Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne "Mercedes Club"

Nad Wodą
Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne
Kontakt ul.Młodkowskiego 40
11-700 Mrągowo

kom.: 603 491 213

Opis

Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne w Mrągowie to idealne miejsce na odpoczynek w pięknym miejscu nad jeziorem Juno w sezonie letnim jak i zimowym.

Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne posiada 66 miejsc w eleganckich i wygodnych pokojach z widokiem na jezioro Juno. Pokoje wyposażone są w: szafę lub garderobę, telefon, telewizor, internet. W każdej łazience znajduje się: kabina prysznicowa, toaleta, umywalka, suszarka do włosów, ręczniki. Dla naszych gości udostępniamy pokoje 1-, 2- i 3-osobowe.

Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne w Mrągowie przygotował dla Państwa bogatą ofertą z atrakcjami turystycznymi. Obiekt położony jest nad jeziorem Juno i posiada własną linie brzegową, stąd jest idealnym miejscem do uprawiania sportów wodnych. 

Mercedes Club Mrągowo jest to idealny obiekt na spotkania biznesowe, wesela i konferencje. Nasz obiekt posiada profesjonalną salę konferencyjną oraz dwie sale bankietowe. Sale bankietowe posiadają 18 i 48 miejsc natomiast sala konferencyjna przygotowana jest na 200 miejsc.Sale konferencyjne są profesjonalnie wyposażone w system nagłośnienia, ekran, flipchart, markery. Na życzenie organizatorów może zostać ustawiona mównica.

Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne – Mercedes Club w Mrągowie przygotował dla Państwa bogatą ofertą z atrakcjami turystycznymi. Obiekt położony jest nad jeziorem Juno i posiada własną linie brzegową, stąd jest idealnym miejscem do uprawiania sportów wodnych. Atrakcje: wakeboard (od maja 2016), tenis ziemny i stołowy, kręgielnia, kajaki (spływ kajakowy Mrągowo – Św. Lipka od maja 2016), rowery wodne, żeglarstwo (kurs na stopień żeglarza), windsurfing, party boat i holiday boat, skutery i rowery.

 

Udogodnienia

Informacje dodatkowe

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Mrągowo, Warmińsko-Mazurskie
Młodkowskiego 40, 11-700
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu