Villa Lawenda

Morze
Villa Lawenda
Kontakt ul. Fenikowskiego 7
84-120 Władysławowo

tel.: 58 673 75 75
kom.: 605 166 158

Opis

Villa Lawenda znajduje się we wschodniej części Władysławowa. Dzięki swojemu położeniu jest bardzo dobrze skomunikowana z Półwyspem Helskim.

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy pokoje 2- oraz 3-osobowe, a także studio, gdzie może przenocować nawet 5 osób. Pokoje typu studio posiadają oddzielną sypialnię dla dzieci. Wszystkie nasze pokoje posiadają własną łazienkę. Wystrój utrzymany jest w ciepłych tonacjach. Większość pokoi posiada balkon. Nasze apartamenty składają się z dwóch pokoi, które zapewnią komfort nawet dużej rodzinie. Do Państwa dyspozycji mamy także duży pokój rodzinny.

Naszym Gościom udostępniamy także ogólnodostępną kuchnię, przy której znajduje się słoneczna jadalnia. Dla naszych najmłodszych Gości przygotowaliśmy pokój zabaw. Dodatkowo posiadamy także pomieszczenie rekreacyjne ze stołem do ping-ponga i piłkarzykami dla wszystkich. Na terenie naszej posesji znajduje się ogrodzony, monitorowany parking. Ogród jest bardzo przestronny. Znajdą w nim Państwo miejsce do wspólnego grilla, poskakania na trampolinie czy też pobujania na huśtawce. 

Udogodnienia

Informacje dodatkowe

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Władysławowo, Pomorskie
ul. Fenikowskiego 7, 84-120
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu