obserwuj facebook visiton obserwuj instagram visiton

Reklama dla hoteli i obiektów noclegowych - sprzedaż noclegów bez prowizji jest możliwa dzięki visiton!

Skuteczna reklama dla hoteli i obiektów noclegowych

Docieraj ze swoją ofertą noclegową do nowych Gości.

VisitON to portal turystyczny z rozbudowaną wyszukiwarką, która pozwoli na znalezienie nie tylko noclegów ale równiez atrakcji w okolicy.

 Zapraszamy do współpracy biuro@visiton.pl

UWAGA! Poniższy cennik dotyczy prezentacji obiektów noclegowych. Chcąc dodać atrakcję turystyczną (muzea, zabytki, parki rozrywki itp.) prosimy o kontakt na powyższy e-mail.

Prezentacja podstawowa

 • indywidualne statystyki oglądalności,
 • dane kontaktowe, mapa dojazdu,
 • galeria obiektu, możliwość zamieszczenia filmu,
 • szczegółowy opis obiektu z podziałem na zakładki + piktogramy,
 • link do strony internetowej z ofertą,
 • formularz rezerwacyjny/kontaktowy,
 • wsparcie dla pozycjonowania,
 • samodzielne zarządzanie prezentacją,
 • kampania linków sponsorowanych w prezencie,

od 21zł / miesiąc

Prezentacja Wyróżniona

 • indywidualne statystyki oglądalności,
 • dane kontaktowe, mapa dojazdu,
 • galeria obiektu, możliwość zamieszczenia filmu,
 • szczegółowy opis obiektu z podziałem na zakładki + piktogramy,
 • link do strony internetowej z ofertą,
 • formularz rezerwacyjny/kontaktowy,
 • wsparcie dla pozycjonowania,
 • samodzielne zarządzanie prezentacją,
 • pierwszeństwo w wynikach wyszukiwania dla danego województwa i rodzaju obiektu (oferta ograniczona do 20 obiektów / województwo),
 • promocja w mediach społecznościowych,
 • kampania linków sponsorowanych,

od 83zł / miesiąc

 

Usługi dodatkowe

To jednak nie wszystko co możemy zaoferować. Poznaj cennik reklamy dodatkowej jaką możemy zagwarantować:

 • Baner reklamowy – emisja reklamy banerowej na wszystkich podstronach katalogu. Preferowany rozmiar 1000x100 lub 1000x200
 • Pozycjonowanie – sprawimy by Twoja oferta po jawiła się w top10 w wyszukiwarce Google
 • Linki Sponsorowane – pomagamy w przygotowaniu skutecznych kampanii linków sponsorowanych w Google AdWords / Facebook
 • Tworzenie stron Internetowych – jeśli nie posiadasz strony lub wymaga ona odświeżenia – skontaktuj się z nami. Tworzymy responsywne strony internetowe (przyjazne smartfonom) w oparciu o wygodne systemy zarządzania treścią (CMS), w razie konieczności zapewniamy własną subdomenę oraz hosting. Więcej informacji na stronie: https://visiton.pl/twoja-strona-internetowa.html
 • Oferta patronatu medialnego - https://visiton.pl/patronat-medialny.html
 • Projekty graficzne dostosowane do każdej okoliczności i potrzeby. Przygotowujemy projekty począwszy od wizytówki przez banery zewnętrzne a kończąc na rozbudowanych papierowych katalogach ofertowych

 

Tysiące turystów szuka miejsca na spędzenie urlopu. Spraw by znaleźli również Ciebie!


dokładna prezentacja oferty


piktogramy z kluczowymi informacjami o obiekcie


prezentacja zorganizowana w zakładkach + możliwość umieszczenia filmiku


indywidualne statystyki oglądalności (VisitON)

Z nami zyskasz


wsparcie dla pozycjonowania


indywidualna mini-kampania linków sponsorowanych dla każdego obiektu


profesjonalna marka portalu podkreśli jakość Twojego obiektu


więcej rezerwacji bezpośrednich

Najważniejsze informacje i najczęstsze pytania na temat oferty grupy VisitON

Czy pobieracie prowizję od sprzedaży?

Obecnie nie. Portal Turystyczny VisitON opiera się o niewielką opłatę abonamentową tytułem zamieszczenia prezentacji obiektu.

Rozważamy nieustannie wdrożenie rozwiązań, które w niewielkim stopniu będą opierały się o rozliczenie prowizyjne. Będzie to jednak opcjonalne – nie będzie obowiązku dołączenia do systemu prowizyjnego. Szczegóły dotyczące takiej formy współpracy przekażemy gdy uruchomimy nową funkcjonalność.

W jaki sposób potencjalny Klient mnie znajdzie?

Istnieje kilka sposobów na to by Klient znalazł dany obiekt w Portalu. Możliwe jest przeglądanie oferty noclegowej “ręcznie” poprzez wybór województwa lub rodzaju obiektu.

Jednak kluczowym narzędziem do przeglądania jest wyszukiwarka zlokalizowana na górze strony, która powala na sprecyzowanie potrzeb: rodzaj obiektu (np. hotel) województwo (np. Pomorskie), miasto (np. Gdańsk) oraz lokalizacja obiektu (np. blisko morza). Klikając przycisk “szukaj” system przedstawi wyniki spełniające kryteria.

Istnieje funkcja “zaawansowanego wyszukiwania” która dodatkowo gwarantuje wyszukiwanie po udogodnieniach w obiekcie oraz możliwe jest filtrowanie po cenie. Wszystko z myślą o wyborze najlepszego miejsca na wypoczynek 

Możliwe jest też przeglądanie interaktywnej mapy Polski z rozlokowanymi wszystkimi obiektami w ofercie Portalu

PAMIĘTAJ! Każda prezentacja w portalu wyposażona jest w indywidualne meta-tagi (title + description + keywords – wszystkie możesz uzupełnić, Title uzupełniany jest automatycznie na podstawie nazwy obiektu) oraz jest indywidualnie indeksowana przez wyszukiwarki. Klient wpisując określone frazy w wyszukwarce  może natrafić na podstronę z Twoim obiektem. Zadbaj o to by prezentacja była dobrze opisana a zwiększysz swoje szanse na bycie odnalezionym przez nowych Klientów.

Sprzedaję noclegi w małej miejscowości, która nie jest tak popularna jak np. Zakopane. Jak odwiedzający visiton.pl mnie znajdą?

Interes każdego obiektu, niezależnie od jego wielkości, jest dla nas tak samo ważny. Dlatego wyszukiwarka portalu wyposażona jest w geolokalizację. Wpisując nazwę miejscowości można określić obszar (w kilometrach) wokół którego system ma znaleźć ofertę noclegową / atrakcje turystyczne. Jeśli obiekt znajduje się np. 8 kilometrów Mikołajek, to wpisując nazwę miejscowości i określając promień do 10km (jedna z opcji do wyboru), obiekt zostanie znaleziony.

Czy udostępniacie publicznie adres mailowy mojego obiektu?

ABSOLUTNIE NIE! My też nie lubimy SPAM’u. Dlatego każda prezentacja obiektu noclegowego ma schowany adres mailowy. Kontakt jest natomiast możliwy poprzez wykorzystanie formularza na stronie prezentacji. Formularz jest zabezpieczony dodatkowo przy pomocy CAPTCHA a portal zabezpieczony jest certyfikatem SSL.

Istnieje oczywiście możliwość umieszczenia adresu e-mail w treści prezentacji czy dziale kontakt.

Wiadomość wysłana z formularza trafia na adres podany przy rejestracji konta. Jeśli reprezentujesz więcej jak jeden obiekt i chcesz aby zapytania trafiały pod różne adresy mailowe, konieczne będzie założenie osobnych kont użytkownika dla każdej prezentacji.

Jak dodać prezentację i założyć konto?

Konto w Portalu zakładane jest przez Opiekunów Klienta. Po utworzeniu loginu i hasła, przekazujemy je w celu dodania i edycji prezentacji obiektu noclegowego.

Szanując czas naszych Klientów, często dodajemy prezentację sami a następnie przekazujemy do modyfikacji. Każda forma jest możliwa – jesteśmy pod tym względem elastyczni.

Nie ma możliwości założenia konta bez ingerencji Opiekuna Klienta.

Ile prezentacji mogę dodać w ramach jednego konta?

Na jednym koncie możliwe jest dodanie dowolnej liczby prezentacji. Należy jednak pamiętać, że zapytania z każdej prezentacji będą kierowane na jeden adres mailowy (podany przy rejestracji).

Jeśli chcesz aby wiadomości Klientów trafiały na inne adresy mailowe – założymy w tym celu osobne konta.

Co nas wyróżnia od innych portali

Nim stworzyliśmy Grupę VisitON wielu członków naszego zespołu pracowało w branży turystycznej. Pomogło to nam poznać potrzeby zarówno Klienta jak i braki w ofercie reklamowej na polskim rynku hotelowym.

Wiemy jak wysokie potrafią być koszty reklamy i postanowiliśmy stworzyć alternatywny kanał, który pomoże nieco znaleźć równowagę między kosztami promocji a większą sprzedażą bezpośrednią.

Do tego celu przygotowaliśmy cieszącą oko szatę graficzną portalu, zaplanowaliśmy każde udogodnienie i wciąż rozbudowujemy Portal VisitON jak i portale należące do grupy VisitON. Nieustannie też dodajemy nowe funkcjonalności, które mają uprzyjemnić czas spędzony na stronie. Chcemy być wartościową kopalnią wiedzy na tematy związane z turystyką i miejscami wartymi odwiedzenia. Szanujemy czas naszych odbiorców i chcemy by dostarczana przez nas treść była wartościowa i kompleksowa. Dlatego też w portalu VisitON znajdziesz bazę ofert noclegowych, bazę atrakcji turystycznych, nowości ze świata turystyki oraz cenne poradniki dla Turysty. Co będzie dalej? To tajemnica ;-)

 

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu