obserwuj facebook visiton obserwuj instagram visiton

In the city

Description

Amenities

room service
laundry service
laundry service available on site
ironing service
video surveillance
parking in the property
double beds
single beds
non-smoking rooms
shower in the rooms
satellite TV
cable TV
spa
elevator
air conditioning in common spaces
air conditioning in rooms
wi-fi
restaurant in the property
animals welcome
iron and ironing board available
billiards
luggage storage
object adapted for disabled guests
fitness hall
heavy weight gym
hairdresser
conference rooms
bar
smoking forbidden on the entire property
bike rental

Specific details

Udogodnienia room service, COM_DJCLASSIFIEDS_USłUGA_PRANIA, laundry service available on site, COM_DJCLASSIFIEDS_PRASOWANIE_NA_żYCZENIE, video surveillance, parking in the property, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_PODWóJNE, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_POJEDYNCZE, COM_DJCLASSIFIEDS_POKOJE_DLA_NIEPALąCYCH, shower in the rooms, satellite TV, cable TV, spa, elevator, COM_DJCLASSIFIEDS_KLIMATYZACJA_W_PRZESTRZENIACH_WSPóLNYCH, air conditioning in rooms, COM_DJCLASSIFIEDS_WI-FI, restaurant in the property, COM_DJCLASSIFIEDS_ZWIERZęTA_MILE_WIDZIANE, COM_DJCLASSIFIEDS_DOSTęPNE_żELAZKO_I_DESKA_DO_PRASOWANIA, billiards, COM_DJCLASSIFIEDS_PRZECHOWALNIA_BAGAżU, COM_DJCLASSIFIEDS_UDOGODNIENIA_DLA_OSóB_NIEPEłNOSPRAWNYCH, fitness hall, COM_DJCLASSIFIEDS_SIłOWNIA, hairdresser, conference rooms, bar, COM_DJCLASSIFIEDS_ZAKAZ_PALENIA_W_CAłYM_OBIEKCIE, COM_DJCLASSIFIEDS_WYPOżYCZALNIA_ROWERóW
Podstawowe informacje
Nocleg
Atrakcje dodatkowe
Biznes/Eventy
reviews
Location
Check-in time14:00
Check-out time12:00
SpecjalizacjaPerfect place for incentive travelBusiness hotelProperty suitable for conferences
The fee for an animal in the roomZwierzęta mile widziane. Mogą obowiązywać dodatkowe opłaty.
Payment methodsgotówka, karta płatnicza
Possible booking formse-mail, telefonicznie, zachęcamy do rezerwacji przez Visiton.
Languages spoken by staffpolski, angielski, niemiecki
Name of Restaurant no.1:Restauracja Winestone W dobrym stylu i smaku Po całym dniu aktywności, uczestnicy eventów i konferencji mogą odprężyć się przy lampce wina i wyśmienitej kolacji w restauracji Winestone. To kulinarna rewelacja, która zachwyca bogatym wyborem win z całego świata, w tym wina z polskich winnic oraz niezwykłym smakiem dań serwowanych m. in. na kamiennych deskach. Serwujemy lekką i zdrową kuchnię z potrawami kuchni międzynarodowej, jak również lokalnych specjałów. Zwracamy uwagę na indywidualne potrzeby naszych Gości, dlatego proponujemy również wybór dań wegetariańskich oraz bezglutenowych. Koncepcja opiera się na współpracy z lokalnymi dostawcami i wysokim poziomie dbałości o dobór najwyższej jakości produktów.
Name of Restaurant no.2:Kawiarnia WISECAFE Esencja smaku i dobrego stylu To klimatyczna kawiarnia, wypełniona aromatem wypalanej na miejscu kawy, w której spokojną przystań znajdzie każdy z zabieganych gości. W kawiarnianym menu znaleźć można fantastyczne kanapki, sałatki z dodatkiem ziół uprawianych w naszej miniszklarni, a także hummus, quiche, ciasta i inne kuszące przysmaki.
Amenities for disabledPokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych
Parking fee75 PLN za dzień
Total number of rooms516
Room cat 1:Pokój Executive
Room cat 2:Pokój Standardowy
Room cat 3:Apartament
Room equipmentPokoje wyposażone są w zestaw do parzenia kawy i herbaty, klimatyzację, telewizję kablową, wifi.
Indoor activitiesbilard, fitness, kasyno
Outdoor activitiesjogging, nordic walking, wycieczki piesze i rowerowe
Business offer / Amenities for businessNovotel Poznań Centrum oddaje do Państwa dyspozycji całkowicie zrewitalizowane i profesjonalne Centrum Konferencyjne, w którego skład wchodzi 7 sal o łącznej powierzchni 1.200m² oraz 3 przestronne Foyer o powierzchni 745m², gotowych ugościć nawet 1000 osób. Każda z sal wyposażona jest w profesjonalny sprzęt audiowizualny: ekrany, multimedialne projektory, nagłośnienie, mikrofony bezprzewodowe i nagłowne, klimatyzacja, bezpłatny dostęp do Wi-Fi i posiada dostęp do światła dziennego. Do obsługi i realizacji usługi dedykujemy Opiekuna, który pomoże Państwu zrealizować spotkanie, konferencję oraz bankiet na najwyższym poziomie.

Comments

comments powered by Disqus

Location

Poznań, Wielkopolskie
, 61-898 POZNAŃ
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu