Docieraj do nowych Klientów SKUTECZNIE!

Promocja hotelu z grupą VisitON

Katalog turystyczny VisitON - skuteczna reklama noclegów

Do Państwa dyspozycji oddajemy nowy, skuteczny kanał reklamowy, który pozwoli na pozyskanie nowych Klientów z całej Polski.

Nie jesteśmy prostym katalogiem firm gdzie znajdują się mini-strony-wizytówki z logiem i krótkim opisem. Jesteśmy portalem, który w rozbudowany i kompleksowy sposób prezentuje ofertę obiektu turystycznego, która z łatwością może posłużyć jako strona internetowa. Zaawansowana wyszukiwarka oraz mapa noclegów pozwala potencjalnemu Klientowi z łatwością odnaleźć miejsce odpowiadające jego potrzebom.

Nasza idea jest prosta - skuteczna promocja hoteli i obiektów noclegowych w całej Polsce i zwiększenie sprzedaży usług turystycznych. Współpraca z nami odbywa się na przejrzystych warunkach - nie dostaniesz od nas faktury za niezamówione usługi a koszty współpracy są naprawdę niewielkie.

Zapraszamy do kontaktu i do współpracy

100 tysięcy odbiorców nie może sie mylić

nasz portal codziennie odwiedzany jest przez setki nowych użytkowników (Twoich potencjalnych Klientów!)

Noclegi na mapie

Przegląd obiektów noclegowych na mapie Polski

Nowy kanał reklamowy

docieraj do szerszego grona odbiorców i zwiększaj sprzedaż

Lepsze pozycjonowanie

każda prezentacja jest wyposażona w TAGI ułatwiające indeksację robotom wyszukiwarek oraz link prowadzący do strony

Wysoka jakość prezentacji

zwiększ wiarygodność swojej marki poprzez publikowanie prezentacji w wysokiej jakości katalogu

Indywidualna reklama

Każda prezentacja jest przez nas osobno reklamowana. Mini-kampaie AdWords , social media i wiele innych

Dobra jakość w dobrej cenie

Współpraca z nami opiera sie na niewielkiej opłacie abonamentowej

Zaawansowana wyszukiwarka

Zaawansowana wyszukiwarka pozwala Klientowi na odnajdowanie noclegów spełniających najtrafniej jego potrzeby

Usługi dodatkowe grupy VisitON

To jednak nie wszystko co możemy dla Ciebie i Twojego biektu zrobić. Jako agencja reklamowa - zajmujemy się kompleksowym wsparciem marketingowym sektora turysstycznego.

Jeśli interesują Cię dodatkowe rozwiązania, w ramach usług internetowych, sprawdź co między innymi możemy dla Ciebie zrobić

  • Banner reklamowy - emisja baneru reklamowego na wszystkich podstronach katalogu. Preferowany rozmiar 1000x100 lub 1000x200
  • Pozycjonowanie - sprawimy by Twoja oferta pojawiła się w top10 w wyszukiwarce Google
  • Linki Sponsorowane - pomagamy w przygotowaniu skutecznych kampanii linków sponsorowanych w Google AdWords / Facebook
  • Tworzenie stron Internetowych- jeśli nie posiadasz strony lub wymaga ona odświeżenia - napisz do nas lub zadzwoń by poznać ofertę. Tworzymy responsywne strony internetowe (przyjazne smartfonom) w oparciu o wygodne systemy zarządzania treścią (CMS), w razie konieczności zapewniamy własną subdomenę oraz hosting
  • Projekty graficzne dostosowane do kazdej okoliczności i potrzeby. Przygotowujemy projekty począwszy od wizytówki przez banery zewnętrzne a kończąc na rozbudowanych papierowych katalogach ofertowych

Najważniejsze informacje i najczęstsze pytania na temat VisitON

Ile kosztuje dodanie mojego obiektu do VisitON?

Koszty prezentacji uzależnione są od rodzaju obiektu, który reprezentujesz.

Podstawowa prezentacja (LITE) jest w pełni i dożywotnio bezpłatna. Jest ona ograniczona do danych kontaktowych, lokalizacji na mapie oraz nazwy obiektu. Prezentacja pełna (Standard) zawiera wszystkie zalety wymienione w ofercie.

Aby poznać szczegóły - zapraszamy do kontaktu

 

Czy pobieracie prowizję od sprzedaży?

Obecnie nie. Portal Turystyczny VisitON opiera się o niewielką opłatę abonamentową tytułem zamieszczenia prezentacji obiektu.

Rozważamy nieustannie wdrożenie opcjonalnych rozwiązań, które w niewielkim stopniu będą opierały się o rozliczenie prowizyjne. Będzie to jednak opcjonalne - nie będzie obowiązku dołączenia do systemu prowizyjnego. Szczegóły dotyczące takiej formy współpracy przekażemy gdy uruchomimy nową funkcjonalność.

 

W jaki sposób potencjalny Klient mnie znajdzie?

Istnieje kilka sposobów na to by Klient znalazł dany obiekt w Portalu. Możliwe jest przeglądanie oferty noclegowej "ręcznie" poprzez wybór województwa lub rodzaju obiektu.

Jednak kluczowym narzędzniem do preglądania oferty turystycznej jest wyszukiwarka zlokalizowana na górze strony, która powala na sprecyzowanie potrzeb: rodzaj obiektu (np. hotel) województwo (np. Pomorskie), miasto (np. Gdańsk) oraz lokalizacja obiektu (np. blisko morza). Klikająć guzik "szukaj" system przedstawi wyniki spełniające kryteria.

Istnieje funkcja "zaawansowanego wyszukiwania" która dodatkowo gwarantuje wyszukiwanie po udogodnieniach w obiekcie oraz możliwe jest filtrowanie po cenie. Wszystko z myślą o wyborze najlepszego miejsca na wypoczynek :-)

Możliwe jest też przeglądanie interaktywnej mapy Polski z rozlokowanymi wszystkimi obiektami w ofercie Portalu

PAMIĘTAJ! Każda prezentacja w portalu wyposażona jest w indywidualne meta-tagi (title + description + keywords - wszystkie możesz uzupełnić, Title uzupełniany jest automatycznie na podstawie nazwy obiektu) oraz jest indywidualnie indeksowana przez wyszukiwarki. Klient wpisując określone frazy w wyszukwarce  może natrafić na podstronę z Twoim obiektem. Zadbaj o to by prezentacja była dobrze opisana a zwiększysz swoje szanse na bycie odnalezionym przez nowych Klientów.

 

Czy mogę znaleźć noclegi niedaleko konkretnej części miejsca, w pobliżu atrakcji/konkretnego zabytku?

Gwarantuje to mapa z osadzonymi na niej obiektami turystycznymi.

 

Czy udostępniacie publicznie adres mailowy mojego obiektu?

Bez obaw, my też nie lubimy SPAM'u. Dlatego każda prezentacja ma schowany adres mailowy do kontaktu z obiektem. Kontakt jest natomiast możliwy poprzez wykorzystanie formularza kontaktowego na stronie prezentacji. Formularz jest zabezpieczony dodatkowo przy pomocy CAPTCHA.

Jeśli jednak udostępnisz w polu "dane kontaktowe" swojego maila lub w innej częsci prezentacji, licz się z tym, że niebawem roboty zasypią Cię niechcianą treścią.

Wiadomość wysłana z formularza trafia na adres podany przy rejestracji konta. Jeśli reprezentujesz więcej jak jeden obiekt i chcesz aby zapytania trafiały pod różne adresy mailowe, konieczne będzie założenie osobnych kont użytkownika dla każdej prezentacji.

 

Jak dodać prezentację i założyć konto?

Konto w Portalu zakładane jest przez Opiekunów Klienta. Po utworzeniu loginu i hasła, przekazujemy je w celu dodania i edycji prezentacji obiektu noclegowego.

Szanując czas naszych Klientów, często dodajemy prezentację sami a następnie przekazujemy do modyfikacji. Każda forma jest możliwa - jesteśmy pod tym względem elastyczni.

Nie ma możliwości założenia konta bez ingerencji Opiekuna Klienta.

 

Ile prezentacji mogę dodać w ramach jednego konta?

Na jednym koncie możliwe jest dodanie dowolnej liczby prezentacji. Należy jednak pamiętać, że zapytania z każdej prezentacji będą kierowane na jeden adres mailowy (podany przy rejestracji).

Jeśli chcesz aby wiadomości Klientów trafiały na inne adresy mailowe - założymy w tym celu osobne konta.

 

Co nas wyróżnia od innych portali

Nim stworzyliśmy Grupę VisitON wielu członków naszego zespołu pracowało w branży turystycznej. Pomogło to nam poznać potrzeby zarówno Klienta jak i braki w ofercie reklamowej na polskim rynku reklamowym.

Wiemy zarazem z jakimi kosztami wiąże się reklama i postanowiliśmy stworzyć produkt, który ma na celu skuteczne promowanie obiektów w sieci. 

Do tego celu przygotowaliśmy cieszącą oko szatę graficzną portalu, zaplanowaliśmy każde udogodnienie i wciąż rozbudowujemy Portal VisitON jak i portale należące do grupy VisitON. Nieustannie też dodajemy nowe funkcjonalności, które mają uprzyjemnić czas spędzony na stronie. Chcemy być wartościową kopalnią wiedzy na tematy związane z turystyką i miejscami wartymi odwiedzenia. Patrzymy na Turystę kompleksowo szanując przy tym jego czas. Dlatego w portalu VisitON znajdziesz bazę ofert noclegowych, bazę miejsc wartych odwiedzenia, nowości ze świata turystyki oraz cenne porady dla Turysty. Co będzie dalej? To tajemnica :)

Porównaj nas z innymi :) Jesteśmy niemal pewni, że nie znajdziesz zbyt wielu portali z tak kompleksowym podejściem do obsługi Klienta.

Zwiększaj bezpośrednią sprzedaż usług noclegowych dzięki VisitON

Napisz do nas lub zadzwoń - jesteśmy po to by pomóc!

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu

×

logo visiton

 

Krótki urlop? Wczasy? A może konferencja?

Dołącz do nas bezpłatnie i poznawaj najlepsze oferty

 

×

DOŁĄCZ DO NAS: newsletter facebook INSTAGRAM