obserwuj facebook visiton obserwuj instagram visiton

Temura Noclegi*

Nad Wodą
Cena: 35,00PLN
Kontakt ul. Kłosowa 169
10-818 Olsztyn
kom. 609 317 500

Opis

Temura położona jest w pełnej zieleni okolicy w pobliżu lasu oraz dwóch, przepięknych jezior: Ukiel i Kortowskiego. Goście tego obiektu mogą do woli korzystać z atrakcji, jakie daje im okolica oraz położone w pobliżu miasto Olsztyn. To doskonałe miejsce, przeznaczone do uprawiania rozmaitych sportów – jazdy na rowerach, NORDIC WALKING, kajakarstwa, żeglowania, czy pływania. Z pewnością zadowoleni będą także turyści uwielbiający plażowanie – jednakże nie lubią wokół siebie tłumów. Nasz przytulny Dom Gościnny Temura usytuowany jest niecałe 5 kilometrów od centrum miasta Olsztyna.

Dom Gościnny Temura powstał w celu stworzenia tanich noclegów dla studentów, pracowników oddelegowanych do pracy w mieście czy dla turystów chcących w sezonie wiosenno-letnim zwiedzić nasze miasto, czy też skorzystać z licznych atrakcji regionu. Przez cały rok proponujemy swoim gościom wygodne i przytulne pokoje. Do dyspozycji gości oddajemy pokoje 1, 2, 3 i 4 osobowe wyposażone w TV oraz nielimitowany bezpłatny dostęp do wifi. Wszyscy goście mogą korzystać ze znajdującego się na każdym piętrze wspólnego, aneksu kuchennego oraz łazienki. Dla gości podróżujących z rodziną idealne będą przestronne apartamenty, które posiadają od jednej do trzech sypialni. Apartamenty są wyposażone we wszystkie najpotrzebniejsze sprzęty, funkcjonalne aneksy kuchenne, jadalnie oraz prywatne łazienki.

Zapraszamy przez cały rok.

Udogodnienia

basen zewnętrzny
usługa prania
parking niedaleko obiektu
łóżka podwójne
łóżka pojedyncze
pokoje dla niepalących
TV kablowa
wi-fi
dostępne żelazko i deska do prasowania
teren ogrodzony
ogród
wydzielone miejsce dla osób palących
zakaz palenia w całym obiekcie
miejsce na ognisko lub grilla
plaża blisko obiektu

Informacje dodatkowe

Udogodnienia COM_DJCLASSIFIEDS_BASEN_ZEWNęTRZNY, COM_DJCLASSIFIEDS_USłUGA_PRANIA, COM_DJCLASSIFIEDS_PARKING_NIEDALEKO_OBIEKTU, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_PODWóJNE, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_POJEDYNCZE, COM_DJCLASSIFIEDS_POKOJE_DLA_NIEPALąCYCH, COM_DJCLASSIFIEDS_TV_KABLOWA, COM_DJCLASSIFIEDS_WI-FI, COM_DJCLASSIFIEDS_DOSTęPNE_żELAZKO_I_DESKA_DO_PRASOWANIA, COM_DJCLASSIFIEDS_TEREN_OGRODZONY, COM_DJCLASSIFIEDS_OGRóD, COM_DJCLASSIFIEDS_WYDZIELONE_MIEJSCE_DLA_OSóB_PALąCYCH, COM_DJCLASSIFIEDS_ZAKAZ_PALENIA_W_CAłYM_OBIEKCIE, COM_DJCLASSIFIEDS_MIEJSCE_NA_OGNISKO_LUB_GRILLA, COM_DJCLASSIFIEDS_PLAżA_BLISKO_OBIEKTU
Podstawowe informacje
Nocleg
Atrakcje dodatkowe
Opinie
Lokalizacja
Godzina zameldowania / rozpoczęcia pobytuod 15:00
Godzina wymeldowania / zakończenia pobytudo 11:00
SpecjalizacjaObiekt miejski
Akceptowane formy płatnościgotówka
Możliwe formy rezerwacjizachęcamy do rezerwacji przez VisitON.pl, telefonicznie, za pośrednictwem poczty elektronicznej
Bezkosztowa anulacjaRezerwacja jest gwarantowane po dokonaniu wpłaty zadatku na nasze konto w wysokości minimum 40% wartości pobytu. Przy zrezygnowaniu z pobytu w okresie krótszym niż 14 dni przed terminem pobytu zadatek nie podlega zwrotowi.
Klimat miejscaTemura położona jest w pełnej zieleni okolicy w pobliżu lasu oraz dwóch, przepięknych jezior: Ukiel i Kortowskiego. Goście tego obiektu mogą do woli korzystać z atrakcji, jakie daje im okolica oraz położone w pobliżu miasto Olsztyn.
Języki jakimi posługuje się personelpolski
Restauracja 1Obiekt wyposażony jest w ogólnodostępne kuchnie umożliwiające samodzielne przyrządzanie posiłków.
Opłata parkingowaPrzed budynkiem znajduje się miejsce parkingowe, które dostępne jest dla osób zakwaterowanych w Temurze.
Łączna ilość pokoi16
Łączna ilość apartamentów1
Pokój kategoria 1Pokój jednoosobowy
Pokój kategoria 2Pokój dwuosobowy
Pokój kategoria 3Pokój trzy i czteroosobowy
Apartament kategoria 2Apartament dla 6-8 osób
Pokoje cena od34 zł / osoba / doba. Od kwietnia 2014 klienci indywidualni są zobowiązani do opłacania opłaty klimatycznej w wysokości 2,12 PLN za każdą dobę pobytu od osoby.
Apartamenty cena od40 zł / osoba / doba. Od kwietnia 2014 klienci indywidualni są zobowiązani do opłacania opłaty klimatycznej w wysokości 2,12 PLN za każdą dobę pobytu od osoby. Do rezerwacji grupowych w apartamentach doliczamy końcową opłatę za sprzątanie w wysokości 70 zł.
Wyposażenie pokojuWszystkie pokoje wyposażone w TV oraz nielimitowany bezpłatny dostęp do wifi. Są to pokoje o dobrym standardzie. Wszyscy goście mogą korzystać ze znajdującego się na każdym piętrze wspólnego, aneksu kuchennego oraz łazienki.
Wyposażenie apartamentuDla gości podróżujących z rodziną idealne będą przestronne apartamenty, które posiadają od jednej do trzech sypialni. Apartamenty są wyposażone we wszystkie najpotrzebniejsze sprzęty, TV i też dostęp do bezpłatnego wifi. Posiadają także funkcjonalne aneksy kuchenne, jadalnie oraz prywatne łazienki.
Aktywności zewnętrznepiesze wycieczki, wycieczki rowerowe, nordic walking, wędkarstwo, sporty wodne tj. kajakarstwo, żeglowanie, pływanie
Dodatkowe udogodnienia w obiekcieZa dodatkową opłatą istnieje możliwość dostawki (w niektórych pokojach), możliwość wypożyczenia ręcznika, możliwość wypożyczenia rowerów lub kijków do nordic walking. Na specjalne życzenie przybyłych gości udostępniana jest również deska do prasowania z żelazkiem oraz suszarka do włosów.

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie
ul. Kłosowa 169, 10-818 Olsztyn
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu