obserwuj facebook visiton obserwuj instagram visiton

EDEN Sanatorium Uzdrowiskowe

Miasto
Kontakt ul. Słońska 15
87-720 Ciechocinek
tel. 54 283 60 82
tel. 54 283 62 10

Opis

Kameralne i nowoczesne sanatorium w Ciechocinku. Oferujemy turnusy rehabilitacyjne i odnowę biologiczną połączoną z idealnym wypoczynkiem.

Jesteśmy kameralnym i nowoczesnym Sanatorium Uzdrowiskowym Eden Ośrodkiem Leczniczo-Rehabilitacyjnym PZN działającym od początku lat 90 w najbardziej znanym polskim uzdrowisku – Ciechocinku. Posiadamy aktualny wpis do rejestru podmiotów leczniczych  oraz wpis do rejestru dokonany przez Wojewodę Kujawsko-Pomorskiego uprawniający nas do prowadzenia turnusów rehabilitacyjnych.Od 2005 r. posługujemy się nazwą Eden, która oznacza raj – miejsce pełne spokoju, szczęścia i harmonii. Dokładamy wszelkich starań, aby tak właśnie ośrodek był postrzegany przez naszych Gości.

Od lat uzdrowisko Ciechocinek cieszy się doskonałą opinią. Kuracjusze cenią sobie to sanatorium uzdrowiskowe z uwagi na położenie i doskonały mikroklimat. Niewątpliwą zaletą jest też nieduży rozmiar miasteczka oraz urokliwa zabudowa, która zachęca do zdrowotnych spacerów. Ponadto w Ciechocinku znajdują się Tężnie, będące unikatową , największą w Europie konstrukcją drewnianą do odprowadzania wody. Spacery wokół tężni cieszą się dużą popularnością wśród kuracjuszy. Bogate w minerały powietrze sprzyja bowiem poprawie zdrowia.

W tak malowniczym miejscu znajduje się ośrodek wypoczynkowo-rehabilitacyjny EDEN. Nasi kuracjusze mogą korzystać z licznych zabiegów, a także cieszyć się bliskością atrakcji miasteczka. W niedużej odległości od uzdrowiska położony jest Toruń z piękną starówką gotycką. To ciekawy pomysł na jednodniową wycieczkę podczas pobytu w naszym sanatorium.

Udogodnienia

Informacje dodatkowe

Film
Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Ciechocinek, Kujawsko-Pomorskie
ul. Słońska 15, 87-720 Ciechocinek
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu