Muzeum Techniki i Budowli z Klocków Lego

Miasto
Kontakt ul. Mickiewicza 11
58-560 Karpacz

kom.: 602 629 833
kom.: 602 465 458

Opis

Muzeum Techniki i Budowli z Klocków Lego znajdujące się w Karpaczu to bez wątpienia świetna zabawa zarówno dla dużych jak i małych.

Dwa piętra w budynku przy ulicy Mickiewicza 11, zajmuje wystawa pełna makiet wykonanych z klocków lego przez fascynatów klocków oraz techniki.

Odwiedzający muzeum zobaczą m.in. makiety tematycznych serii Lego – Technic, Star Wars, City, Atlantis, Miners, a także wiele autorskich budowli. Każdy zwiedzający sam może uruchomić, np. pociąg, posterować maszyną budowlaną czy też wprawić w ruch najróżniejsze elementy każdej z makiet.

Każda z gablot posiada tabliczki prezentujące najciekawsze informacje o każdym z eksponatów. Każdy odwiedzjący Prywatne Muzeum Techniki i Budowli z Klocków Lego choć przez chwilę może poczuć się jak dziecko.

Wśród budowli z klocków Lego zwiedzający mogą zobaczyć m.in.:

- Sześciometrową interaktywną makietę regionu,

- Chatkę Baby Jagi nad prawdziwym potokiem,

- Western City,

- Miasto Batmana,

- Stację kosmiczną,

- Szaloną makietę straży pożarnej,

- Harrego Pottera.

Dodatkowo na terenie obiektu znajduje się sklep z klockami Lego, gdzie zwiedzający mogą zakupić modele z wielu serii, takich jak: City, Friends, Star Wars, Ninjago, Technik, a także wiele innych. Tylko w tym sklepie można nabyć wyjątkowe i wielokrotnie unikatowe oryginalne mini figurki. 

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Karpacz, Dolnośląskie
ul. Mickiewicza 11 , 58-560 Karpacz
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu