Willa Anna

Morze
Willa Anna
Kontakt ul. Ogrodowa 114
84-140 Jastarnia

tel./fax.: 58 675 25 03
kom.: 605 051 340
kom.: 781 999 401

Opis

Willa Anna to obiekt działający od 1981 roku na Półwyspie Helskim w Jastarni.

W naszej ofercie znajdują się trzy budynki, które posiadają pokoje gościnne:
- pokoje w ANNA I – pokoje typu komfort – to kameralny budynek zlokalizowany tuż pod lasem. Na parterze znajduje się jadalnia i bar, a na piętrze 5 wygodnych i ładnie udekorowanych pokoi 2- i 3-osobowych typu komfort. Pokoje wyposażone są w klasyczne sosnowe meble i nowoczesne sprzęty. Większość pokoi posiada balkon, a jeden z nich zadaszony taras;
- pokoje w ANNA II – pokoje typu komfort – to nasz największy obiekt. Znajduje się przed budynkiem ANNA I. Budynek ten posiada 4 wygodne i ładnie udekorowane pokoje 2- oraz 3-osobowe typu studio na dwóch piętrach. Pokoje wyposażyliśmy w klasyczne meble sosnowe i nowoczesne sprzęty. Niektóre pokoje posiadają balkon lub zadaszony taras;
- pokoje w ANNA III – pokoje typu lux – to nowy obiekt, w którym znajduje się 8 komfortowych i elegancko udekorowanych pokoi typu lux na dwóch piętrach. Pokoje wyposażone są w stylowe drewniane meble oraz nowoczesne sprzęty. Każdy pokój posiada balkon.

Pokoje 2- lub 3-osobowe typu komfort składają się z łóżka 2-osobowego typu queen lub łóżek pojedynczych, lodówki, czajnika elektrycznego, kompletu filiżanek, szafy, stolików nocnych, kanapy rozkładanej z miejsce do spania dla jednej osoby, telewizji kablowej oraz telewizora.

Pokoje typu studio komfort składają się z sypialni i pokoju dziennego. Sypialnię wyposażyliśmy w łóżko 2-osobowe typu queen, a pokój dzienny w wygodną rozkładaną dwuosobową kanapę. Wyposażenie tego pokoju jest takie same jak pokoju komfort.

Pokoje 2- lub 3-osobowe typu lux posiadają łóżko dwuosobowe typu queen, lodówkę, czajnik elektryczny, komplet filiżanek, dostęp do Internetu, biurko, szafę, stoliki nocne, rozkładaną kanapę z miejscem do spania dla jednej osoby, telewizje kablową, telewizor z możliwością podłączenia komputera i DVD. W każdym pokoju znajduje się lodówka, czajnik oraz zestaw filiżanek.

Pokój typu studio lux składa się z sypialni i pokoju dziennego. W sypialni znajdą Państwo łóżko dwuosobowe typu queen, a w pokoju dziennym wygodną rozkładaną 2-osobową kanapę. Pokój wyposażony jest identycznie jak pokój lux.

W naszej jadalni zjedzą Państwo smacznie i niedrogo, a nasza kuchnia jest naszą dumą. Używamy świeżych i naturalnych składników i gdzie tylko możliwe rezygnujemy z popularnych w branży ale niezdrowych i niesmacznych półproduktów. W naszej jadalni skosztują Państwo pyszną kuchnię domową i regionalną. Śniadania podajemy w formie bufetu szwedzkiego. Mogą Państwo skosztować także obiady, kolacje, pierogi i naleśniki domowe, ciasta własnego wypieku, kawę z ekspresu oraz inne dania i napoje.

 

Udogodnienia

Informacje dodatkowe

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Jastarnia, Pomorskie
ul. Ogrodowa 114, 84-140
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu