INTERFERIE Ośrodek Sanatoryjno - Wypoczynkowy Cechsztyn

Morze
Cena: 60,00PLN
Kontakt ul. Chrobrego 58
78-111 Ustronie Morskie
tel. 94 35 15 590

Opis

Hotel INTERFERIE Cechsztyn w Ustroniu Morskim to miejsce pełne wyjątkowo pozytywnej energii w najzdrowszym klimacie.

Obiekt położony jest w pobliżu jednej z najbardziej urokliwych na polskim wybrzeżu plaż, z dala od zatłoczonych miejsc. Ustronie Morskie, jako miejscowość o wysokich walorach turystycznych, rozsławia m.in. rezerwat najstarszych dębów w Polsce oraz malownicze klify porośnięte lasem sosnowym. Wszystko to jest gwarancją udanego wypoczynku, który umożliwia szybką regenerację zdrowia.

W INTERFERIE Cechsztyn w Ustroniu Morskim postawimy Cię na nogi! Różnorodna gama zabiegów oraz wykwalifikowana obsługa sprawią, że wyjedziesz od nas wypoczęty i odprężony. Organizowane przez nas turnusy rehabilitacyjne czy pobyty redukujące wagę to formy aktywnego oraz prozdrowotnego wypoczynku, które adresujemy do osób ze schorzeniami reumatologicznymi, oddechowymi, niedyspozycjami układu krążenia czy narządów ruchu.

Zabiegi wykonywane na miejscu, m.in.:

 • tlenoterapia
 • Sollux
 • Lampa BIO-V
 • Diadynamik
 • Prądy interferencyjne
 • Jonofereza
 • Lasertronic
 • Magnetronic
 • Ultradźwięki
 • Inhalacje
 • Okłady borowinowe
 • Masaż wirowy kończyn górnych i dolnych
 • Masaż limfatyczny (aparat BOA)
 • HydroJet

Wyjątkowe walory nadbałtyckiej przyrody i korzystne usytuowanie INTERFERIE Cechsztyn w Ustroniu Morskim zachęcają do pieszych wędrówek po okolicy, wycieczek rowerowych, joggingu czy uprawiania intensywnych marszy. Na terenie obiektu naszym Gościom umożliwiamy wypożyczenie rowerów oraz sprzętu do nordic walking.

Udogodnienia

plac zabaw dla dzieci
sauna fińska
łóżka podwójne
łóżka pojedyncze
pokoje dla niepalących
prysznice w pokojach
TV satelitarna
gabinet zabiegowy
wi-fi
zwierzęta mile widziane
dostępne żelazko i deska do prasowania
jacuzzi
całodobowa recepcja
przechowalnia bagażu
udogodnienia dla osób niepełnosprawnych
sala gimnastyczna
solarium
wydzielone miejsce dla osób palących
zakaz palenia w całym obiekcie

Informacje dodatkowe

Udogodnienia Plac zabaw dla dzieci, COM_DJCLASSIFIEDS_SAUNA_FIńSKA, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_PODWóJNE, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_POJEDYNCZE, COM_DJCLASSIFIEDS_POKOJE_DLA_NIEPALąCYCH, COM_DJCLASSIFIEDS_PRYSZNICE_W_POKOJACH, COM_DJCLASSIFIEDS_TV_SATELITARNA, COM_DJCLASSIFIEDS_GABINET_ZABIEGOWY, COM_DJCLASSIFIEDS_WI-FI, COM_DJCLASSIFIEDS_ZWIERZęTA_MILE_WIDZIANE, COM_DJCLASSIFIEDS_DOSTęPNE_żELAZKO_I_DESKA_DO_PRASOWANIA, COM_DJCLASSIFIEDS_JACUZZI, COM_DJCLASSIFIEDS_CAłODOBOWA_RECEPCJA, COM_DJCLASSIFIEDS_PRZECHOWALNIA_BAGAżU, COM_DJCLASSIFIEDS_UDOGODNIENIA_DLA_OSóB_NIEPEłNOSPRAWNYCH, COM_DJCLASSIFIEDS_SALA_GIMNASTYCZNA, COM_DJCLASSIFIEDS_SOLARIUM, COM_DJCLASSIFIEDS_WYDZIELONE_MIEJSCE_DLA_OSóB_PALąCYCH, COM_DJCLASSIFIEDS_ZAKAZ_PALENIA_W_CAłYM_OBIEKCIE
Podstawowe informacje
Nocleg
Atrakcje dodatkowe
SPA
Film
Opinie
Lokalizacja
Godzina zameldowania / rozpoczęcia pobytuod 12:00
Godzina wymeldowania / zakończenia pobytudo 10:00
SpecjalizacjaObiekt miejskiMedical / Medical SPAMiejsce przyjazne dzieciomkompleks SPAMiejsce rodzinne
Opłata za zwierzę w pokojuMożliwość pobytu ze zwierzęciem – 20 PLN/doba.
Akceptowane formy płatnościgotówka, przelew dla zaliczek, karta płatnicza
Możliwe formy rezerwacjiosobiście, telefonicznie, za pośrednictwem poczty elektronicznej, online
Bezkosztowa anulacjaZasady dotyczące przedpłaty i anulowania rezerwacji różnią się w zależności od rodzaju pokoju.
Doplata za dzieciDzieci w każdym wieku są mile widziane.1 dziecko do lat 6 – pobyt bezpłatny, jeżeli śpi na obecnym łóżku. Nie ma możliwości dostawienia dodatkowych łóżek w pokoju.
Języki jakimi posługuje się personelpolski, angielski, niemiecki
Restauracja 1Restauracja hotelowa - kuszący aromat potraw oraz ciepłe wnętrze na co dzień budują domową atmosferę w restauracji INTERFERIE Cechsztyn. Tym, co możemy zaproponować naszym Gościom, są specjały kuchni polskiej, przygotowywane przez doświadczonych szefów kuchni. W stałym menu czekają na Państwa trzy posiłki dziennie – przepyszne serwowane obiady domowe oraz śniadania i kolacje podawane w formie bufetu. Wychodząc naprzeciw potrzebom Gości, umożliwiamy im również indywidualny plan żywienia, dbając o to, aby każde danie obfitowało w lokalne warzywa, owoce czy ryby.
Dla niepełnosprawnychDodatkowo nasz obiekt jest przyjazny osobom niepełnosprawnym (winda, podjazdy dla wózków inwalidzkich). Posiadamy państwowy certyfikat OD, pozwalający na przyjmowanie grup osób niepełnosprawnych oraz certyfikat OR, który poświadcza nasze możliwości w organizacji turnusów rehabilitacyjnych.
Opłata parkingowaHotel posiada 45 miejsc parkingowych – 5 PLN/doba (w sezonie 12 PLN/doba).
Łączna ilość pokoiPosiadamy 58 wygodnych pokoi, od jedno- po trzyosobowe.
Pokój kategoria 1Pokój jednoosobowy
Pokój kategoria 2Pokój dwuosobowy
Pokój kategoria 3Pokój trzyosobowy
Pokój kategoria 4Pokój typu STUDIO dla 2 lub 4 osób
Pokoje cena od60 PLN / osoba / doba
Wyposażenie pokojuKażdy pokój wyposażony jest w łazienkę z prysznicem, TV, telefon oraz sprzęt plażowy.
Aktywności wewnętrznesauna, solarium, gabinety zabiegowe, gabinet masażu, sala fitness, wanna z hydromasażem, wieczorki taneczne, sala zabaw dla dzieci
Aktywności zewnętrzneCentrum Sportowo-Rekreacyjne HELIOS z pełnowymiarowym basenem, Aquaparkiem, kortami tenisowymi, boiskiem do piłki plażowej i kręgielnią w pobliżu, jogging, wyceczki piesze, wycieczki rowerowe, nordic walking
Dodatkowe udogodnienia w obiekcieNa terenie obiektu naszym Gościom umożliwiamy wypożyczenie rowerów oraz sprzętu do nordic walking.
Oferta SPAW INTERFERIE Cechsztyn specjalizujemy się w organizowaniu pobytów prozdrowotnych oraz rekreacyjnych. W profesjonalnie przygotowanej strefie rehabilitacyjnej proponujemy m.in. zabiegi elektroterapii, magnetoterapii, laseroterapii czy hydroterapii, które wpływają korzystnie na leczenie schorzeń reumatologicznych, chorób układu krążenia, układu oddechowego oraz narządów ruchu. Wiemy jak sprawić, aby Państwa pobyt uczynić niezapomnianym, pełnym relaksu oraz wyjątkowego odprężenia. Naszym Gościom proponujemy skorzystanie z kąpieli z hydromasażem i sauny, a w celu szybkiej odnowy sił witalnych – z masaży relaksacyjnych i tlenoterapii. Dodatkowo otworzyliśmy solarium, które zapewni opaleniznę o każdej porze roku.

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Ustronie Morskie, Zachodniopomorskie
ul. Chrobrego 58, 78-111 Ustronie Morskie
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu