Park linowy LinaAdrena Sosnowiec

In the city
Price: 30,00PLN
Contact 791220868

Description

Park Linowy LinaAdrena Sosnowiec to rewelacyjne miejsce do spędzenia czasu w gronie rodziny! Bezpieczna aktywność na świeżym powietrzu!

Park linowy LinaAdrena Sosnowiec to świetne miejsce na spędzenie czasu na świeżym powietrzu, gdzie możesz się przetestować swoje umiejętności.

Oferujemy 4 niezależne trasy linowe, dostosowane do różnych poziomów trudności, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Od najmłodszych do najstarszych, każdy może u nas poczuć niepowtarzalną dawkę adrenaliny, która dostarczy niezapomnianych wrażeń.

Nasi wykwalifikowani instruktorzy zapewnią Ci profesjonalną pomoc i instruktaż, abyś mógł cieszyć się pełnym bezpieczeństwem podczas zabawy.

Dodatkowo, nasz park linowy został wyposażony w najnowszy sprzęt oraz system asekuracji ciągłej (uniemożliwiający wypięcie się z liny), aby zapewnić jeszcze większe bezpieczeństwo i komfort.

Z naszego parku linowego mogą korzystać samodzielnie już dzieci od 5 r.ż (min. 120 cm wzrotu)

W naszym parku linowym znajdziesz 68 przeszkód, a wśród nich takie atrakcje jak: zjazdy na linie, wspinaczka na ścianie, linoskoczek, huśtawka, zygzaki oraz wiele innych.

Zapraszamy do naszego parku linowego w Sosnowcu i gwarantujemy, że spędzisz u nas czas aktywnie i niezapomnianie!

 

reviews
Location

Comments

comments powered by Disqus

Location

Sosnowiec, Śląskie
Park miejski im. Jacka Kuronia , 41-215
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu