Zamek Ryn

Nad Wodą
Cena: 300,00PLN
Kontakt Ul. Plac Wolności 2
11-520 Ryn
tel. +48 87 429 70 00

Opis

Hotel ZAMEK RYN****- miejsce, w którym bije serce Mazur, a wszechobecny duch historii sprawia, że czas staje w miejscu.

Cechą, która wyróżnia Hotel ZAMEK RYN**** spośród innych obiektów, jest niezwykle stylowy wystrój wszystkich pomieszczeń dostępnych dla Gości. Oprócz pokoi i apartamentów mowa tu także o gotyckiej Restauracji REFEKTARZ, pięknych salach konferencyjno-bankietowych o historycznej nazwie KAPITULARZE a także jedynym w swoim rodzaju Centrum Rekreacyjnym, urządzonym w zamkowych podziemiach. Najbardziej reprezentacyjną salą, jaką posiada Hotel ZAMEK RYN****, jest z całą pewnością olśniewający zadaszony Dziedziniec – miejsce koncertów, spotkań, prezentacji i uroczystych bankietów.

Hotel ZAMEK RYN**** trudno jest porównywać z innymi obiektami hotelowymi o podobnej kategorii. Należy zaznaczyć, że w całym regionie Warmii i Mazur ani też w Polsce nie znajdzie się zamku o podobnej kubaturze, mogącego zapewnić zakwaterowanie czy też obsługę konferencyjną tak dużej liczbie osób.

Goście, którzy wybierają pobyt w krzyżackim zamku, decydują się na to ze względu na jego niepowtarzalność, szczególną atmosferę, możliwość przeprowadzenia niesłychanie efektownych spektakli, koncertów, uroczystości.

Niezwykle istotna jest również lokalizacja Zamku – w samym sercu Krainy Wielkich Jezior Mazurskich – to znakomita baza wypadowa dla wszystkich gości, którzy z łatwością mogą się stąd dostać do miejsc, gdzie znajdują się znane niekiedy na całym świecie atrakcje turystyczne.

Udogodnienia

basen
plac zabaw dla dzieci
room service
usługa prania
prasowanie na życzenie
obiekt chroniony
obiekt monitorowany
parking na terenie obiektu
parking niedaleko obiektu
łóżka podwójne
łóżka pojedyncze
pokoje dla niepalących
prysznice w pokojach
TV satelitarna
spa
gabinet masażu
gabinet zabiegowy
manicure
pedicure
winda
wi-fi
restauracja w obiekcie
restauracja obok obiektu
lobby bar
night club
sklepik
sejf na recepcji
sejf w pokoju
zwierzęta mile widziane
dostępne żelazko i deska do prasowania
teren ogrodzony
bilard
kręgle
miejsce do gry w siatkówkę
kort tenisowy
jacuzzi
całodobowa recepcja
przechowalnia bagażu
udogodnienia dla osób niepełnosprawnych
fitness
siłownia
pokój gier
sale konferencyjne
bar
zakaz palenia w całym obiekcie
wypożyczalnia rowerów
miejsce na ognisko lub grilla
plaża blisko obiektu
mini-golf
piłkarzyki

Informacje dodatkowe

Udogodnienia Basen, Plac zabaw dla dzieci, Room service, COM_DJCLASSIFIEDS_USłUGA_PRANIA, COM_DJCLASSIFIEDS_PRASOWANIE_NA_żYCZENIE, COM_DJCLASSIFIEDS_OBIEKT_CHRONIONY, COM_DJCLASSIFIEDS_OBIEKT_MONITOROWANY, COM_DJCLASSIFIEDS_PARKING_NA_TERENIE_OBIEKTU, COM_DJCLASSIFIEDS_PARKING_NIEDALEKO_OBIEKTU, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_PODWóJNE, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_POJEDYNCZE, COM_DJCLASSIFIEDS_POKOJE_DLA_NIEPALąCYCH, COM_DJCLASSIFIEDS_PRYSZNICE_W_POKOJACH, COM_DJCLASSIFIEDS_TV_SATELITARNA, COM_DJCLASSIFIEDS_SPA, COM_DJCLASSIFIEDS_GABINET_MASAżU, COM_DJCLASSIFIEDS_GABINET_ZABIEGOWY, COM_DJCLASSIFIEDS_MANICURE, COM_DJCLASSIFIEDS_PEDICURE, COM_DJCLASSIFIEDS_WINDA, COM_DJCLASSIFIEDS_WI-FI, COM_DJCLASSIFIEDS_RESTAURACJA_W_OBIEKCIE, COM_DJCLASSIFIEDS_RESTAURACJA_OBOK_OBIEKTU, COM_DJCLASSIFIEDS_LOBBY_BAR, COM_DJCLASSIFIEDS_NIGHT_CLUB, COM_DJCLASSIFIEDS_SKLEPIK, COM_DJCLASSIFIEDS_SEJF_NA_RECEPCJI, COM_DJCLASSIFIEDS_SEJF_W_POKOJU, COM_DJCLASSIFIEDS_ZWIERZęTA_MILE_WIDZIANE, COM_DJCLASSIFIEDS_DOSTęPNE_żELAZKO_I_DESKA_DO_PRASOWANIA, COM_DJCLASSIFIEDS_TEREN_OGRODZONY, COM_DJCLASSIFIEDS_BILARD, COM_DJCLASSIFIEDS_KRęGLE, COM_DJCLASSIFIEDS_MIEJSCE_DO_GRY_W_SIATKóWKę, COM_DJCLASSIFIEDS_KORT_TENISOWY, COM_DJCLASSIFIEDS_JACUZZI, COM_DJCLASSIFIEDS_CAłODOBOWA_RECEPCJA, COM_DJCLASSIFIEDS_PRZECHOWALNIA_BAGAżU, COM_DJCLASSIFIEDS_UDOGODNIENIA_DLA_OSóB_NIEPEłNOSPRAWNYCH, COM_DJCLASSIFIEDS_FITNESS, COM_DJCLASSIFIEDS_SIłOWNIA, COM_DJCLASSIFIEDS_POKóJ_GIER, COM_DJCLASSIFIEDS_SALE_KONFERENCYJNE, COM_DJCLASSIFIEDS_BAR, COM_DJCLASSIFIEDS_ZAKAZ_PALENIA_W_CAłYM_OBIEKCIE, COM_DJCLASSIFIEDS_WYPOżYCZALNIA_ROWERóW, COM_DJCLASSIFIEDS_MIEJSCE_NA_OGNISKO_LUB_GRILLA, COM_DJCLASSIFIEDS_PLAżA_BLISKO_OBIEKTU, COM_DJCLASSIFIEDS_MINI-GOLF, COM_DJCLASSIFIEDS_PIłKARZYKI
Podstawowe informacje
Nocleg
Atrakcje dodatkowe
SPA
Biznes/Eventy
Film
Opinie
Lokalizacja
Godzina zameldowania / rozpoczęcia pobytu16.00
Godzina wymeldowania / zakończenia pobytu12.00
SpecjalizacjaMiejsce przyjazne dzieciomkompleks SPAMiejsce dogodne na spotkania integracyjneMiejsce rodzinne
Godziny śniadań07.00-11.00
Rodzaj śniadańbufet
Godziny obiadokolacji17.00-21.00
Rodzaj obiadokolacjibufet lub karta HB
Opłata za zwierzę w pokoju50
Akceptowane formy płatnościKarty płatnicze, gotówka, przelew
Możliwe formy rezerwacjitelefoniczna, online
Bezkosztowa anulacjaw zależności od oferty
Doplata za dzieciod 100 PLN
Klimat miejscaobiekt historyczny
Języki jakimi posługuje się personelangielski,niemiecki,rosyjski
Restauracja 1Refektarz
Restauracja 2Gościniec Ryński Młyn
Restauracja 1 godziny otwarcia12.00-23.00
Restauracja 2 godziny otwarcia12.00-23.00
Nagrody / WyróżnieniaGAULT & MILLAU 2017, SUPER STAR AWARD 2016,BEST HOTEL AWARD 2015,POLAND 100 BEST RESTAURANTS 2015,SPA PRESTIGE AWARD 2014/2015
CertyfikatyRODZINNE MIEJSCE,CERTYFIKAT JAKOŚCI KIDZONE,Certyfikat jakości Trip Advisor
Dla niepełnosprawnychwinda
Opłata parkingowa20 pln/auto/doba
Łączna ilość pokoi167
Łączna ilość apartamentów7
Pokój kategoria 1DBL
Pokój kategoria 2Twin
Pokój kategoria 3SGL
Pokój kategoria 4JST
Pokój kategoria 5Studio
Apartament kategoria 1Komturski
Apartament kategoria 2APT
Pokoje cena od300
Apartamenty cena od730
Wyposażenie pokojuFunkcjonalna, dobrze oświetlona łazienka z prysznicem, zestawem kosmetyków i ręcznikami Telewizor z płaskim ekranem (30 kanałów, radio) Internet WI-FI Czajnik elektryczny (zestaw do parzenia kawy i herbaty) 1-osobowe łóżko z wygodnym materacem Telefon Biurko z miejscem do pracy Minibar Suszarka do włosów Białe, przyjemne w dotyku szlafroki frotté Klucz elektroniczny do pokoju
Wyposażenie apartamentu2 wygodne łóżka 1-osobowe z możliwością połączenia Funkcjonalna, dobrze oświetlona łazienka z prysznicem, zestawem kosmetyków i ręcznikami Telewizor z płaskim ekranem (30 kanałów, radio) Internet WI-FI Czajnik elektryczny (zestaw do parzenia kawy i herbaty) Rozkładana kanapa, dodatkowy stolik i fotele Telefon Biurko z miejscem do pracy Minibar Suszarka do włosów Białe, przyjemne w dotyku szlafroki frotté Klucz elektroniczny do pokoju
Co jest wliczone w cenie noclegu?śniadanie,basen,sauny,club fitness
Aktywności wewnętrznebasen,sauny,club fitness, czytelnia, bilard,piłkarzyki,kasyno,kręgielnia,tenis stołowy
Aktywności zewnętrznekort tenisowy, roweery górskie, rowery turystyczne,sprzęt wędkarski, sprzęt wodny
Dodatkowe udogodnienia w obiekciesale bankietowe, przechowalnia bagażu, opieka nad dziećmi
Oferta SPAMieszczące się w najbardziej zacisznym miejscu Hotelu ZAMEK RYN**** SPA Księżnej Anny to sanktuarium luksusu, tradycji pielęgnacyjnych i pierwotnej siły natury czterech żywiołów. W sposób magiczny pozwolimy Państwu schować się przed całym światem i uzyskać harmonię między ciałem, umysłem i duszą. Zabierzemy w podróż pachnącą wonnymi olejkami i ziołami, wprawiającą w stan błogości i relaksu niemal natychmiast po przekroczeniu progu SPA Księżnej Anny. Żywioły życia pozwolą odzyskać siły witalne i stać się piękniejszym, zdrowszym i szczęśliwszym. Rozpoczynając od wody, która jest prapoczątkiem życia i oczyszczenia, przechodząc do ognia –rozgrzewającego i energetyzującego , poprzez ziemię - dającą życie, matkę wszystkich plonów, tego co rośnie i kwitnie, kończąc na powietrzu, które jest symbolem nieskończoności, lekkości i wyzwolenia. W SPA Księżnej Anny zadomowiły się słynne marki: Kurland, Klapp, Matis, Filorga, mogą więc Państwo wybierać spośród najbardziej wyrafinowanych zabiegów. Każdy z nich odznacza się indywidualnym podejściem do potrzeb Państwa ciała i ducha.
Oferta biznesowaHasłem przyświecającym organizacji konferencji, szkoleń i sympozjów w Hotelu ZAMEK RYN**** jest profesjonalizm w każdym szczególe. W sposób pieczołowity przygotujemy komfortowe warunki do przeprowadzenia zarówno kameralnych spotkań biznesowych jak i skomplikowanych logistycznie przedsięwzięć. Dużym atutem naszego zamku jest panujący w nim wyjątkowy klimat, a także zapierające dech w piersi położenie pomiędzy dwoma niezwykłymi jeziorami.
Oferta organizacji imprez i eventówWYJĄTKOWOŚĆ ZAMKU Cechą, która wyróżnia Hotel ZAMEK RYN**** spośród innych obiektów, jest niezwykle stylowy wystrój wszystkich pomieszczeń dostępnych dla Gości. Oprócz pokoi i apartamentów mowa tu także o gotyckiej Restauracji REFEKTARZ, pięknych salach konferencyjno-bankietowych o historycznej nazwie KAPITULARZE a także jedynym w swoim rodzaju Centrum Rekreacyjnym, urządzonym w zamkowych podziemiach. Najbardziej reprezentacyjną salą, jaką posiada Hotel ZAMEK RYN****, jest z całą pewnością olśniewający zadaszony Dziedziniec – miejsce koncertów, spotkań, prezentacji i uroczystych bankietów. Hotel ZAMEK RYN**** trudno jest porównywać z innymi obiektami hotelowymi o podobnej kategorii. Należy zaznaczyć, że w całym regionie Warmii i Mazur ani też w Polsce nie znajdzie się zamku o podobnej kubaturze, mogącego zapewnić zakwaterowanie czy też obsługę konferencyjną tak dużej liczbie osób.

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Ryn, Warmińsko-Mazurskie
Ul. Plac Wolności 2, 11-520

Obiekty w pobliżu

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu