Pokoje Gościnne u Daniela

Góry
Kontakt ul. Salwatoriańska 6
34-501 Zakopane
tel.: 18 201 13 22
tel/fax.: 18 206 31 44
kom.: 601 514 788

Opis

U Daniela to wyjątkowy punkt na mapie Zakopanego. Nasz obiekt urzeknie Państwa domową atmosferą, położeniem oraz regionalnym wystrojem.

U nas poczują się Państwo jak w swoim drugim domu, do którego wraca się w każdej wolnej chwili. W ofercie naszej znajduje się 20 pokoi. Każdy z nich jest inny, wyjątkowy. Każdy z naszych pokoi posiada pełen węzeł sanitarny oraz TV. Część pokoi posiada także balkony.

Naszych Gości zachwyci nasza domowa kuchnia, zdrowa i pyszna. Miła i profesjonalna obsługa zadba o to, abyście Państwo wyjechali jako przyjaciele domu.

Dodatkowo do Państwa dyspozycji oddajemy duży, bezpieczny parking, bezprzewodowy Internet, huśtawki dla dzieci, dużą stołówkę, wyposażony aneks kuchenny, lodówkę, pralkę, żelazko i deskę do prasowania, przechowalnię bagażu, ski-room, schowek na rowery, duży ogród, a także miejsce na ognisko i grill.

Udogodnienia

parking na terenie obiektu
pokoje dla niepalących
pokoje z balkonem
wi-fi
dostępne żelazko i deska do prasowania
przechowalnia bagażu
ogród
zakaz palenia w całym obiekcie
miejsce na ognisko lub grilla

Informacje dodatkowe

Udogodnienia COM_DJCLASSIFIEDS_PARKING_NA_TERENIE_OBIEKTU, COM_DJCLASSIFIEDS_POKOJE_DLA_NIEPALąCYCH, COM_DJCLASSIFIEDS_POKOJE_Z_BALKONEM, COM_DJCLASSIFIEDS_WI-FI, COM_DJCLASSIFIEDS_DOSTęPNE_żELAZKO_I_DESKA_DO_PRASOWANIA, COM_DJCLASSIFIEDS_PRZECHOWALNIA_BAGAżU, COM_DJCLASSIFIEDS_OGRóD, COM_DJCLASSIFIEDS_ZAKAZ_PALENIA_W_CAłYM_OBIEKCIE, COM_DJCLASSIFIEDS_MIEJSCE_NA_OGNISKO_LUB_GRILLA
Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Zakopane, Małopolskie
ul. Salwatoriańska 6 , 34-501 Zakopane
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu