Aqua Zdrój Centrum Aktywnego Wypoczynku w Wałbrzychu

Miasto
Kontakt ul. Ratuszowa 6
58-304 Wałbrzych

tel.: 74 660 93 01

Opis

Centrum Aktywnego Wypoczynku AQUA ZDRÓJ w Wałbrzychu to największy ośrodek turystyczno-sportowy w Sudetach, położony w pięknej okolicy u stóp góry Chełmiec.

Oferuje bardzo szeroką gamę atrakcji dla wszystkich, którzy chcą aktywnie spędzić czas w tym wyjątkowym miejscu. Góra Chełmiec to raj dla rowerzystów, spacerowiczów i sympatyków Nordic Walking z atrakcyjnymi i zróżnicowanymi trasami MTB oraz szlakami dla turystów.

Centrum stanowi także idealną bazę wypadową do największych atrakcji turystycznych w okolicy, jak: Zamek Książ z Palmiarnią, Stara Kopalnia, podziemny kompleks RIESE z okresu II wojny światowej, zamek Grodno i zapora wodna w Zagórzu Śl., uzdrowisko Szczawno-Zdrój. W okresie zimowym nasza oferta skierowana jest również do sympatyków białego szaleństwa. W bliskiej okolicy znajdują się dwa kompleksy narciarskie: Dzikowiec oraz Andrzejówka.

Park Wodny z saunarium

Zapraszamy do skorzystania z basenu rekreacyjnego i licznych atrakcji wodnych m.in podwodnego masażu, gejzerów dennych, jacuzzi oraz trzech zjeżdżalni rurowych. W Parku Wodnym znajduje się także basen sportowy, w którym można popływać zarówno wyczynowo jak i rekreacyjnie.

AQUA ZDRÓJ Squash&Fitness Center

To idealne miejsce na aktywne spędzenie czasu wolnego. Zapewniamy optymalne warunki do treningów. Zajęcia fitness, nowoczesna siłownia, korty do squasha oraz stoły do tenisa stołowego umożliwiają uprawianie różnych form aktywności fizycznej.

Centrum Odnowy i Rehabilitacji SPORT&SPA

Wykwalifikowani fizjoterapeuci zapewniają dobór najlepszych zabiegów leczniczo-regenerujących od masaży: relaksacyjnych, bańką chińską, gorącymi kamieniami po kąpiele, a także kompleksową rehabilitację w zakresie fizykoterapii, kinezyterapii, fizjoterapeutycznych metod specjalnych oraz kriokomory.

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Wałbrzych, Dolnośląskie
Ratuszowa 6, 58-304 Wałbrzych
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu