Willa Jasień

Góry
Kontakt 166a Rachowiec
34-373 ZWARDOŃ
+48 501 150 236

Opis

Willa Jasień to komfortowy dom położony na terenie Żywieckiego Parku Krajobrazowego w pobliżu szczytów Małego Rachowca i Rachowca w Zwardoniu.

Dom przeznaczony jest  dla 8 osób. Całkowita powierzchnia to ponad 200 m2. Na poziomie głównym znajduje się część dzienna z kuchnią i jadalnią o powierzchni ponad 50 m2, z wyjściem na taras od strony południowej oraz z kominkiem. Fukcjonalne wyposażenie domku pozwala wypocząć z dala od miejskiego zgiełku.

Aby aktywniej spędzić czas nasz domek wyspoażony jest w salę bilardową ze stołem bilardowym 8 ft zamiennie z pełnowymiarowym stołem ping-pongowym. W hallu znajduje się stół z piłkarzykami. Tutaj jest tez duża narciarnia z osobnym wejściem z zewnątrz, drewno do kominka, duży przenośny zamykany grill, w osobnym pomieszczeniu sauna infrared i łaźnia parowa (rzymska). Z łaźni i sauny goście korzystają na własną odpowiedzialność, odradzamy korzystanie przy jakichkolwiek kłopotach zdrowotnych.

W ogrodzie jest mini plac zabaw dla dzieci (2 huśtawki, zjeżdżalnia, trampolina, basenik dmuchany 2,0 x 1,2 m) Są też oczywiście leżaki, stół i ławki do siedzenia. Parking pod wiatą mieści 3 samochody. Teren o pow. 1400 m2 jest ogrodzony. Dom ma ogrzewanie olejowe, wodę z własnego ujęcia, internet WiFi, instalację alarmową, otoczenie domu jest monitorowane. Dom położony jest na poziomie +814 npm, dojazd drogą asfaltową ok 5 km od drogi ekspresowej S1 Bielsko-Biała-Żylina i granicy w Zwardoniu.

 

Udogodnienia

plac zabaw dla dzieci
sauna fińska
pranie na miejscu
obiekt monitorowany
parking na terenie obiektu
łóżka podwójne
łóżka pojedyncze
pokoje dla niepalących
pokoje z balkonem
pokoje z tarasem
prysznice w pokojach
TV satelitarna
wi-fi
zwierzęta mile widziane
żelazko i deska do prasowania w pokoju
dostępne żelazko i deska do prasowania
teren ogrodzony
bilard
pokój gier
taras
ogród
zakaz palenia w całym obiekcie
miejsce na ognisko lub grilla
piłkarzyki

Informacje dodatkowe

Udogodnienia Plac zabaw dla dzieci, COM_DJCLASSIFIEDS_SAUNA_FIńSKA, Pranie na miejscu, COM_DJCLASSIFIEDS_OBIEKT_MONITOROWANY, COM_DJCLASSIFIEDS_PARKING_NA_TERENIE_OBIEKTU, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_PODWóJNE, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_POJEDYNCZE, COM_DJCLASSIFIEDS_POKOJE_DLA_NIEPALąCYCH, COM_DJCLASSIFIEDS_POKOJE_Z_BALKONEM, COM_DJCLASSIFIEDS_POKOJE_Z_TARASEM, COM_DJCLASSIFIEDS_PRYSZNICE_W_POKOJACH, COM_DJCLASSIFIEDS_TV_SATELITARNA, COM_DJCLASSIFIEDS_WI-FI, COM_DJCLASSIFIEDS_ZWIERZęTA_MILE_WIDZIANE, COM_DJCLASSIFIEDS_żELAZKO_I_DESKA_DO_PRASOWANIA_W_POKOJU, COM_DJCLASSIFIEDS_DOSTęPNE_żELAZKO_I_DESKA_DO_PRASOWANIA, COM_DJCLASSIFIEDS_TEREN_OGRODZONY, COM_DJCLASSIFIEDS_BILARD, COM_DJCLASSIFIEDS_POKóJ_GIER, COM_DJCLASSIFIEDS_TARAS, COM_DJCLASSIFIEDS_OGRóD, COM_DJCLASSIFIEDS_ZAKAZ_PALENIA_W_CAłYM_OBIEKCIE, COM_DJCLASSIFIEDS_MIEJSCE_NA_OGNISKO_LUB_GRILLA, COM_DJCLASSIFIEDS_PIłKARZYKI
Podstawowe informacje
Nocleg
Atrakcje dodatkowe
Opinie
Lokalizacja
Godzina zameldowania / rozpoczęcia pobytu16:00
Godzina wymeldowania / zakończenia pobytu11:00
SpecjalizacjaMiejsce przyjazne dzieciomMiejsce dogodne na spotkania integracyjneMiejsce rodzinne
Opłata za zwierzę w pokojuOpłata za zwierzę – 50 zł /cały pobyt.
Akceptowane formy płatnościGotówka ,przelew bankowy
Możliwe formy rezerwacjizachęcamy do dokonywania rezerwacji przez VisitON.pl, telefonicznie, za pośrednictwem poczty elektronicznej
Języki jakimi posługuje się personelpolski,angielski
Opłata parkingowaParkin bezpłatny.
Łączna ilość domków1
Domki cena od400-600/ doba
Wyposażenie domkuSalon wyposażony jest w telewizor 56 cali, sprzęt HiFi z CD, wyjściem USB i MP3.W kuchni znajduje się duży stół dla 8 osób, duża lodówka z zamrażarką, zmywarka, kuchnia indukcyjna, piekarnik, mikrofala, ekspres do kawy, czajnik elektryczny. Na parterze jest też hall wejściowy, WC oraz pralnia ogólnodostępna. Na piętrze znajdują się 4 sypialnie: 2 sypialnie 2 osobowe o pow. 16.5 m2 każda, z łazienkami i balkonami, 1 sypialnia 3 osobowa o pow. 16.5 m2 z łazienką i balkonem oraz mały pokoik dla 1 osoby (bez łazienki).
Aktywności wewnętrznebilard, tenis stołowy, gry dla dzieci, piłkarzyki
Aktywności zewnętrznegrill, plac zabaw dla dzieci, wycieszki piesze, nordic walking, jazda rowerem,
Dodatkowe udogodnienia w obiekciePosiadamy urządzenia dla maleńkich dzieci: 2 łóżeczka, wanienkę, nocnik, krzesełko do karmienia.

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Zwardoń, Śląskie
166a Rachowiec, 34-373 ZWARDOŃ

Obiekty w pobliżu

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu