskiej 2, w podziemiach Rezydencji Kapitańskiej, 50 m od Latarni Morskiej.

Miasto Myszy to dom dla ponad 500 małych myszek. Dzieci mogą tutaj poznać te przyjazne gryzonie i przekonać się jak żyją, czego potrzebują, jak wiele gatunków myszy znamy i jak zabawnymi są zwierzętami. Przebywają one w przyjaznych dla nich, specjalnie przygotowanych domkach. Scenografie w których możemy zobaczyć myszy to między innymi miejski rynek, podróż kosmiczna, Paryż czy dżungla.

Miasto Myszy będzie idealnym sposobem na dziecięcą przygodę w Kołobrzegu

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Kołobrzeg, Zachodniopomorskie
ul. Morska 2, Kołobrzeg, 78-100
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu