Amberia

Morze
Kontakt Ul. Kuracyjna 47
84-104 Jastrzębia Góra
tel. 880 527 267

Opis

Amberia jest miejscem przyjaznym rodzinom z dziećmi.

Nasi Goście to wyłącznie rodziny z dziećmi, więc wychodząc na przeciw Ich oczekiwaniom i potrzebom, cały czas ulepszamy naszą ofertę, tak aby rodzice wraz ze swoimi pociechami wypoczywali w bezstresowej atmosferze i dogodnych warunkach.
Opis obiektu:

Dysponujemy ogrodzonym, słonecznym placem zabaw o powierzchni ponad 500m2. Znajdują się tu bezpieczne drewniane i plastikowe zabawki ogrodowe- zjeżdżalnie w kilku wielkościach, mała ścianka wspinaczkowa, huśtawki, piaskownica z niezbędnym "sprzętem", bujaczki, jeździki, rowerki oraz ogromna trampolina o średnicy ponad 4m. Wewnątrz domu znajduje się bawialnia o powierzchni 50 m2. To tutaj toczy się życie podczas niepogody oraz w chłodniejsze wiosenne i jesienne dni :) Tu znajdują się również zjeżdżalnie, bujaki, jeździki, książeczki, pluszaki, zabawki, klocki, tv z dvd + bajki oraz basenik o średnicy 180 cm z piłeczkami- dla maluszków w wieku do 3 lat. Posiadamy rowery z fotelikami dla dzieci , trzy przyczepki- riksze (z osłoną zabezpieczającą przed deszczem i wiatrem) do przewozu dwójki dzieci (każda) oraz mniejsze rowerki dla dzieci. W "wózkarni"- zamykanym pomieszczeniu, znajdującym się w przyziemiu, możecie przechowywać dziecięce wózki.
Raz w tygodniu, popołudniu, malujemy dziecięce buzie, używając atestowanych farb przeznaczonych do tego celu.

Wyjeżdżając na wakacje z dzieckiem, nie musisz zabierać ze sobą wielu rzeczy, z których możesz bezpłatnie korzystać na miejscu.

Udogodnienia

basen zewnętrzny
basen dla dzieci
plac zabaw dla dzieci
pranie na miejscu
prasowanie na życzenie
łóżka podwójne
TV kablowa
wi-fi

Informacje dodatkowe

Udogodnienia COM_DJCLASSIFIEDS_BASEN_ZEWNęTRZNY, Basen dla dzieci, Plac zabaw dla dzieci, Pranie na miejscu, COM_DJCLASSIFIEDS_PRASOWANIE_NA_żYCZENIE, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_PODWóJNE, COM_DJCLASSIFIEDS_TV_KABLOWA, COM_DJCLASSIFIEDS_WI-FI
Podstawowe informacje
Nocleg
Atrakcje dodatkowe
Opinie
Lokalizacja
Godzina zameldowania / rozpoczęcia pobytu15.00
Godzina wymeldowania / zakończenia pobytu10.00
Opłata za zwierzę w pokoju50 PLN / caly pobyt
Doplata za dziecidzieci do 2 lat 5 PLN/doba, dzieci 2 - 8 lat 50% ceny
Łączna ilość pokoi18
Pokoje cena od30 PLN
Wyposażenie pokojuŁazienka, internet, czajnik, lodówka, TV
Aktywności wewnętrzneBiblioteczka,
Aktywności zewnętrzneMiejsce na grilla i ognisko
Dodatkowe udogodnienia w obiekcieSiłownia, rowery, pokój rozrywek, sprzęt plażowy, duża ogólnodostępna kuchnia z jadalnią

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Jastrzębia Góra, Pomorskie
Ul. Kuracyjna 47, 84-104
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu