Pensjonat "Słoneczna Przystań"

Morze
Pensjonat
Kontakt ul. Słoneczna 15
76-107 Jarosławiec

kom.: 604 051 208
kom.: 504 832 698

Opis

Pensjonat „Słoneczna Przystań” znajduje się przy ulicy Słonecznej w Jarosławcu, przy przystani rybackiej.

Mamy dla Państwa do zaoferowania 3 całoroczne apartamenciki w sumie na około 18-20 osób, a także przyczepę campingową. Dodatkowo oddajemy Państwu do dyspozycji w pełni wyposażoną kuchnię.  Na poddaszu naszego domku znajduje się nasze najbardziej atrakcyjne miejsce – jest to duży pokój z własną łazienką, telewizorem, małym aneksem kuchennym, lodówką, Internetem oraz TV-SAT. Cały wykonany jest w drewnie. Z pokoju na poddaszu rozciąga się widok na morze.

Piętro od strony północnej zajmuje apartamencik składający się z dwóch pokoi oraz łazienki, z telewizorem oraz widokiem na morze. W jednym pokoju znajduje się łóżko dwuosobowe, natomiast w drugim dwa łóżka 2-osobowe.

Piętro od strony południowej przeznaczyliśmy na bliźniaczy apartamencik dwupokojowy z własną łazienką. W pierwszy pokoju znajdują się dwa łóżka 2-osobowe, a w drugim jedno 2-osobowe. Znajdą tu Państwo także telewizor oraz Internet bezprzewodowy.

Dodatkowo oferujemy Państwu także przyczepę campingową, która jest zachwalana przez naszych Gości ze względu na spokój, komfort oraz zacisze. Tuż obok przyczepy znajduje się sauna z pełnym węzłem sanitarnym tylko i wyłącznie dla Gości przebywających w przyczepce.  

Udogodnienia

Informacje dodatkowe

Film
Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Jarosławiec, Zachodniopomorskie
ul. Słoneczna 15, 76-107
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu