Willa Słoneczna

Poza Miastem
Cena: 90,00PLN
Kontakt ul. Słoneczna 16
43-426 Dębowiec
+48 698 469 722

Opis

Willa Słoneczna to realizacja naszych marzeń.

Szukając dla niej najlepszego miejsca, wybraliśmy gminę Dębowiec. Czym nas tak urzekła?

Przede wszystkim krajobrazem. Rozlewiska, rzepakowe pola, majaczące na horyzoncie wzgórza i przestrzeń, która pozwala głębiej oddychać.

A warto to tutaj robić także dlatego, że naturalnym bogactwem Dębowca są zalegające na głębokości ponad 500 m pod ziemią wyjątkowo bogate złoża solankowe. Warto wiedzieć, że przebywanie w najbliższej strefie solanek umożliwia naturalną inhalację górnych dróg oddechowych, podobną, a nawet lepszą od tej przeprowadzonej w strefie nadmorskiej! Nasze solanki są biologicznie czyste i zawierają wielokrotnie większą mineralizację (np. jodu w 1 litrze jest prawie 20 razy więcej niż w Bałtyku).

 

Kolejna rzecz, która tutaj zachwyca to dęby – w końcu nazwa zobowiązuje! W dolinie rzeki Knajki miłośnicy flory mogą cieszyć oczy wspaniałymi pomnikami przyrody. Najcenniejsze z nich to 6 dębów szypułkowych liczących po 300 lat, których obwody sięgają od 345 do 470 cm.

Nie brakuje tutaj również wyjątkowych okazów fauny, znajduje się tu bowiem rezerwat ptactwa wodno-błotnego. W czasie wędrówek po okolicy można zobaczyć rzadkie ptaki. Występują tu ślepowrony, rybitwy rzeczne i białowąse, bączki, bieliki, czaple, dzięcioły czarne i żurawie.

 

Projektując pensjonat, chcieliśmy pokazać Państwu jak najwięcej uroków tego miejsca. Usytuowaliśmy Willę Słoneczną wśród rozlewisk i pól, by każdy gość mógł poczuć tę wspaniałą przestrzeń i sycić oczy panoramą Pogórza Cieszyńskiego. Rozplanowanie budynku sprzyja obserwacjom przyrody – każdy z pokoi stanowi oddzielne mieszkanie z bezpośrednim wejściem z balkonu. Dzięki temu do pokojów zamiast dźwięków klatki schodowej, docierają dźwięki natury. Cisza, spokój, przestrzeń i wiejski klimat zachęcają do aktywności na świeżym powietrzu.

Udogodnienia

plac zabaw dla dzieci
usługa prania
pranie na miejscu
obiekt monitorowany
parking na terenie obiektu
łóżka podwójne
łóżka pojedyncze
pokoje dla niepalących
pokoje z balkonem
prysznice w pokojach
TV satelitarna
gabinet masażu
wi-fi
zwierzęta mile widziane
dostępne żelazko i deska do prasowania
teren ogrodzony
przechowalnia bagażu
udogodnienia dla osób niepełnosprawnych
pokój gier
taras
ogród
bar
zakaz palenia w całym obiekcie
miejsce na ognisko lub grilla

Informacje dodatkowe

Udogodnienia Plac zabaw dla dzieci, COM_DJCLASSIFIEDS_USłUGA_PRANIA, Pranie na miejscu, COM_DJCLASSIFIEDS_OBIEKT_MONITOROWANY, COM_DJCLASSIFIEDS_PARKING_NA_TERENIE_OBIEKTU, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_PODWóJNE, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_POJEDYNCZE, COM_DJCLASSIFIEDS_POKOJE_DLA_NIEPALąCYCH, COM_DJCLASSIFIEDS_POKOJE_Z_BALKONEM, COM_DJCLASSIFIEDS_PRYSZNICE_W_POKOJACH, COM_DJCLASSIFIEDS_TV_SATELITARNA, COM_DJCLASSIFIEDS_GABINET_MASAżU, COM_DJCLASSIFIEDS_WI-FI, COM_DJCLASSIFIEDS_ZWIERZęTA_MILE_WIDZIANE, COM_DJCLASSIFIEDS_DOSTęPNE_żELAZKO_I_DESKA_DO_PRASOWANIA, COM_DJCLASSIFIEDS_TEREN_OGRODZONY, COM_DJCLASSIFIEDS_PRZECHOWALNIA_BAGAżU, COM_DJCLASSIFIEDS_UDOGODNIENIA_DLA_OSóB_NIEPEłNOSPRAWNYCH, COM_DJCLASSIFIEDS_POKóJ_GIER, COM_DJCLASSIFIEDS_TARAS, COM_DJCLASSIFIEDS_OGRóD, COM_DJCLASSIFIEDS_BAR, COM_DJCLASSIFIEDS_ZAKAZ_PALENIA_W_CAłYM_OBIEKCIE, COM_DJCLASSIFIEDS_MIEJSCE_NA_OGNISKO_LUB_GRILLA
Podstawowe informacje
Nocleg
Atrakcje dodatkowe
Biznes/Eventy
Opinie
Lokalizacja
SpecjalizacjaMiejsce przyjazne dzieciomMiejsce dogodne na spotkania integracyjneMiejsce rodzinne
Godzina zameldowania / rozpoczęcia pobytuod 14:00 do 22:00
Godzina wymeldowania / zakończenia pobytudo 12:00
Opłata za zwierzę w pokojuZwierzęta są akceptowane. Mogą obowiązywać dodatkowe opłaty.
Akceptowane formy płatnościgotówka, karta płatnicza
Możliwe formy rezerwacjie-mail, telefonicznie, zachęcamy do rezerwacji przez Visiton.
Języki jakimi posługuje się personelpolski, angielski
Dla niepełnosprawnychDostępne jest 8 miejsc dla osób niepełnosprawnych. Przy rezerwacji pokojów „bez barier” należy ustalić wymagania dotyczące wyposażenia.
Pokój kategoria 1Pokój jednoosobowy
Pokój kategoria 2Pokój dwuosobowy
Pokój kategoria 3Pokój czteroosobowy
Pokój kategoria 4Pokój rodzinny z aneksem
Wyposażenie pokojuWszystkie pokoje posiadają własną łazienkę. Wyposażone są w internet bezprzewodowy oraz ręczniki.
Aktywności wewnętrzneplac zabaw dla dzieci, sala TV, pokój gier
Aktywności zewnętrznejogging, wycieczki piesze i rowerowe, nordic walking, grill, ognisko, badminton
Oferta organizacji imprez i eventówOddajemy do Państwa dyspozycji 2 klimatyzowane sale z atrium i pięknym ogrodem. Atrakcją miesięcy letnich jest parkiet lub grill zlokalizowany w atrium, pod gołym niebem. Organizujemy przyjęcia z menu tradycyjnym, WEGETARIAŃSKIM LUB WEGAŃSKIM. ORGANIZUJEMY: imprezy okolicznościowe/wesela do 140 os. wesela plenerowe do 200 os. uroczyste spotkania rodzinne przyjęcia urodzinowe w formie warsztatów kulinarnych urodziny dla dzieci komunie oraz konfirmacje ostatnie pożegnania ogniska oraz grille w plenerze

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Skoczów, Śląskie
ul. Słoneczna 16, 43-426 Dębowiec
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu