Villa Winterpol

Góry
Kontakt ul. Turystyczna 5
58-540 Karpacz

kom.: 661 277 777

Opis

Villa Winterpol znajduje się w Karpaczu przy ulicy Turystycznej 5.

Nasz obiekt do dyspozycji naszych Gości oddaje 15 komfortowych, przestronnych i nowocześnie wykończonych pokoi. Każdy nasz pokój oferuje możliwość pobytu od 2 do 4 osób. Wysublimowane i nowoczesne wnętrza naszego obiektu, bliskość gór, spokój lasu, żywioł wody sprawią, że pobyt w naszych wnętrzach zagwarantuje wypoczynek w zupełnie nowym wymiarze.

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy również kompletnie wyposażone aneksy kuchenne – zlokalizowane przy pokojach na piętrze. W każdym aneksie znajdą Państwo komplet zastawy, naczynia, lodówkę, zlewozmywak, zmywarkę oraz część jadalną wraz z kącikiem zabaw dla dzieci.

Naszym Gościom serwujemy śniadania w formie bogatego bufetu, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Śniadania serwujemy w naszym Bistro & Grill Bar WinterFood. Nasze Bistro & Grill Bar to wyjątkowe miejsce z panoramicznym tarasem na Karkonosze.

Tuż obok naszego obiektu znajduje się nowoczesna stacja narciarska. Do Państwa dyspozycji jest 6-osobowy wyciąg kanapowy z podgrzewanymi siedziskami, osłonami przeciwwietrznymi oraz imponującą przepustowością. 

Udogodnienia

Informacje dodatkowe

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Karpacz, Dolnośląskie
ul. Turystyczna 5 , 58-540 Karpacz
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu