Ceramilandia

Miasto
Kontakt Wrząca, ul. Piłsudskiego 8
95-083 Lutomiersk

kom.: 606 899 002
kom.: 694 410 802

Opis

Ceramilandia to największy w Polsce park rozrywki pod dachem, z którego dzieci, a także ich rodzice i opiekunowie mogą korzystać bez ograniczeń przez cały rok.

Położony niespełna 15 minut od centrum Łodzi obiekt przyciąga milusińskich z całej okolicy oraz różnych zakątków Polski na całodzienną zabawę.

Dzięki różnym zajęciom i warsztatom dzieci będą mogły rozwijać swoją wyobraźnię, poszerzać horyzonty oraz doskonalić zdolności manualne. Wszystko to pod okiem czujnych profesjonalistów, którzy wprowadzą najmłodszych i ich rodziców do świata ceramiki i zaznajomią z podstawowymi technikami tworzeni wyrobów ceramicznych.

Warto przyjechać do Ceramilandii żeby w interesujący sposób spędzić czas wspólnie z rodziną i zacieśnić więzi oraz zintegrować się z rówieśnikami w czasie szkolnej wycieczki. Ceramilandia to miejsce doskonałe zarówno dla indywidualnych, jak i zorganizowanych wycieczek oraz wyjazdów integracyjnych, podczas których pracownicy mają okazję poznać się od innej strony i spędzić wspólnie czas na stopie nie tylko zawodowej, ale także prywatnej.

W Ceramilandii będziecie mieli okazję podziwiać ponad 400 różnych wzorów wyrobów ceramicznych, które pomagają człowiekowi w codziennym życiu i są wykorzystywane przez nas każdego dnia: donice, osłonki, wazony, figurki tematyczne. Samodzielnie weźmiecie także udział w tworzeniu własnych naczyń ceramicznych.

Dlatego jeśli szukacie miejsca, w którym Wy lub Wasze dzieci będziecie mogli rozwijać swoje artystyczne umiejętności spędzając przy tym wspólnie czas – Ceramilandia to miejsce idealne dla Was!

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Lutomiersk, Łódzkie
Wrząca, ul. Piłsudskiego 8 , 95-083 Lutomiersk
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu