Villa Rezydent

Morze
Kontakt ul. Uzdrowiskowa 1a
72-600 Świnoujście
Tel.: 91 321 01 46

Opis

Nowoczesna Villa Rezydent jest wymarzonym miejscem do wypoczynku i kuracji w kameralnej, rodzinnej atmosferze.

Villa Rezydent położona jest w dzielnicy uzdrowiskowej Świnoujścia, w bezpośrednim sąsiedztwie parku kuracyjnego i zaledwie w odległości 70 m od najpiękniejszej piaszczystej plaży Bałtyku. To unikalne położenie hotelu, w sercu uzdrowiskowej dzielnicy miasta, tuż obok pięknej, piaszczystej plaży i cichych terenów zielonych, pozwala szybko zregenerować siły i wzmocnić swoje zdrowie.

Modny w latach międzywojennych w całej Europie kurort na nowo odkrywany jest dziś przez kuracjuszy i turystów. Świnoujście zachwyca swoimi walorami naturalnymi, wyjątkowym krajobrazem i wspaniałym mikroklimatem. Eleganckie wnętrza obiektu, świetny serwis, wspaniałe otoczenie, bogata oferta zabiegów leczniczych i różnorodne możliwości aktywnej rekreacji tworzą komfortowe warunki do wypoczynku i kuracji na wyspie.

 

Udogodnienia

basen
room service
usługa prania
prasowanie na życzenie
parking na terenie obiektu
łóżka podwójne
łóżka pojedyncze
prysznice w pokojach
TV satelitarna
spa
gabinet masażu
gabinet zabiegowy
winda
wi-fi
restauracja w obiekcie
lobby bar
sejf w pokoju
nie akceptujemy zwierząt
jacuzzi
całodobowa recepcja
przechowalnia bagażu

Informacje dodatkowe

Udogodnienia Basen, Room service, COM_DJCLASSIFIEDS_USłUGA_PRANIA, COM_DJCLASSIFIEDS_PRASOWANIE_NA_żYCZENIE, COM_DJCLASSIFIEDS_PARKING_NA_TERENIE_OBIEKTU, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_PODWóJNE, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_POJEDYNCZE, COM_DJCLASSIFIEDS_PRYSZNICE_W_POKOJACH, COM_DJCLASSIFIEDS_TV_SATELITARNA, COM_DJCLASSIFIEDS_SPA, COM_DJCLASSIFIEDS_GABINET_MASAżU, COM_DJCLASSIFIEDS_GABINET_ZABIEGOWY, COM_DJCLASSIFIEDS_WINDA, COM_DJCLASSIFIEDS_WI-FI, COM_DJCLASSIFIEDS_RESTAURACJA_W_OBIEKCIE, COM_DJCLASSIFIEDS_LOBBY_BAR, COM_DJCLASSIFIEDS_SEJF_W_POKOJU, COM_DJCLASSIFIEDS_NIE_AKCEPTUJEMY_ZWIERZąT, COM_DJCLASSIFIEDS_JACUZZI, COM_DJCLASSIFIEDS_CAłODOBOWA_RECEPCJA, COM_DJCLASSIFIEDS_PRZECHOWALNIA_BAGAżU
Nocleg
Podstawowe informacje
Atrakcje dodatkowe
SPA
Opinie
Lokalizacja
Łączna ilość pokoi47
Łączna ilość apartamentów3
Pokój kategoria 1Pokój dwuosobowy
Pokój kategoria 2Pokój Komfort +
Apartament kategoria 1Apartament
Wyposażenie pokojuKażdy pokój wyposażony jest w łazienkę z kabiną prysznicową, suszarkę do włosów, telewizor, telefon, biurko z krzesłem, szafki i lampki nocne, szafę na ubrania oraz sejf.
Wyposażenie apartamentuApartamenty posiadają wydzieloną część wypoczynkową oraz sypialnię. Każdy z nich wyposażony jest w łazienkę z kabiną prysznicową, suszarkę do włosów, telewizor, telefon, biurko z krzesłem, rozkładaną sofę, szafki i lampki nocne, szafę na ubrania oraz sejf.
Co jest wliczone w cenie noclegu?W cenie pokoju zawarte jest korzystanie z basenu i sali fitness. Pokoje przeznaczone są dla osób niepalących.
Godzina zameldowania / rozpoczęcia pobytuod 14:00
Godzina wymeldowania / zakończenia pobytudo 10:00
Języki jakimi posługuje się personelpolski, angielski, niemiecki
Restauracja 1Restauracja i kawiarnia hotelowa
Opłata parkingowaParking prywatny jest dostępny na miejscu (konieczna jest rezerwacja) w cenie 20 PLN za dzień.
Aktywności wewnętrzneSala fitness, wspólny salon/ sala TV, biblioteka
Dodatkowe udogodnienia w obiekcieWymiana walut
Oferta SPAVilla Rezydent to dobre miejsce, aby podreperować zdrowie oraz w pełni zrelaksować swoje ciało. Do dyspozycji gości oddajemy kryty basen, saunę na podczerwień i salę fitness. Bogaty wachlarz zabiegów z zakresu odnowy biologicznej czyni to miejsce szczególnie polecanym osobom ze schorzeniami układu oddechowego, układu krążenia, układu kostnego, dolegliwości reumatologiczne oraz osteoporozę jak również dolegliwości dermatologiczne.

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Świnoujście, Zachodniopomorskie
Uzdrowiskowa 1A, 72-600 Świnoujście
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu