Domek na Mazurach

Nad Wodą
Kontakt Kręsk 20
11-034 Stawiguda
tel: 501 246 598

Opis

Luksusowy dom do wynajęcia na Mazurach.

Serdecznie zapraszamy Państwa do naszego Domku w Zieleni położonego bezpośrednio nad Jeziorem Wulpińskim i polecamy naszą ofertę wypoczynku na łonie natury.

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy piętrowy, bogato wyposażony dom mogący przyjąć 7-8 osób. Obiekt otoczony jest w pełni zagospodarowanym pięknym ogrodem, który daje niezwykłe poczucie spokoju, ukojenia i intymności. Poza czystą przyjemnością i zabawą, nasz dom coraz częściej staje się kilkudniową „przystanią” dla osób poszukujących inspiracji do dalszego działania, dla odbudowujących siły witalne po minionych przejściach, dla ludzi szukających wzajemnego zbliżenia.

Pomimo odosobnienia w jakim zlokalizowany jest nasz dom, niedaleko mamy stąd do większości lokalnych atrakcji i zabytków.

Odwiedź nas i zobacz jak można wypoczywać… 

 

Udogodnienia

obiekt chroniony
parking na terenie obiektu
łóżka piętrowe
pokoje dla niepalących
TV satelitarna
wi-fi
zwierzęta mile widziane
dostępne żelazko i deska do prasowania
teren ogrodzony
całodobowa recepcja
taras
ogród
zakaz palenia w całym obiekcie

Informacje dodatkowe

Udogodnienia COM_DJCLASSIFIEDS_OBIEKT_CHRONIONY, COM_DJCLASSIFIEDS_PARKING_NA_TERENIE_OBIEKTU, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_PIęTROWE, COM_DJCLASSIFIEDS_POKOJE_DLA_NIEPALąCYCH, COM_DJCLASSIFIEDS_TV_SATELITARNA, COM_DJCLASSIFIEDS_WI-FI, COM_DJCLASSIFIEDS_ZWIERZęTA_MILE_WIDZIANE, COM_DJCLASSIFIEDS_DOSTęPNE_żELAZKO_I_DESKA_DO_PRASOWANIA, COM_DJCLASSIFIEDS_TEREN_OGRODZONY, COM_DJCLASSIFIEDS_CAłODOBOWA_RECEPCJA, COM_DJCLASSIFIEDS_TARAS, COM_DJCLASSIFIEDS_OGRóD, COM_DJCLASSIFIEDS_ZAKAZ_PALENIA_W_CAłYM_OBIEKCIE
Nocleg
Podstawowe informacje
Atrakcje dodatkowe
Opinie
Lokalizacja
Łączna ilość pokoiPARTER: przedpokój, kuchnia, salon z jadalnią, wc, PIĘTRO: 3 sypialnie, przedpokój, łazienka
Domki cena odKoszt wynajęcia całej posesji jest różny w zależności od pory roku i długości okresu wynajmu. Aby ustalić konkretną cenę prosimy o kontakt.
Wyposażenie domkuDwukondygnacyjny dom może gościć 7-8 osób. Na parterze domu znajduje się w pełni wyposażona kuchnia (lodówka kuchnia gazowa, kuchenka mikrofalowa), salon z TV, kominkiem i kompletem wypoczynkowym (rozkładana sofa z możliwością noclegu dla 2 osób) oraz garderoba i toaleta. Na pietrze znajdują się 3 sypialnie (pojedyncze łóżka, szafa, regał, nocna lampka, pościel) oraz przestronna łazienka z prysznicem. W całym domu zamontowane jest ogrzewanie podłogowe.
Godzina zameldowania / rozpoczęcia pobytuW celu zapewnienia gościom jak najbardziej komfortowego wypoczynku, nasza oferta nie zawiera ścisłych godzin rozpoczęcia i zakończenia doby.
Godziny śniadańDo dyspozycji Gości oddajemy ogólnodostępną kuchnię, w której można przygotowywać posiłki.
Opłata za zwierzę w pokojuMożliwość przyjazdu ze zwierzętami.
Opłata parkingowaBezpłatne miejsce parkingowe na terenie obiektu.
Aktywności wewnętrznewspółny salon / sala TV
Aktywności zewnętrznepiesze wycieczki, wycieczki rowerowe, nordic waliking, sporty wodne, żeglarstwo, wędkarstwo, kajakarstwo
Dodatkowe udogodnienia w obiekcieGościom udostępniamy telewizor, meble ogrodowe, łódkę. Możliwość wynajmu żaglówki. W wiosce można kupić swojskie produkty żywnościowe (mleka, jajka)..

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Kręsk, Warmińsko-Mazurskie
Kręsk 20, 11-034 Stawiguda
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu