OLEŃKA Całoroczne pokoje do wynajęcia

Morze
Cena: 30,00PLN
Kontakt ul. Cetniewska 15
84-120 Władysławowo

kom.: 880 574 453

Opis

OLEŃKA pokoje gościnne to kameralny obiekt noclegowy znajdujący się w Cetniewie – letniskowej dzielnicy miejscowości Władysławowo.
Obiekt noclegowy OLEŃKA zapewnia nocleg oraz wynajem pokoi gościnnych bez wyżywienia w całorocznym budynku A oraz w sezonowym budynku B.

Budynek A posiada pokój 2-, 3- oraz 4-osobowy, a także 4-osobowy z 2 sypialniami znajdującymi się w domku jednorodzinnym. Wszystkie te pokoje posiadają łazienkę oraz balkon.

W okresie letnim do dyspozycji Gości oddajemy również domek letniskowy – Budynek B, który posiada pokój 2-, 3- oraz 4-osobowy. Pokój 2- oraz 3-osobowy posiada łazienkę oraz taras, natomiast pokój 4-osobowy jest 2 poziomowy i posiada łazienkę oraz balkon.

Wypoczynek w naszym obiekcie to atrakcyjna oferta noclegowa we Władysławowie szczególnie dla rodzin z dziećmi. Dostosowany jest do tego pokój 4-osobowy z dwoma sypialniami w Budynku A oraz pokój 4-osobowy dwupoziomowy w Budynku B.

Dodatkowo naszym Gościom na ogrodzonej działce oddajemy do dyspozycji miejsce na wakacyjny wypoczynek w pięknym ogrodzie z grillem, wystarczającą ilością miejsca na samochody Gości, a także mini plac zabaw dla dzieci. Dla większych dzieci, nastolatków oraz dorosłych oddajemy świetlicę ze stołem ping-pongowym, piłkarzykami oraz rowerem treningowym.

Obiekt noclegowy Cetniewo Oleńka jest monitorowany. Na terenie naszego obiektu znajduje się także ogólnodostępny, sezonowy aneks kuchenny. Dodatkowo Goście przebywający w naszym obiekcie mogą korzystać na terenie obiektu z Internetu bezprzewodowego Wi-Fi. 

Udogodnienia

plac zabaw dla dzieci
obiekt monitorowany
parking na terenie obiektu
łóżka podwójne
pokoje z balkonem
pokoje z tarasem
prysznice w pokojach
wi-fi
nie akceptujemy zwierząt
dostępne żelazko i deska do prasowania
teren ogrodzony
pokój gier
ogród
miejsce na ognisko lub grilla
piłkarzyki

Informacje dodatkowe

Udogodnienia Plac zabaw dla dzieci, COM_DJCLASSIFIEDS_OBIEKT_MONITOROWANY, COM_DJCLASSIFIEDS_PARKING_NA_TERENIE_OBIEKTU, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_PODWóJNE, COM_DJCLASSIFIEDS_POKOJE_Z_BALKONEM, COM_DJCLASSIFIEDS_POKOJE_Z_TARASEM, COM_DJCLASSIFIEDS_PRYSZNICE_W_POKOJACH, COM_DJCLASSIFIEDS_WI-FI, COM_DJCLASSIFIEDS_NIE_AKCEPTUJEMY_ZWIERZąT, COM_DJCLASSIFIEDS_DOSTęPNE_żELAZKO_I_DESKA_DO_PRASOWANIA, COM_DJCLASSIFIEDS_TEREN_OGRODZONY, COM_DJCLASSIFIEDS_POKóJ_GIER, COM_DJCLASSIFIEDS_OGRóD, COM_DJCLASSIFIEDS_MIEJSCE_NA_OGNISKO_LUB_GRILLA, COM_DJCLASSIFIEDS_PIłKARZYKI
Podstawowe informacje
Nocleg
Atrakcje dodatkowe
Film
Opinie
Lokalizacja
Godzina zameldowania / rozpoczęcia pobytu13:00
Godzina wymeldowania / zakończenia pobytu10:00
SpecjalizacjaMiejsce przyjazne dzieciomMiejsce rodzinne
Opłata za zwierzę w pokojuOferujemy noclegi bez zwierząt.
Akceptowane formy płatnościgotówka, przelew bankowy dla zaliczek
Możliwe formy rezerwacjizachęcamy do rezerwacji przez VisitON.pl, telefonicznie, za pośrednictwem formularza zamieszczonego na stronie internetowej
Doplata za dzieciZniżki dla dzieci (początek lipca i koniec sierpnia i poza sezonem letnim).
Języki jakimi posługuje się personelpolski
Restauracja 1Nie zapewniamy wyżywienia, ale sąsiedzi, w okresie sezonu, prowadzą stołówkę ze smacznymi i tanimi posiłkami, w pobliżu jest też dużo punktów gastronomicznych. Obiekt dysponuje sezonowym, ogólnodostępnym aneksem kuchennym, który umożliwia samodzielne przygotowanie posiłków.
Opłata parkingowaMożliwość bezpłatnego parkowania samochodu na terenie posesji.
Łączna ilość pokoiObiekt noclegowy Cetniewo OLEŃKA składa się z domu jednorodzinnego (Budynek A) i domu letniskowego (Budynek B) znajdujących się na jednej, ogrodzonej działce we Władysławowie ul. Cetniewska 15. Dom jednorodzinny usytuowany jest przy ulicy, a dom letniskowy w głębi ogrodu. Łącznie do Państwa dyspozycji oddajemy 7 komfortowych pokoi gościnnych.
Pokój kategoria 1Dom jednorodzinny - Budynek A - znajdują się w nim następujące pokoje gościnne: 2 osobowy, 3 osobowy, 4 osobowy oraz 4 osobowy składający się z dwóch sypialni. Wszystkie pokoje posiadają własną łazienkę i balkon.
Pokój kategoria 2W domu letniskowym - Budynek B znajdują się następujące pokoje z wejściem z tarasu: 2 osobowy, 3 osobowy oraz pokój 4 osobowy (2 poziomowy) z 2 łazienkami i balkonem.
Pokoje cena odCeny od 30 zł do 50 zł za łóżko za dobę (bez wyżywienia) w zależności od terminu i ilości osób. Podane ceny nie zwierają opłaty miejscowej (klimatycznej). Poza sezonem wakacyjnym 35 zł od osoby za dobę.
Wyposażenie pokojuTypowe wyposażenie pokoju obejmuje łóżko, stoliki i lampki nocne, szafę, stolik, krzesła. W pokojach znajdują się dodatkowo lodówka, czajnik bezprzewodowy, kubki i sztućce, a także parawan, koc plażowy. Każdy z pokoi posiada swoją łazienkę wyposażoną w umywalkę, toaletę i prysznic.
Aktywności wewnętrzneŚwietlica ze stołem ping-pongowym, piłkarzykami i rowerem treningowym.
Aktywności zewnętrznenordic walking, jogging, wycieczki piesze oraz rowerowe, sporty wodne, wędkarstwo
Dodatkowe udogodnienia w obiekcieMożliwość przechowania rowerów i desek surfingowych. W godzinach od 8.00 do 22.00 jest dostępny aneks kuchenny i świetlica.

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Władysławowo, Pomorskie
ul. Cetniewska 15, 84-120 Władysławowo
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu